Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 21.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Къси, дълги, къси, дълги ....  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано25.03.08 09:25



Здравейте ,
питам случва ли ви се често да ви дават къси дълги в града, това е нещо, което ме вбесява адски и ме кара да "скачам" на спирачката мигновено, разбира се не наковавам, а само почуквам да светнатастоповете

има страхотен ефект, и разбира се дългия клаксон после при изпреварването от дясно (съжалявам, да знам ,че е лошо и гадно, но клаксона е моята тлъста и сочна псувня), защото аз предимство не давам като се движа с максимална разрешена скорост, че даже и +10 понякога...
Случвало ми се и в София, и в Пловдив...
Разбира се изпълнителите са все кофти хора , с кофти коли и кофти рег. номера, почти винаги CAлифорнийци...
Има ли това явление почва у вас...

П.С Считам къси-дългите сигнализации макар и дразнещи, по скоро за полезни на магистралата, йъдето има джигити, които карат и с +100тина надая максимума, става въпрос за града...



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано25.03.08 09:44



Леко съм разколебана относно поведението ти да не даваш предимство на тези, които се движат с по-висока от твоята скорост, ако ти спазваш ограничението. Случва се човек да бърза много, понякога кара болен човек (в състоянието на нашата "бърза" помощ често се случва ние да се самообслужваме до болниците) и накрая - не е твоя работа да следиш за нарушенията и да "санкционираш" нарушителите, като им пречиш да те изпреварят. Ако ти е свободна съседната дясна лента - можеш спокойно да се движиш в нея и да оставиш бързащите да си поемат отговорността за нарушението.

Признавам, че и мен ме дразнят прелитащите вляво от мен мерцедеси на Цариградско шосе, но пак казвам - да си трошат главите сами. Може в 1 случай да попреча на някой да стигне до Окръжна болница навреме, или да хване някой самолет, и заради този случай предпочитам да не преча.

Гонила съм влак в Швейцария (колкото и смешно да звучи- стана в резултат на едно недоразумение), питай ме тогава "прилежният" швейцарец дали спазваше ограниченията!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано25.03.08 10:44



Не няма място, това ме накра да напиша темата, става въпрос точно за места където движението в най-дясное всъщност в дясно и там не моагда карам по ред причини - каот псряли коли през 20 метра, разбито за прекарване на некви тръби, или други причини...
Когато си има място аз си се дърпам и си карам там , не пречейки никому ...
Цариградско никога не съм има пробелми при спазванеот на правилника...

Моя или не моя работа аз не санкционирам никой - няма занчение, той ме заплашва и притиска, КАКВО Е НЕГОВОТО ПРАВО да го прави при положение, че е в нарушение, спокойно можеда емигрира в Германия и да кара по аутобаните , хубав-лош закон - трябва да се спазва...

Добавка - снощи в-най големия дъжд дето копче не се вижда, на 50 метрова отсечка между два светофара ми се случи това - аз за да му дам път трябваше да се набия в един автобус...

Редактирано от portal на 25.03.08 10:47.



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано25.03.08 11:02



Да, за тесните улици си прав, аз говорех за големи, с много платна. А това с мигването къси-дълги и аз го правя, но само в случаите, когато човекът пред мен например се тътри с 30 км в час, пред него няма никой, а наближаваме светофар, който скоро ще светне червено...Някои карат в центъра така, като че ли са на неделна разходка пеша на Витоша. Този лукс просто не можем да си го разрешим в пренатоварен град, където всеки бърза занякъде. Ако не бързаш - ходи пеша или ползвай градски транспорт. Така и трафикът ще пооредее.

СЪЩО се вбесявам, ако свети зелено, а предходните карат неоправдано бавно, без всякаква мисъл за това, че ако забързат малко - още няколко коли ще могат да хванат зеленото. И така стават тапите и задръстванията. Не само така, но И така.

Очевидно твоят случай не е такъв, затова не го адресирам до теб, просто споделям.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано25.03.08 11:15



Да разбирам и на мен ми се е случвало, да правя изпреварване отдясно покрай разни хора които са на панорманa обиколка и всичко това което описваш, НО ТЕ СЪЩО СА В НАРУШЕНИЕ, в най-лявата лента с такава ниска скорост,
принципно бързаш или не ограниченито е 50 или частни случаи като Цариградско където е повече, реално по закон ИМАШ ПРАВО да си караш с 50 в най лява лента, защото няма как някой да кара с повече, но наиитина става въпрос за крайни случаи, аз иначе не бих се подразнил... още не съм видял протест организарн от СБА и други шофьори против закона и правилника, след акто янма портести значи всички, които НЕ ПРОТЕСТИРАТ са прилеи да го спазват...
както казах когато карам със 130 на мгистралата препдочитам боклука отзад да ми светене за да знам че идва със сериозна скорост, понякога в сутришната омара - сивите коли са направо невидми ....



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано25.03.08 11:40



Ох, въпросът с протестите в България стои доста екзотично... Българинът по правило протестира СРЕЩУ ВСИЧКО, но само в компания, в клубове, чатове и по кафетата. А иначе активният протест му се изразява в това, че ПРОСТО НЕ СПАЗВА това, с което не е съгласен - когато това е възможно. И понеже и контролиращите органи са корумпирани, и нарушителите - също, се стига непрекъснато до екстремни ситуации.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано25.03.08 11:47



Няма проблем всеки си има някакво лично право на избор... но това не значи че ще дам път на някой който кара зад мен ако съм на маскимално разрешена скорост или даже отгоре макар и до 10тина, след като държавата не е удстоила боклука зад мен с нужните атрибути за движение в специален режим , значи че прсто не му се налгада бърза колкото си мисли и няма нужда арогатността му дасе превръща в нечия смърт ...



Тема Re:нови [re: portal]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано25.03.08 12:16



Що бе, аз такситата например винаги ги пускам, ако дават зор


Щото човек взима такси не само когато няма личен автомобил, а и когато бърза.
Откакто една колежка от университета почти роди в едно такси на път за болницата, само защото никой не пускал таксито да се престрои ... станах по-толерантна към тях в това отношение

Life can be understood only backwards, but can be lived only forwards.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано25.03.08 12:25



Аз ен съм Батман :) не седя в лява лента с 50 да се првя на принципен, но когато ми се наложи да карам в най-ляво ще се съобразявта със закона и правилника и сътветно мен , а не обратното... И в Пловдив, и в София иам места където не спавам ограничението, а се движа с трафика, както отбелязах тук говоря за мнго крайни и нагли случаи...



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано25.03.08 12:57



По закон в града можеш да караш в която си искаш лента, т.е. съвсем законно е да се движиш най-бавно в най-лява лента, например... но не е морално оправдано да го правиш. Получава се излишно взаимно изнервяне - като имаш възможност, мини в дясно и остави тези от ляво да си трошат главите - като почнат да лъкатушат наляво-надясно и още повече - да се принудят да изпреварват през BUS-лентата покрай спирка, се създава много повече опасност за всички. Ясно е, че вината за едно евентуално произшествие ще си е на този, който бърза, но не мисля, че ти самият би се почувствал добре ако някой мине през чакащите на "Плиска" в опита си да те изпревари от дясно, вместо просто да му направиш път. Естествено, ако дясната лента е прекалено разбита или има паркирали или движещи се по-бавно коли, няма да се самопрецакваш, много ясно.

Everything louder than everything else...


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Dakota]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано25.03.08 13:05



Повтарям какво съм казал по горния диагонал :)
Не се правя на принципен и не кисна в най-лява лента с 50, тук говоря за крайни и нагли случаи... бях провокиран снощи от такъв в Пловдив - 50 метрова отсечка между два светофара, отдясно мантинела, отляво автобус с 40, аз карам с 60 , зад мен боклук ми святка и се напъва, дъжда е ИЗВЕДРО.... това е...
И понеже не ми се случва за първи път да изапдам в ситуация в която правилника и боклука се срещат поради специфични условия като гореописаното реших да пусан темичка ....

Повтарям и за теб , по Цариградскио верно си еедин хаос но не знам как съм нямал порбелми с това да сикарам по правилник и да си спзвам ограничението, айде до +10 отгоре понякога.. в средната лента това си е скоростта на трафика, така или иначе...

