Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 06.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано05.04.08 00:30



...щото си имам важни работи и бързам...

...аз ще съм опасен за движението само ако некой тарикат в колоната реши да не ме пусне да се включа когато срещу мене идва някоя кола в другата лента. От твоя инат може да се наложи аз да мина по тротоара, а там не се знае дали ше има човек или не...

...се влачи със 80-90 наи лява лента и аз му пускам дълги да ми бега от пътя щом не е мерцедес и щом не е на нужната скорост...
(при ограничение 80 км/ч)


"Аргументите" ти защо колоната или някой пред теб трябва да те пусне, са просто "железни".
Е те за това тука манталитета е такъв. Само не разбрах за чий точно манталитет говориш - на всички или на само на хулигана зад волана.


И не забравяй, че при твоето каране (ако не лъжеш) си жив благодарение на не един или двама, упорстващи и демонстриращи селски манталитет", според теб. Пускали са те и пак ще те пускат, като те виждат, че друг шанс нямаш. Така че - по полека с квалификациите.

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Редактирано от Le bricolateur на 05.04.08 00:33.



Тема Re: да, ей сеганови [re: Dakota]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.04.08 02:10



Мен пък винаги ме пускат така в колоната, когато трябва да се прибера от изпреварване или минаване в лената за обратно движение

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Много добре го написа!нови [re: Dakota]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.04.08 02:12



Точно в това беше въпроса, няколко пъти му го повторих, а той пак си знае неговото. Разбрахме се....до някъде.



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: ппнови [re: KoтkaTa]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.04.08 02:16



Аз кола си имам, просто искам още по-скъпа, още по-хубава, още по-бърза, за да ме стимулират и да не плачкам, че трябва да се навра в офис с разни глупаци с евтини костюми!
Ако татко не купи, мама, ако не е мама мъжа ми, хахахаха, аз печеля!



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: ппнови [re: Ginger.]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано05.04.08 10:00




Много си ми забавна

Another brick in the wall

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 10:49



За офроуд определено е много добра


Но на асфалта и кола среден клас със читаво окачване, спирачки и двигател може да я сложи в джоба си.
Единственото ти предимство в нея е, че си на по-високо, ама то от полза само за видимост или при сблъсък, иначе тая височина ти прецаква и устойчивоста и поведението в екстремно ускорение/спиране, а сега да сложим и влиянието на окачването

Welcome to the real world!



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Le bricolateur]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 10:52



Не само, има и някаква мода безумна.
А и "логиката" аз да се кача в камиона, че ако ме удари някой съм по-защитен... която има и верни страни, но има и рискове.

Welcome to the real world!




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: bira_more]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 10:54



Старото кубче е доста ползвано за такива цели, прегледай офроуд форумите.
Е не в сток вариант разбира се, но там сток коли е все едно такива на божура


Жоро Карбуратора с жигула наказва сток Порше

Welcome to the real world!



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 18:56



Да, за тва си карайте астрите и не се занивавайте с тва старо и грозно кубче, кви са тия балъци да си го купуват па и даже некои го бронират. Резил



Да си бех зел некой Хюндай на лизинг, ебати колко съм тъп =)


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 18:58



предимството ми не е само,че съм по-високо. Предимството ми е,че съм безсмъртен. Мерси.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.