Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 11.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: walkman™]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано30.05.08 17:13



Така де, точно това предполагах и исках да документирам



----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!

Тема Re:нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 23:52



Няма радари


Всеки ден минавам със 160 покрай тея идиотщини и досега не са ме привикали



Тема Re:нови [re: x]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано19.06.08 01:44



А такааааааа. ;о))) А сега аз имам IP адреса ти, и още сутринта ще проверим къде живееш, и ще ти пратим 731 честитки - по една за ден, в продължение на две години... Срока на давност е две години, значи само дотам можем да се разпростираме. ;о) 2008-ма е високосна, затова съм сметнал 366 честитки за втората година.

Честито, другарю.



Тема Re:нови [re: Щиpлиц]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано19.06.08 13:41



Межу другото четох в един форум, че имало и късметлии, така че може да са сложили истински радар на някоя от картонките. Май ставаше дума за Търговище.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re:нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано19.06.08 20:38



То с течение на времето всички ще станат истински камери, но колкото по-скоро - толкова по-добре.

В градовете също трябва да има. И като се засили някой да минава на "тъмно жълто" - да има "хоп, Марийке, на портрет", а не да бутне 10 лева.

Ей на, днес пак щеше да ме отнесе един келеш на кръстовище. Бях с мотора, карам си безгрижно, червен светофар, спирам, изключвам, виждам, че на другите им светва жълто, бутвам на първа, светва ми зелено - потеглям... Отдясно се засилил някакъв кретен, няма да казвам с каква кола, мислел си явно, че може да се "мушне" в последната секунда... Мина си направо на червено. Ако не знаех, че може да се случи нещо такова - сега нямаше да си пишем тука с тебе. Не че съм моторист, не че съм тръгнал коооой знае колко бързо, не че защитавам някого или искам да се оправдая... Просто по улиците цари безхаберие, и "извинявай, не те видях" според повечето водачи е уважителна причина да ме засече, да създаде опасна ситуация. Съвсем скоро ще ми свърши търпението, и ще почна да записвам старателно номерата на всички, които са ме засекли, или са направили някоя глупост на пътя, и ще започнем цялата група авери, с които караме заедно - да раздаваме Аспаруховите закони. Приготвил съм цял кашон тъпи номера, и ще има "ох, леле мале, аз няма повече...". Но дано по-бързо внедрят камери и радари, че да мирясаме най-сетне. Нито една секунда не мога да се насладя на карането, щото все някой отнякъде ще изскочи, и ще ми се качи на шлема. То ако е въпроса за мерене на ауспуси, нито една кола наоколо няма да може да ми покаже задния си номер ако реша, но тази агресия просто ме принуждава аз да съм този, който форсира, и прави слалом между колите. И после пак отначало: "Тия мотористи..........."



Тема Да ти кажа за моториститенови [re: Щиpлиц]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.06.08 00:42



щот и те не са хора.
Път. 2 платна.
На платното в моята посока - двама мотористи си спрели, заели половината платно и си приказват.
А аз се чудя ще мога ли да мина или не - бях на съвсем малко километри.
Дип че имаше един по опитен до мен, а и един ТИР в насрещното ми направи максимално място.
Е - малко по на татък - им го върнах макар и неволно.
Щото - осевата линия непрекъсната. А ме задминават. Е аз не очаквах подобна екстра, а и тогава правата линия ми беше малко по малко права та доста ги притесних.....

Bеer? Mоre?




Тема Re: Да ти кажа за моториститенови [re: bira_more]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано20.06.08 01:33



Прав си, който не внимава - си носи последствията.

Но ето:


Давай да забраняваме камионите значи... А коментара под снимката ми хареса най-много.



Тема Re: Да ти кажа за моториститенови [re: Щиpлиц]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.06.08 17:24



Е - дали ще го дочакаме - не знам (коментара да стане реалност).
Все пак дядото доживя 95 - та ако и аз ги стигна, може и да се случи.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: walkman™]  
АвторXAXAXA (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 16:24



OOOO tova e po patq vratsa montana nali :).A za kamerite moga da vi kaja na 100% 4e ne sa istinski a za zabluda sa6to kato kartonenite kolici.Vseki den minavam pokrai edna takava kadeto ograni4enieto e 80 az tam minavam minimum sas 120-150 i do sega o6te ni6to ne sa mi pratili i nqma da mi pratqt ( A tova go pravq ot samoto na4alo ot kakto sa gi slojili ot nqkolko meseca)



Тема Re:нови [re: XAXAXA]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.07.08 19:04



Точно там е.



И досега, където съм минал покрай картонка, съм ооглеждал внимателно - камери няма.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.