И пак ще повторя това отгоре , естествено и в Пловдив и в София има места където ограничението трябва дасе преразгледа и дори съвестен шофьор като мен се движи с трафика, макар ПРИНЦИПНО да съм си в правото и там да си карам с 50, не го рпавя защото е опасно и за мен и за другите уастници ....



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано25.03.08 14:16



Да... наскоро имах един наистина фрапантен случай в моя квартал пак така между два светофара, които са свързани в режим. Правя ляв завой, при което светофарът пред мен е червен и много добре зная, че за да не се налага да спирам трябва да се движа с около 20 км/ч, съвсем бавно, а на светофарът има и брояч на секундите, които го показват. Това обаче не попречи на някакъв да се лепне зад мен, да ми светка, да ме изпревари от дясно и... да спре на светофара и на всичкото отгоре да ме накара и мен да спра, вместо и двамата да минем без да спираме.



Та, общо взето на такива не трябва да им обръщаш внимание.

Everything louder than everything else...

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано25.03.08 18:25



Аз обикновено карам достатъчно бързо за да няма някой който да натиска зад мен, но светофарите с брояч обичам да ги целя и понякога карам бавно за да светне. В подобен случай най-обичам да има и още един такъв от страни за да няма от къде да ме изпреварят, щото реално ще идат до светофара, ще спрат и след това ще трябва и аз и цялата колона да спрем.

Иначе мигането си е важно, но е въпрос на етика да мигаш само когато виждаш, че оня пред теб спи.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.03.08 20:15



За клаксоните (и псувните).
На един светофар - колата ми угасна - аз си пуснах аварийки - като прилежен новобранец.
Светва зелено - паля я аз, ама някакъв от зад ми се нерви - и тя пак угасна. И светна червено.
На следващото зелено - тръгвам аз с около 4 000 оборота (жална им майка и на съединител и на мотор) - бавно.
Нервака зад мен - заобиколи ме от дясно, с мръсна газ, и клаксон до дупка.
А аз си се хиля с леко олигофренски вид.
Е бас държа - цялата контра си остана в него. Ако не ме беше припирал - щяхме да минем един светофар по рано.
А аз определено - не бързах, но карах в ляво, щото ми предстоеше ляв завой.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано25.03.08 21:58



>>>> реално по закон ИМАШ ПРАВО да си караш с 50 в най лява лента

Реално по закон при платно за движение с повече от една лента, нямаш право да караш продължително в най-лявата лента. Тя е самоза изпреварване. Прочети си отново закона.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: walkman™]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано26.03.08 10:37



За съжаление не редактирах най-горното мнение - аз изпреварвах автобус, това имах и предвид да си карам в най-лява лента...



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: bira_more]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано26.03.08 10:39



Псувам с клаксон само в краен случай при ектремна селяния като горната, слизал съм да помагам дори в София на човек, който има такъв порблем...
Случвало ми се е да се влача до порблемния човек 5 минути и никой не слиза да му помогне да си избута колата на тротоара при положение че е ОЧЕВАДНО че той се мъчи да го направи...



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано26.03.08 10:44



Тъй акот не построих добре темата в началото, ще кажа и на теб лично :)
Изпреварх с 60 автобус, аз идвам от ляв завой ис е включвам в лява лента на въпросанат 50 метров остечка преди светофара..
Зад мен ония святка при положение че карам с 60, а отдясно има автобус с 40 км в час...
Както казах и по нагоре говоря за таквиа ситуации, не кисна с 50 да се шматкам в леви ленти :)
Но съм напълно в правото си да изпреваря точно с 50 в града в най-лява лената, когато не говорим за изключения като Цариградско....



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.03.08 12:11



Не допускаш ли, че влизайки от ляв завой и включвайки се в лява лента, си влязъл с малко по-ниска скорост и така си попречил на задния да си кара с неговата си скорост, т.е. - принудил си го да намалява? При такова положение и аз присвяткам.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано26.03.08 14:21



Чисот теоритично няма как да додйе някой с по -голяма скорост от 50 :) нали такъв е правилника



А сега сериозно този е дошъл отдясно , кръстовището е специфично, когато аз влзиам с ляв завой всиски други чакат освен едно включване отдясно, което е затапено със знак за пропусни с предимство, този за да додйе с такав скорост явно не намалил дори там , все пак спирачката на автомобили с 4 еднакви цифри закърнява сериознор ако е карал по правилник е трябвало да намали, да се включи зад автобуса и да се престрои зад мен , амен вече нямало да ме има най вероятно... но това ковеот станало той с мръсн газ се включил директно в лявата ленат където съм аз и опа изненада - святка с фаровете и кара до броня в най големия дъжд, и това май не го казах като сепремсвтах пред автобуса буквално ме облиза с мръсна газ на не повечеот 10 см от колата ми, когато набих всъщност и клаксона ....
Другия вариант е да минал някъде на чеврено, но се съмнявам в такъв дъжд брутален да е чак толкова тъп....

Редактирано от portal на 26.03.08 14:24.



Тема Мани ги тия смотльовци..нови [re: yниKaлнa]  
Автор Maймyнa ([балък])
Публикувано26.03.08 21:01



..които взимат левия завой с 50.. Да е десен - иди-дойди, ама ляв.. Ляв завой се взима с 90 и нагоре и задължително с ръчна.
Святкай, свиркай и им карай броня в броня, дано се усетят, как се кара в града. Евала.
Жалко, че не сме се засичали...





Тема Re: Мани ги тия смотльовци..нови [re: Maймyнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.03.08 21:24



С колкото и да го вземеш, левия завой, все трябва да е ТОЛКОВА, че да не попречиш на онзи, който идва по главния път и да го принуждаваш да намалява. Нещо като "предимство" се казваше май...



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.03.08 21:28



Ми аз си имах и триъгълници. Големи.
Трябва да си пълен идиот, та да насмиташ новобранец. Щото ако го насметеш - най-много да тръгне още по бавно, както и стана.
Просто не ми трябваше помощ - само малко толерантност.
Но нали ти казвам - контрата остана за бързака.
Щото Нива с теглич - не е добра идея да я подпираш



Bеer? Mоre?



Тема Re: Мани ги тия смотльовци..нови [re: yниKaлнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.03.08 21:37



Да ти кажа - ако трябва да намаля само с отпускане на газта - проблем за мен няма. По кофти ако трябва да си хабя и спирачки.
Ама не се нервя. Виж някой да се включи в движението, без да гледа, без мигачи - е нервя се. А разни малоумни идиоти, които си паркират втора линия - направо побеснявам. И искам валяк.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мани ги тия смотльовци..нови [re: bira_more]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.03.08 21:46



Гледай сега. НЕ МИ СЕ ИСКА да почваме тема за простотиите на шофьорите в София. Защото тогава ще трябва да спра да работя и ще пиша 24 часа! Няма спор по въпроса.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.03.08 21:51



Ами с това трябваше да започнеш.

Естествено - при изпреварване си длъжен да се движиш в ляво; отдясно е забранено.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Я пак прочети..нови [re: yниKaлнa]  
Автор Maймyнa ([балък])
Публикувано27.03.08 01:03



..кой от двамата е бил с предимство..





Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: bira_more]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано27.03.08 09:15



Дааааам :) преди година две и аз бях на Лада, може да сме се засичали в клуба аз те помня около покупката :) само с добро я помня таз кола :)



Тема Re: Мани ги тия смотльовци..нови [re: Maймyнa]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано27.03.08 09:21



Ами там е възможно да тръгнеш от червено, от лява лента влизаш в лява, малко са колите затова пазстояние дето ще направят повече от 50 км/ч... за по долу не знам кой питаш, но си ти завиващя наляво сам образно казано сис предимство да, тези дето идвта отдясно е малко след светофара и НЕ СА с предимство...



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.03.08 20:27



Добре че съм с Нива - успях успешно да изкривя джанта - предна лява. Е не много ама все пак.
И ми викат - а бе как успя?
Ми - ако ви кажа - вие си нямата нива и няма да ходите и вие да си я изкривите....
Добре че съм с вътрешни



Bеer? Mоre?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
АвторYankee (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 22:31



Аз го правя. Много обичам да затворя лявата лента на някой мутра или селски тарикат. Оня отзад свирка святка, а аз намалявам до разрешената (80 км/ч на Цариградско)- така се лекува булгаристанска селяния. Ако е много напорист, чуквам и спирачката (да светнат стоповете)



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Yankee]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.03.08 23:18



Сега се сетих - веднъж си карам по магистралата в дясното платно някъде - 90 - 100. И от зад някакъв ТИР ми святка - демек да мина в аварийното - е не минах, накрая той ме изпревари.
Не че не съм минавал де. Ама ако аз реша, и задължително - видимост - огромна, и никой никакъв зор не трябва да ми дава - иначе си спазвам правилника и толкоз.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мани ги тия смотльовци..нови [re: Maймyнa]  
АвторDaCat (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 11:10




Това с ръчната ме уби!



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Yankee]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано29.03.08 19:06



Респект





Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано01.04.08 20:48



Като съм с Г класата по цариградско не си губя времето да давам къси-дълги на бълхите защото директно си карам на дълги и те се местат.
Не виждам смисъл да си чешеш пръстите с излишни движения...


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Yankee]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано01.04.08 20:51



С 80 на цариградското ше те задминат и рейсовете от дясно, глупак.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано01.04.08 21:12



Естествно
И мен ме изнервят жестоко тия торове дето карат с по 80 и задръстват целото движение
Еми щом съм дал 200 000 за кола харчеща ми 24 на 100 явно бързам и следователно си имам пълното право да си карам на дълги вместо да присветвам и
хабя трансформатора на би ксенона.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: te3is]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано01.04.08 21:16



Муаахахахахахахахахаха





Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.04.08 21:20



Ако някой ден карам кола ще скъсам бая нерви на бързаците


Да не говорим, че ако някой с мерджан тръгне да ми засича пътя директно ще си набия ефтината бракма и после като дойдат куките ще понечат да ме обвинят без да подозират, че и боклук като мен може да познава някой и друг човечец дето им се пада шеф

Страната ни е населена с идиоти и понякога се чудя дали трябва да съм като тях за да оцелея... Може би ако имам лично оръжие ще ми е далеч по-лесно да говоря с тях, че иначе не щат да слушат

Май трябваше да си остана на село и да тегля от еврофондовете помощи... То не, че на село няма говеда ама ония поне са разбрани...




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.04.08 21:24



В отговор на:

Ако ти е свободна съседната дясна лента - можеш спокойно да се движиш в нея и да оставиш бързащите да си поемат отговорността за нарушението.




А как ще се почувстваш ако разбереш, че отговорността е била поета от жена с малко дете на пешеходната пътека?
Стига сме си мислили, че от нас нищо не зависи. Крайно време е да разберем, че промяната започва от нас и начина по който ще спрем да толерираме откритото нарушаване на законите!




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги .... !!!нови [re: portal]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано01.04.08 21:34



първа втора - трета - четвърта - втора - трета четвърта пета - трета РЪЧНА втора РЪЧНА втора - трета - четвърта пета



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: te3is]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано01.04.08 22:02



И на теб, а и на синия резняк ви пожелавам да ви се случи това, дето майките ви си го мислят. На извънградски път без други коли, разбира се.



"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: The Fallen Angel]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано01.04.08 22:08



Защо, жените с малките деца не трябва ли да си поемат отговорноста, когато трябва? Ако е на пешеходна пътека си има право, но ако е извън - отговорността си е нейна.
Нещо не свързвам какво казваш... Моята теза е, че всеки трябва да си гледа неговата работа и неговите отговорности. И да си спазва неговите задължения. А не пешеходците, които минават на червено, да ме ругаят, защото съм щяла да ги сгазя, докато се опитвам да си хвана зеленото... И забележи - ДОРИ при това положение ако ги бутна - пак аз ще съм виновна - макар, че нарушението е безусловно тяхно.

Редактирано от yниKaлнa на 01.04.08 22:34.



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 22:36







Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: te3is]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 22:45



бракма да ми се бута и да ми се прави, че много бЪрза, само това чакам, за да му покажа, че Мерцедеса си е Мерцедес, изобщо нито му мигам, нито надувам клаксона-просто му кЪсам шушоните моменталически, хич не ми пука имам пЪлна застраховка -все ми е тая -важен е принципа.


И много ги обичам разни пишлемета и чиченца да ми се правят на велики-било на магистралата, било в града-използвам повода да си излея агресията в такЪв момент. Иначе незнам защо досега винаги някой като ме бави или му се долепям яко до задницата или го изпреварвам по вЪзможност от дясно-винаги има ефект, а най-често сами ми правят пЪт.



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.04.08 22:46



Сега не коментирахме пресичащите на червено пешеходци, които са като добитък, а това, че като някой кара с върха на ограничението не е нужно някой добитък в кола да се нервира - това, че е богат, не му дава право да нарушава закона и мен лично би ме амбицирал да му го покажа, като не мръдна от мястото си. Също ако някой такъв ми диша във врата на 1-2 метра, независимо с каква кола е, ще набия такива зверски спирачки, че ще го докарам при мене на предната седалка да си говорим и после ще кажа, че някакво дете ми е изкочило на пътя!
И като те нервят тъпаците дето минават на червено - ти спираш ли когато им е зелено или на пешеходните пътеки? Дълбоко се съмнявам - не познавам човек, който да го прави редовно - само когато е на кеф.
Може би и по тротоарите не спираш? Щото аз в София не мога да стигна от точка А до точка Б без да ми се наложи 5-6 пъти да ходя по пътя, защото тротоара е задръстен... И нека да не забравяме, че пешеходеца говеде много често е и шофьор говедо... Деба обора дето сме!




Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано01.04.08 22:47



на такива като теб изобщо трябва да им забранят да карат кола ! жена която се смята за шофьор !!



Тема Що бе - срещанови [re: Le bricolateur]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.04.08 22:48



с валяк действа доста утихомиряващо.
Все пак е добре на валяка да няма водач, щото иначе може да пострада.

Един с мерджан се хаква в един валяк. Идват куките, шушу мушу с водаа на мерджана, и се обръщат към водача на валяка :
А вие защо засякохте човека?

Bеer? Mоre?




Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор DaCat (будала)
Публикувано01.04.08 22:54



Ще се кефиш до време.
После - пръст при пръстта и пепел при пепелта



Редактирано от DaCat на 01.04.08 22:56.



Тема Re: Мда, защото сЪм жена ....нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 23:05



и сЪм добЪр шофьор разни комплексари винаги се чувстват длЪжни да ми докажат обратното на магистралата, но винаги остават изненадани, на 195 повечето са аут, на 210-20 сме в пакет до дупка.





Тема Re: Мда, защото сЪм жена ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.04.08 23:13



ох деба.




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Le bricolateur]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано01.04.08 23:30



кълнеш ли ни бе мама ти деба циганска, злобна =)


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Гола вода синови [re: *FENlKS*]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.04.08 23:39



да беше казала 200 по второкласен път - разбирам, а ти - на магистрала.
Една мацка беше взела София - Бургас за 2 часа, разбира се тя не е карала някакъв халипав мерцедес.
А ти се гордееш че си насрала някакви си пенсионери.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мда, защото сЪм жена ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано01.04.08 23:50



виж сега...на права отсечка и първолак може натиска педала и да е първи... ако си с 4,2 а някой ти излезе с 6,5 брабус преди да е натиснал педала вече ще е пристигнал там за където ти тръгваш. но това общо взето са глупости.

в града всички сте еднакви - плахо-наежени изцъклени иначе натокани мацки

бива ли ме за лидер на опозиционната агитка ?



Тема Re: Мда, защото сЪм жена ....нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор KoтkaTa (искряща)
Публикувано01.04.08 23:53



Бива те.


Една такава се нацепи в камион в дясното на магистрала Тракия. Бързала жената. После спряла да бърза, че и още двама души с нея



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги .... !!!нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано02.04.08 00:03



пета - пета - пета - четвърта (червено) - пета - четрвърта (червено) - пета - пета - пета ...

($)



Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: DaCat]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 00:08



аре и тая циганка почна да кълне



ейй злобни твари


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор KoтkaTa (искряща)
Публикувано02.04.08 00:15



Що бе, познаваме ли се?


Загубих приятелка заради тъпата гъска.
На умен човек се говори малко, на глупак - хич.

Редактирано от KoтkaTa на 02.04.08 00:20.



Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 00:26



О, имаш Мерцедес и пълна застраховка! Нечувано!



Я кажи още нещо!



Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: MindStealer]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано02.04.08 00:28



мие си пичето по три пъти на ден - с езиче





Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 00:30



От теб не звучи така забавно!





Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: MindStealer]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано02.04.08 00:32



прав си...нека тя има думата
фени.. разкажи ни как държиш лоста



Тема Re: Ми автоматик ....нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 00:40



е бре драги, не го дЪржа-вместо това си дЪржа ред була или цигарата.





Тема Re: Мне ....нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 00:41



уволнен си.





Тема Re: Аз пЪк си мислех, че това е ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 00:42



утешителната мисЪл на скЪсаните ританки-то клетва било.





Тема Re: София -Бургаснови [re: bira_more]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 00:44



за два часа, но ако е нощно време,т.е. няма трафик и не пада под 200.



Тема Re: Ми автоматик ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано02.04.08 00:45



е пак го пипаш така...... напипваш го

чат пат



Тема Re: Някой пак е закЪсал ....нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 00:47



загорял по-точно-хващай секс-телефона или си пусни порно и не ме занимавай, ако обичаш.





Тема Re: Мне ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано02.04.08 00:49



уволнен ли !? ... да не те накрам да ми изреждаш до пета лоста... в автоматичния си бенц ...като ме качиш

задната е - хуубаво надолу така и към себе си

Редактирано от diplomatic_terrorist на 02.04.08 00:51.



Тема Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:02



като теб стават катастрофи в града. И кой ти даде виза за София?



Следващият път няма да спирам мъжа ми да бие такива като теб!

Като видиш регистрация започваща със "С" или "СА", превключването на къси/дълги означава, че се движат с висока скорост и ще създадт опасност за останалите движещи се на пътя, ако набият спирачки лумпен такъв, свиваш се в дясно....точка!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Ти и правилника не знаешнови [re: portal]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:06



на магистралата си в най-лява лента само, ако изпреварваш, ти какво правиш там и колко ли си нагъл, за да си шофираш спокойно в тази лента?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 01:14



да, да тия с манталитета да не се махат само и само да прават напук са по-опаснии от най неразумните и безотговорни шовьори евър. Най-лошото е,че заради такъв можеш да се отрепаш ти.
Аз ония ден си карам по цариградско вечерта и си пиша смс, по едно време усещам,че некъв пич с корвет отзаде ми светка и ми стана неудобно дори, че го преебах така, сигурно бях със 70 ама се бях захласнал.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Респект!нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:18



Хахаххаха.

Ми дай да им дадем и списък на колите ни, като ни видят в огледалото да се отместват директно

. Ти си по-нагъл и от мен....аз само на магистралата карам на дълги.

ПП: Всички от клуба на купонджиите да изредят колите си!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Респект!нови [re: Ginger.]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 01:23



Добавете и дали имат пълна застраховка!





Тема Re: Мне ....нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 01:23



освен да ме накараш да се посмея-няма какво друго "да ме накараш".





Тема Re: Респект!нови [re: MindStealer]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 01:24



Мани -валутна при това.





Тема Re: Респект!нови [re: *FENlKS*]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 01:30



Да, бе!


С право се гордеете!
И к'во друго?



Тема Re: Респект!нови [re: MindStealer]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:32



Ти как мислиш, дали нямат?



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Респект!нови [re: *FENlKS*]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:33



Разбира се, че валутна, това дори не е за споменаване!



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Респект!нови [re: Ginger.]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 01:34



Ми не знам! Споделете! И мислете заедно!





Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:35



Ми ти с тези любовни смс-и

!

Мисля си за лятото дали да не забием по една спортна кола, че ние с тези големи чудовища...

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 01:37



аааа мерси. ниско, тесно и трудно се побират 4ма 100 килограмови. Аз съм против!!!!


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Респект!нови [re: MindStealer]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:38



Ааа с теб не искам нищо да си гоовря, ти си "криминалец", а и ще ми откраднеш блондинсният мозък и ще го използваш за някакви готини цели

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:40



Ама аз се влюбих....в онова червеното, което ми изпрати от Женева

.
Иначе бих подкарала един порш, ей така само за лятото, че нали знаеш скирока съм и не съм за такава количка.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Мне ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано02.04.08 01:41



ари бе. честно ли





Тема Re: Респект!нови [re: MindStealer]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано02.04.08 01:42







Тема Re: Ми автоматик ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:43



Ееее как може да пушиш в мерцедеса?

Не е хубаво, аз в моята не давам да палят.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Респект!нови [re: Ginger.]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 01:44



Уф, нищо не искам да ти взимам!
Не случайно казах да мислите заедно!





Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:45



Предател клубен такъв!



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Респект!нови [re: MindStealer]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 01:48



Дааа ти така ще кажеш, че не искаш нищо да ми вземеш. Ако ми пипнеш някой чифт обувки ще те убия!

Майнд-а ще ми открадни, ако можеш, но внимавай с него.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 01:50



еее цар Бентли е друго нещо, аз не го числя към ниското,тесното и непобиращо 4 човека по 100 кила.




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Ми автоматик ....нови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 01:55



е в мерцедеса ако не пуши кАде?




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Респект!нови [re: Ginger.]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 01:57



Повтарям и говоря бавно - не искам да взимам нищо от теб!



А'е лека! Ама вие продължавайте с репетициите!



Тема Re: София -Бургаснови [re: *FENlKS*]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.04.08 01:59



200 - извън магистралата, на магистралата малко по бързо.


Разбира се нощем, и разбира се с по читава колица от мерджан.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Ми автоматик ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 02:02



Стига бе, много се мирише на тютюн после в колата....т.е. аз като непушач усещам дали в една кола се пуши или не.



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Мне ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.04.08 02:02



Между другото, мацката която ти споменах - дето взима София Бургас за 2 часа, взима София Бургас за два часа, а не се фука по форумите колко велика тя била. Оставя другите да я хвалят.
ПП
То я хвалят само тези дет не са се возили де, щото тия дет са били в колата - те вече не говорят колко калпави са жените шофьорки.
Но ти явно караш хубава кола, много бързо, най-вече в интернет.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Респект!нови [re: MindStealer]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 02:07



Стига си ме свалял!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 02:09



Аз с моите кг влизам във всичко

!

Какво мислиш поршето ще ми отива на муцуната.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Респект!нови [re: Ginger.]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 02:09





Без коментар!





Тема Re: Респект!нови [re: MindStealer]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 02:19



Без, ама го пускаш. Търсиш незаслужено внимание.



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Аз пЪк си мислех, че това е ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор KoтkaTa (искряща)
Публикувано02.04.08 07:53



Каква клетва, бе?


За теория на вероятностите да си чувала?
То не е само да го возиш мозъка, ползвай го /понякога поне/



Тема Re: Ти и правилника не знаешнови [re: Ginger.]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано02.04.08 09:25



Пътувам винаги при сериозен трафик и съм повече в лява със 130 има постоянно камиони, разбира се, че когато е чисто се кара в дясна... ти от къде разабра че не знам правилника ?



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано02.04.08 09:30



Има си правила и закони, мъжа ти бая ще се изпоти с мен - повярвай ми


Като сте токова отоврени селяни прости , отивате където е нужно, може би КАТ и МВР и обяснявате колко сте специални, и си обурудвате колата за специален режим на движение, тогава такива като мен, които си харесват правилника за движение и О БОЖЕ го спазват, ще ви правят пър без да се налаг мъжа ти да му изкъртя бушоните, понеже късно ще осъзнае, че точно този път е сбъркал човека...



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано02.04.08 09:32



Пишеш СМС доакто караш, отличен 8 получаваш ....



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Ginger.]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано02.04.08 12:11



А, не! Много добре знаеш, че ясно се разграничавам от Барона и последователи


Това не ме прави предател




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Ginger.]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано02.04.08 12:15



П.П. А и нямам С-класа... Като си купя обещавам и аз да стана такъв






Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 12:48



ти си 90 кила, А?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.04.08 13:31



Тая сигнализация е полезна ако преотстъпваш предимство или напомняш на заспата на светофара, че по-зелено няма да стане.
Иначе преченето във всичките си форми е пречене, а то има голяма почва у нас, нали сме големи тарикати и се боим само да не се минем (и да не настинем).

Welcome to the real world!




Тема Re:Ми не е за споменаване,нови [re: Ginger.]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 15:23



но много се кефя като ми назлобеят -на колата, на чантата....на всичко изобщо.



Виж ги само как се дразнят.



Тема Re: Винаги пуша в колата ....нови [re: Ginger.]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 15:25



аз сЪм пушачка, който го дразни да не се качва и без това мразя да возя някой до мен.





Тема 4x100нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано02.04.08 15:26



4 по 100?... Стига бе, да не съм такси или шофьор на женския отбор по вдигане на тежести.



Двуместно и спортно си е най-добре. Даже и две мацки се побират до мен, стига да са по-фини... демек общо 100 кг.

Everything louder than everything else...

Тема Re: Кажи честно ....нови [re: bira_more]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано02.04.08 15:26



яд ли те е ?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.04.08 16:28



Някой ден някой ще му писне и ще резне едни спирачки пред тебе ... ще те видя тогава


То понеже джипа е много стабилен автомобил ще е забавачница...

Welcome to the real world!



Тема Буахахахаха...нови [re: te3is]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.04.08 16:32



Ти би ксенон не си виждал и на картинка


Той не се пали и гаси при смяна къси/дълги

Welcome to the real world!



Тема Урок първи ...нови [re: *FENlKS*]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.04.08 16:43



Бай-Ганьовски манталитет.
Пример първи поста на който отговарям


Що не го пробваш тоя номер някъде в чужбина?
Е я е къде е Гърция, чакаме доклада

Welcome to the real world!



Тема Re: Винаги пуша в колата ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 18:20



Ако си станем близки и трябва да пътуваме до морето в една кола, ще е изтрепеме....после пак ще сме си близки де

.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re:Ми не е за споменаване,нови [re: *FENlKS*]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 18:22



Нормално- хубава колата, хубава жената, хубава чантата, то за какво са хубави, ако не за да ги тормозим

!

Ние сме Тетрис в женски вариант ли?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 18:23



Остави го Барона, ние сме един клуб!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 18:25



Еми жив и здрав да е, ама според тебе кой самоубиец ше тръгне да набива спирачки на джип Мерцедес? А и кой е селянина в тоя случай питам аз




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Урок първи ...нови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 18:26



в Гърция е много тегаво, прав си. Ама и манталитета им е малко по-различен от тукашния




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 18:27



Хахахахахаха вЕрвай си

!

Ми хайде среща да се повозим малко, а?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 18:28



е дали ше пишеш смс, дали ше гледаш ДВД ква е разликата ?


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: 4x100нови [re: Dakota]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 18:31



е за момиче да, ама представи си 4ма приятели тръгнете да хапнете в Черната Мачка на Боровец? Е как ше се поберете в спортна кола и 4мата ?




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: 4x100нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 18:33



Хахахахахаххахаха, представх си го

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: 4x100нови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.04.08 18:40



ти верно представяш ли си аз и Доспееца да се возиме с още 2ма по 100-120 кила? Тая спортна кола зор ше види, а който е горе на покрива ше му духа климатика на макс




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: 4x100нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.04.08 18:45



Само знам, че няма да сте в моята кола да тестваме дали става или не.....ако взема порш де, иначе в осмицата може

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: 4x100нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано02.04.08 19:18



Ето затова хората са измислили кабриолетите - ограничението в обема на полезния товар е единствено в рамките на собственото ти въображение.



Everything louder than everything else...

Тема Re: Кажи честно ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.04.08 19:39



Не - твърде дърт съм за да ме е яд.
Знам си ограниченията.
И да имам бърза кола - най-много да се пребия.
А и определено - не ме кефи да нарушавам закона. Отдавна мина времето когато се кефех на дребни нарушения, и на кефа че не могат да ме гепят и аз съм умен а закона е за тъпаците.
Предпочетох по бавна, но по проходима кола.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.04.08 20:01



Само се чудя - като стигнат до Пирогов, дали продължават с перченето и от там.
Е не всички стигат - някои са си с късмет, други - направо до патоанатомите....
Но тези които стигат до Пирогов - дали продължават с перченето.
В същност - май продължават, познавам един баровец - кара си бързо, светофарите не са за него, търкалял се е - и пак така си кара.
Явно - Приогов не винаги помага.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: bira_more]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано02.04.08 20:16



А какво ли им е на тези, които е помлял?
А на близките им?



Тема Re:Ми не е за споменаване,нови [re: *FENlKS*]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано02.04.08 20:56



Сега сподели и за парфюмчето и целият клуб ще избухне в ридания!





Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано02.04.08 21:00



кълнеш ли ни бе

Абе, да ти питам - случайно родителите ти да са братовчеди?

Вижда се, че не си умничък (така да го кажем

), та ще поясня специално за теб:

Майките на такива като теб се притесняват детето им да не се претрепе някъде.
Майките на такива, дето карат по правилата се притесняват да не ги претрепят такива като теб.

Прочите го пак и дано тогава разбереш, че всъщност майка ти ти мисли лошото.


П.С.
мама ти деба циганска, злобна =)
Злобата, всъщност, е присъща на природно глупавите.
Преди да се пробваш на чужди майки опитай със своята. Явно харесваш циганско. И после сподели. Дано поне на теб да ти хареса.

П.С.С.
И не ме занимавай повече с глупости. За целта може да се обърнеш към двете фукли. С тях със сигурност ще се разберете.

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: KoтkaTa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 01:34



Баш този за когото пиша - сам се е търкалял - та няма други пострадали.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано03.04.08 09:17



Да прав си че няма - но приликата е, че и двете не трябва да се правят докато шофираш :) пък и такива богати гъзари като вас, не виждам къв е проблема една безжична слушалка и да си говорите директно ....



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано03.04.08 09:27



Всъщност е изключително глупаво въобще да се спори на тема кой кого би победил в един двубой, дори да си дадем мерките на бицепсите, теглото и дължината на косата :) и списъка със спортните зали и фитнеси, в боя кантар няма :) но тва е друга тема, това което исках да кажа е, че марката и цената на колата не определя директно победителя в един двубой :)

Не мисля, че ще си допаднем, иначе понякога в спора се раждат прителства, но нашия случай определно няма да е такъв, от това кото порчетох като мнения няма да ми харесаш като човек...

Успех в градските ралита и, ако все пак решите да се трепете, гледайте поне да сте сами, за да не събирате грях...



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано03.04.08 09:34



Ако изкочи някой помияр пред него не ще набие ами стой та гледай... или дупка или каквото и да е.
А за такива дето си мислят, че са на писта има и друг цяр ама да видим кога ще реша да се правя на жичкаджия (бутонче на волана вързано със стоповете

)

Welcome to the real world!



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: bira_more]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано03.04.08 09:36



Не съм чувал в Пирогов да лекуват манталитет ...

Welcome to the real world!




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Ginger.]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано03.04.08 11:41



Е па един клуб сме, но това не ме лишава от лично мнение



Ако е за простотията и от лигня - здраво съм зад вас, но обичам понякога и да съм сериозен, защото когато не съм в клубовете обикновено е смях и лигня много и тука търся по-различно изживяване




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Mopфиyc]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано03.04.08 11:42



Идеята беше раните да лекуват манталитета а Пирогов - раните...






Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано03.04.08 11:53



Знам каква е идеята, а ти знаеш ли защо дори пострадали от природни бедствия не се застраховат след това?
Точно на мен ли ще ми се случи... ако не ти се е случвало.
Е едва ли точно на мен пак ще ми се случи... ако се случи.
Я мен късмета/бог/ненамщоси ме пази мога всичко... оцелели от собствените си глупости.
Добави тия към манталитета, пък пак пробвай да го лекуваш с рани.



Welcome to the real world!



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 13:30



Що бе - правиш си "чувствителен" педала на спирачката.
Леко го пипнеш, стоповете светнат, наглеца зад теб се разлюлее



Bеer? Mоre?



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 13:31



Ми те са богати гъзари - за тях е друго.
Има и специално отделение за богати гъзари в моргата, тях ги обслужват по специален начин



Bеer? Mоre?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 13:33



А бе сигурно има и някой дет ще се поучи ама май като цяло си прав



Bеer? Mоre?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: bira_more]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано03.04.08 14:53



Дам описал съм я тая тактика някъде нагоре - добра е :)



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.04.08 15:47



Тук мога само да се съглася с теб.

И не ставаше въпрос за нашите ралита, а за това, че в твоя случай, ти пречиш и не редно. Създаваш предпоставка за ПТП. И колкото е виновен бързака, толкова и ти.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано03.04.08 15:58



Това само показва че не си прочела нищо....
Предсатви си каак си караш като нарушител и супер опасно за всички в движението (както си и краш всъщност нормлано за теб), вали дъжд акто изведро, включваш се от дясно с около 80-90, като проспускаш знака "Пропусни с предимство", и вместо да си влзенш в дясната лента с тази скорост директноотиваш в най лявата, там скрит зад автобуса изпреварвм аз при това с около 60, дори аз съм в нарушение, само че ти вместо да нам,алиш доакто аз си зипреварвам автобуса с МАКСИМАЛНО РАЗРШЕНАТА СКОРОСТ, че даже +4/5 км ти ми се лепваш отзад за бронята (не збаравяй и времето) и започваш да ми даваш къси дълги, аз спокойно си изпреварвам разбира се и не се отмествам - нито искам, нито има къде, нито ми дреме всъщност, и когато се простроявм чинно след края на автобусите(бяха 2), ти натискаш мръсна газ и ми "олизваш" колата едва ли не на 10тина сантиметра, аз тука набивам арзбира се клаксоните... кой те питам е селския пръч и кой пречи в момента, ако смяташ че изпреварване с максимлно разрешена скоротст е пречкане, те съветвам да се обърнеш кум компетентните органи да порменят законаи правилника...
Сполай ти и пордължавай да спираш мъжа ти - никога не се знае, кой може да изскочи от жигулката/голфчето/фиатчето и т.н., не си струва нито той грях да си слага, нито еветуално да го поступат за такови неща ....



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.04.08 16:28



Никога не изкачам така и да се мушкам в най-лява лента, това не е от нахалство, а от тъпотия и абсолютен аматьор шофьор. А това за което ти говориш го правя, само ако се движа с голяма скорост на магистралата в няй-лява, а някой като теб реши, че може да се мушне да си изпреварва без да погледне, че аз идвам и трябва да набивам спирачки, което си е доста сериозна опасност, както за мен, така и за теб!

Ти от къде си?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 18:35



Имам един приятел - той кара някакъв древен мерцедес.
Та веднъж някакви хлапаци го засичат та и среден пръст му показват - на Цариградско от Орлов мост на горе.
Догонил ги той към Плиска, ама те се шмугнали в локалното. Е той минал през спирката, засякал ги и им обяснил доста подробно що не трябва да се ебават, ако не могат да летят.
Човека иначе е спокоен ...

Bеer? Mоre?




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано03.04.08 18:37



Майна съм :)



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: bira_more]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано03.04.08 18:38



Така се прави гражданско общество





Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 18:50



Ми - не знам как се движиш, но да речем - на магистрала, аз поглеждам - няма никой и тръгвам да изпреварвам. С около 130 - ама изпреварвам ТИР, който понеже бърза кара със 110. 110 - са ми малко, 140 са незаконни. И аз тръгвам да изпреварвам от 120 - ускорявайки бавно до 130. Разлика ~15 км. Разстояние за изпреварване около 60 метра. Ти караш с 200. Времето за което аз ще измина споменатите 60 метра, ти ще изминеш 300.
Е аз съм видял че на около 100 - 150 метра зад мен няма никой....
Е ако тръгнеш да ми святкаш - най много да стана още по внимателен, и вместо да се прибера на 20 метра пред ТИРа - да се прибера на 50....
Иначе - да присветнеш от 200 - 250 м - лошо няма - със сигурност ще те видят.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 18:54



А бе не е добре. Щото - нарушения един куп, създават се куп предпоставки за аварии.
Ама просто в БГ май друг начин няма....

Bеer? Mоre?




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: bira_more]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано03.04.08 19:03



Не мога да не се съглася, но именно това имах предвид с "гради" :) след изграждането идва благоденствието :)



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.04.08 20:13



Сега разбирам много неща

! Трябваше да започнеш с това.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: bira_more]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано03.04.08 20:25



Леко го пипнеш, стоповете светнат, наглеца зад теб се разлюлее



Абе то така е, ама ако тоя отзад е лош шофьор току виж може и да се обърне. Или да иде в насрещното. Не, че не го върши работа тоя метод. Прилагам го на наглеците, но само след преценка на риска дори и за тях.
Щото така един джип зад мен като ми видя стоповете първо изви рязко наляво, влезе в насрещното, поприповдигна се от едната страна, като по време на цялата маневра беше набил яко спирачките. Сещаш се какво можеше да стане. Е, вярно, после започна да кара на дистанция и в ограничението, ама...
Та тогава се позамислих и при интензивно движение започнах да прилагам и друг, по-безопасен, метод. Като почне тоя отзад да ми светка и да ми се "лепи" пускам аварийките и хоп - дистанцията осигурена.

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано03.04.08 20:38



Брато, не виждам защо упорстваш и демонстрираш селски манталитет. Има разлика между това да гъзарееш (за вас ние го правиме нарочно да се покажеме, не щото бързаме) и това да си опасен за движението. Понякога двете неща не са взаимно свързани, а в други случаи се изисква двойна толерантност и от единия и от другия за да се предотврати инцидент. Нека ти илюстрирам за кво говора с пример.

Когато аз изпия 2 лимонади на Лебеда и тръгна за София минавам през горубляне. Там има един много дълъг светофар за да се включиш към цариградското, не говоря за пътя който е по линията на рейсовете а другия дето се излиза на Горублянското ханче и се включваш по цариградско. Там обикновено в часовете 5-7 привечер има километрични опашки. Аз ги минавам в насрещното за около минута и спирам най-напред на светофара. За целта съм се включил неколко пъти в колоната БЕЗ ДА ПИТАМ дали некой ме пуска, защото българите са лоши и завистливи твари и никой нема да те пусне. Аз за тва не ги питам, а се включвам. Ако срещу мене има кола се скривам в колоната и понякога има разумни хора, които ми дават път въпреки,че те са там от 30 минути, аз от 80 секунди. За мене няма нищо лошо да съм тариката щото си имам важни работи и бързам. Ако някой направи същото, а аз съм в колоната бих го пуснал на драго сърце защото го разбирам и знам,че на всеки може да се случи. В този случай аз ще съм опасен за движението само ако некой тарикат в колоната реши да не ме пусне да се включа когато срещу мене идва някоя кола в другата лента. От твоя инат може да се наложи аз да мина по тротоара, а там не се знае дали ше има човек или не и така ситуацията става опасна заради некой като тебе, който се прави на пич и не дава път.

По същия начин е, когато аз се включвам по цариградско шосе от кръговото движение под моста между Плиска и Окръжна и пътувам в обратната посока-към горубляне и вън от София. Тогава аз се вклщчвам с ляв мигач и средна скорост 120 километра в най-лява лента. За да го направя съм видел,че няма опасност да насмета някой или някой да ме бутне.Ако имаше, няма да го права естествено. Но сега говориме за случая в който нема никой. Та аз си тръгвам към Панчарево и си давам газ щото пътя ми е прав, а лентата свободна вече сле отминалите задръствания. И както съм си с 150 и си викам "а дано пак не ме снимат,че ми писна да пращам уискита у КАТ" пред мене има некво превозно средство което се влачи със 80-90 наи лява лента и аз му пускам дълги да ми бега от пътя щом не е мерцедес и щом не е на нужната скорост.
Тогава ти правиш инат и не ми с емахаш отпътя и набиваш спирачки да ми покажеш къв си пич, а аз те минавам от дясно ама в същия тоя момент някой изкача от дясно и ме нацелва, а при завъртането аз те закачам и тебе и тримата се нахендряме. Кой е виновния в случая ? Аз или ТИ ? По логиката на тва,че живееме в България строго виновния си ти,че не си се съиобразил с реалната ситуация.А реалната ситуация в България е,че ако карате 2 коли всяка с 70-80 в града и на пешеходната пътека има човек (който обаче може и да се спре виждайки ви,че летите) ти не спираш на пешеходната пътека, а човека ЧАКА щото знае,че не е у Цюрих а у София. Ако аз имам неблагоразумието да се направа на пич и да спра тоя зад мене одавна ше ми е влезнал в багажника щото нито ше усети как ше намаля, нито евтината му кола изобщо има спирачките да спре навреме.



Тоест- think global act LOCAL. Съобразявайте се, че живеете тука и тука манталитета е такъв. не се правете на инати защото така сте по-опасни и шанса да отнесете бой е много по-голям. Иначе си прав,че не се знае кой какъв е. Имам един приятел по прякор Балкан дето кара Лада,ама ше изтепа 2 пилотни коли и третата зад тях ако го нервират =)


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема верно - пълно е с тупани...из пътищата...нови [re: Ginger.]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано03.04.08 21:45



както и с малоумници...като теб!
коя и ква си ти - сееща раздор...с "мъжлето си" в София



пп блондито ти прекали



Тема ппнови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано03.04.08 21:50



няма начин - да си софиянка(дори и 0,5%)



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано04.04.08 09:28



1во такива каот теб и аз ги пускам, случва ми се често на извънградско по Родопите, колони от коли зад някой камион и някой бързащ тарикат... кво да го правиш пускаш го като усети челно идващия автобус, камион или кола...
2ро - всеки бърза, ако мислиш, че твоята работа е най-спешна , ами да ди кажа - не е, тези които застрашаваш с твоето бързане поне половината също наситина бързат, но са там където им е мястопто по правилник, повтраям , ако ти е толкова спешно да бързаш можешд аго обясниш на комопетнтите органи да тио дадат режим за специално движение или да си купиш хеликоптер...
3то Досега в София никой не ми е влизал в багажника когато спирам на пешеходец...
4то Разбирам че мутрите често са фрустрирани и искат да ряздават бой, последната ми среща с такъв - еми отказа се и се разбрахме и се разминахме, даже ми махна приятелски, всъщност той беше изцяло в нарушение и ми дойде челно без да има къде да се разминем като хората... но това е, защото такъв е света в който живеят - маймунския, по принцип хората в обществото избягват ръкопашните схватки...
5то Балкан ми допадна :) макар и виртуално споменат





Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.04.08 10:27



За съжаление селския манталитет го демонстрираш ти.
Ако не ми вярваш иди пробвай тия номера в Гърция, его де е... ама после да докладваш.
Ама не ти стиска нали?
Не мога да разбера защо мислиш, че всички други са балами, а ти най-големия тарикат?
По бих пуснал някой опитващ се да излезе от пряка без предимство (редовно ги пропускам ако не застрашавам движението), от колкото пререждащ колоната (е ако си се нахендрил на тир в насрещното ще те пусна де

, не виждам смисъл да създавам предпоставка за ПТП за да се правя на по-голям тарикат от тоя дето си мери пишката на пътя).
Колкото до най-лява лента с 80 - 90 на цариградско и подобни, ако изпреварвам няма да хукна да се завирам безмислено в дясната и да рискувам да се претрепя щото някой е сбъркал пътя с писта, да намалява и да чака да завърша маневрата, която за да я почна внимателно съм се огледал... но не съм предвиждал излитащи изтребители.
Бързал моля ти се... дай по тая логика да обзаведем автомобилите със специален режим на движение с гребла - да си отместват тия пред тях
За пешеходците и пътеките, не си мисли, че само ти имаш спирачки, на 2 пъти гледам джипове как не могат да спират
А още по-смешно ми е кола за 200 000 лева със гуми за под 100 лева бройката... спира 2 пъти по дълго от мен.
Всъщност защо си мислиш, че джипа е устойчив и спира бързо?

Но най-важното тук е, че ако изобщо това дето го говориш е вярно, просто си за затвора... защото рано или късно ще убиеш някого!
И то не от друго ами от дребен тарикатлък и пишкомерене.

То за това и името на клуба е такова...

Welcome to the real world!



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Le bricolateur]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.04.08 10:32



Аз не знам защо народа си мисли, че джиповете са стабилни, високоскоростни и спират добре.
Сложен на шосето до един лек автомобил от сходен клас губи по всички параметри и то с много.
Е разните хибриди СУВ/КОМБИ-Спорт не ги коментираме, те не са точно джипове.

Welcome to the real world!




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано04.04.08 12:56



За пешеходците и пътеките, не си мисли, че само ти имаш спирачки, на 2 пъти гледам джипове как не могат да спират

И на тебе и на майната искам да ви кажа,че съм виждал много пъти кола да набие спирачки и тая отзад да и влезе в багажника. Предимно на пешеходна патека или набиване на жълто например на светофар =) Не само щото има или няма добри спирачки, а щото в тоя момент блее или си говори по гсма. Аз пиша смс докато карам щото не ми пречи, ама на който му пречи нека не го прави. Ако ми пречеше и аз немаше да го права там е разликата. Обясних,че тука никой не е научен да внимава и да е толерантен, понякога трябва да не спазваш правилата да излезеш чист от ситуация и не в мене е вината.

Всъщност защо си мислиш, че джипа е устойчив и спира бързо

не мисля. говоря за моя джип, говоря за определени джипове.




Дискусията приключи. Довиждане до нови срещи =)


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано04.04.08 13:07



Този джип, определените джипове, както и всички останали коли не могат да заобиколят законите на физиката!



Тема хахаанови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано04.04.08 14:27



Да, на мен пък ми е любимото такива тарикати дето пререждат колоната да не ги пускам. Веднъж едно ауди направо щеше да се разбие в мантинелата така. На старата TV кула светофара по алея Яворов в посока Румънското. Най-лявата лента е само за завой на ляво, но винаги се намират разни селянчета дето се опитват от там да минат направо - е повечето успяват, но този не. И двамата бяхме на първа редица. Като светна зелено онзи даде яко газ, но аз също! До последно. Направо го виждах как се разбива в мантинелата, но в последния момент успя да спре.



Само дето баламите зад мен го пуснаха. А никой не трябва да ги пуска тия - да се научат.

Everything louder than everything else...

Редактирано от Dakota на 04.04.08 14:30.



Тема о, да!нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано04.04.08 14:36



От всички мерцедеси, този е може би най-нестабилният и със сигурност - най-грозният. Евала!



Everything louder than everything else...

Тема Re: ппнови [re: NUT]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано04.04.08 14:37



Смятай какъв трябва да си, за да заплашваш някого чрез мъжа си...

... сигурен съм, че като дете е заплашвала така с мама и тате.

Everything louder than everything else...

Тема Re: ппнови [re: Dakota]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.08 15:41



Бях споменал за една мацка, дет минала София Бургас за 2 часа.
Е мацката - истински откачена, та и се е случвало и в бой (с мъже) да влиза - без проблеми.
Интересното е че тя като тръгва да наказва - не се занимава с "пенсии" а само с "истински" мъже.
Но мадамата - няма да тръгне по форуми да се фука.

Bеer? Mоre?




Тема Много добре го написа!нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 16:31



Надявам се да са разбрани хора и следващият път, като им пускаме къси/дълги да се отместят най-доброволно и с усмивка.



И включете ауди към списъка, да не е само мерцедес!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 16:38



Красавеца ми той!



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: о, да!нови [re: Dakota]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 16:39



Ти не си естет човек и явно никога не си карал това невероятно произведение на Мерцедес!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: хахаанови [re: Dakota]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 16:41



Какво е било аудито и кога е станало?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: о, да!нови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано04.04.08 16:48



е как ше е карал, нали ако беше нямаше да каже подобна глупост =)

Дакота, перкай си с колелото както ми каза в другия клуб и не се занимавай с глупости




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: ппнови [re: NUT]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 16:49



Напротив и аз и мъжа ми се поколения назад софиянци, като той дори е от известна фамилия, но не мисля че точно тук е мястото да се обяснявам!

И ако ти си от съсипаният ни град препълнен със селяни, не би трябвало да им защитаваш смешният манталитет на изтормозени работници!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Много добре го написа!нови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано04.04.08 16:50



е твойто ауди го броиме при всички положения. Ти и Тошо Батков сте ценители, само остава да те уредиме и тебе с номер 1818




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: о, да!нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 16:54



Сега говоря с Тетриса за един, ама този късичкият, защото майка ми ме изнудва да почна работа, аз ще ги изнудя за такова бебенце

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: хахаанови [re: Ginger.]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано04.04.08 16:54



А8-ца май беше, нова-новеничка... преди около година или по-малко.

Everything louder than everything else...


Тема Re: Много добре го написа!нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 16:57



Няма, сменяме го за джипка, то се видяло

! Само да видим дали ще стане, че си правя сметката без да съм си направила добре изнудването.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: хахаанови [re: Dakota]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 16:59



Ама сребърна?

Аз живея там и за това

! Друг път ми правете път.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Много добре го написа!нови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано04.04.08 17:04



айде ше ти давам мойта ако реша да скоча на 55 АМГ.
Приемам плащане само в дойче марки.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Много добре го написа!нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано04.04.08 17:08



Хахахахахаххаха, сега ще ме караш да търся ДМ

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.04.08 17:22



Я сравни хода на окачването и центъра на тежеста на джипа с тази на едно купе от същата марка и тогава ми обяснявай


Да не стане като оня с биксенона
Не знам що ти е мерака да убиеш някого точно с кола?

Welcome to the real world!



Тема Re: хахаанови [re: Dakota]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.04.08 17:26



То точно от криворазбрана толерантност сме на тоя хал по пътищата.
Обаче почвам да имам чуството, че тука някои хора просто се ебават с наболелия проблем от скука.

Welcome to the real world!




Тема да, ей сеганови [re: Ginger.]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано04.04.08 17:44



Не, черно беше... иии, не беше ти зад волана.



Но път на такива не трябва да се прави. Участниците в пътното движение трябва да се уважават. А точно този тип шофьори заявяват на цялата чакаща колона: майната ви на вас и вашето време и търпение, аз не ви уважавам. Точно въпрос на уважение е. Е как да го пуснеш такъв? Откъде накъде?

Everything louder than everything else...

Тема Re: Много добре го написа!нови [re: Ginger.]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано04.04.08 17:50



Ще се отместя веднага ако има къде да отида и карам под разрешения максимум и мислено ще благодаря, че си ми напомнила, че карам по-бавно и преча, но това винаги се случва когато изпреварвам аз, тъйа като когато и където е възможно винаги карам възможно най вдясно... примерно, ако изпреварвам накъсана дълга колона със 130 на магситралата ще чакаш зад мен, докато я изпреваря, заради теб няма да се набутам аз там където скоростта е около 90 до 100, както и заради теб със сигурност няма да нарушавам правилника и закона, същото важии за града... има си правилник, не съм аз човека,който можеад го промени, макр и да съм задник за теб, не съм депутат, министър или чиновник в КАТ....

Редактирано от portal на 04.04.08 17:56.



Тема Re: Много добре го написа!нови [re: portal]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано04.04.08 18:02



Това е ясно - щом изпреварваш няма какво да ти мигат. А и да мигат, няма да им обръщаш внимание. Въпросът беше в нарочното седене най в ляво при свободна дясна лента.

Everything louder than everything else...


Тема Re: ппнови [re: Dakota]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано04.04.08 18:47



Ама мама и тате са още в играта


Изнудвали я да почне работа, тя пък тях да и купят колица някаква.
Смях!

Another brick in the wall

Редактирано от KoтkaTa на 04.04.08 19:05.



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано04.04.08 19:18



Казваш,че Г класата не е номер 1 на офроуд за всички времена, правилно ли те разбирам? И какво ми спориш когато говорим за джипове над 150 хиляди лева.

не желая да трепам никой, мога да го направа и с десен прав, но не съм такъв човек. Културен съм.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Редактирано от Zeljko Raznatovic на 04.04.08 19:19.



Тема Re: хахаанови [re: Mopфиyc]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано04.04.08 19:26



Ами може и да не се ебават с проблема. Просто виждат нов клуб, където пишат интелигентни хора и искат и те да се включат. Само че нещо не им се получава...



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.04.08 21:03



Мерцедес и офроуд?
Ти шегуваш ли се?
Освен ако под офроуд не разбираш асфалтиран третокласен път.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Mopфиyc]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано05.04.08 00:13



Аз не знам защо народа си мисли, че джиповете са стабилни, високоскоростни и спират добре.

Вероятно защото на въпросния "народ" нещо си му е малко, та карайки голяма кола (джип) компенсира усещането се "мери" на пътя.



"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано05.04.08 00:30



...щото си имам важни работи и бързам...

...аз ще съм опасен за движението само ако некой тарикат в колоната реши да не ме пусне да се включа когато срещу мене идва някоя кола в другата лента. От твоя инат може да се наложи аз да мина по тротоара, а там не се знае дали ше има човек или не...

...се влачи със 80-90 наи лява лента и аз му пускам дълги да ми бега от пътя щом не е мерцедес и щом не е на нужната скорост...
(при ограничение 80 км/ч)


"Аргументите" ти защо колоната или някой пред теб трябва да те пусне, са просто "железни".
Е те за това тука манталитета е такъв. Само не разбрах за чий точно манталитет говориш - на всички или на само на хулигана зад волана.


И не забравяй, че при твоето каране (ако не лъжеш) си жив благодарение на не един или двама, упорстващи и демонстриращи селски манталитет", според теб. Пускали са те и пак ще те пускат, като те виждат, че друг шанс нямаш. Така че - по полека с квалификациите.

"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Редактирано от Le bricolateur на 05.04.08 00:33.



Тема Re: да, ей сеганови [re: Dakota]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.04.08 02:10



Мен пък винаги ме пускат така в колоната, когато трябва да се прибера от изпреварване или минаване в лената за обратно движение

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Много добре го написа!нови [re: Dakota]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.04.08 02:12



Точно в това беше въпроса, няколко пъти му го повторих, а той пак си знае неговото. Разбрахме се....до някъде.



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: ппнови [re: KoтkaTa]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.04.08 02:16



Аз кола си имам, просто искам още по-скъпа, още по-хубава, още по-бърза, за да ме стимулират и да не плачкам, че трябва да се навра в офис с разни глупаци с евтини костюми!
Ако татко не купи, мама, ако не е мама мъжа ми, хахахаха, аз печеля!



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: ппнови [re: Ginger.]  
Автор KoтkaTa (дзвер)
Публикувано05.04.08 10:00




Много си ми забавна

Another brick in the wall

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 10:49



За офроуд определено е много добра


Но на асфалта и кола среден клас със читаво окачване, спирачки и двигател може да я сложи в джоба си.
Единственото ти предимство в нея е, че си на по-високо, ама то от полза само за видимост или при сблъсък, иначе тая височина ти прецаква и устойчивоста и поведението в екстремно ускорение/спиране, а сега да сложим и влиянието на окачването

Welcome to the real world!



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Le bricolateur]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 10:52



Не само, има и някаква мода безумна.
А и "логиката" аз да се кача в камиона, че ако ме удари някой съм по-защитен... която има и верни страни, но има и рискове.

Welcome to the real world!




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: bira_more]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 10:54



Старото кубче е доста ползвано за такива цели, прегледай офроуд форумите.
Е не в сток вариант разбира се, но там сток коли е все едно такива на божура


Жоро Карбуратора с жигула наказва сток Порше

Welcome to the real world!



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 18:56



Да, за тва си карайте астрите и не се занивавайте с тва старо и грозно кубче, кви са тия балъци да си го купуват па и даже некои го бронират. Резил



Да си бех зел некой Хюндай на лизинг, ебати колко съм тъп =)


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 18:58



предимството ми не е само,че съм по-високо. Предимството ми е,че съм безсмъртен. Мерси.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано05.04.08 19:03



БОГ!



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Le bricolateur]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 19:03



не виждам кое не ти е ясно?! просто като ми видиш в огледалото бегай в дясно да мина защото съм безсмъртен и няма да има проблеми. Стига излишни спорове и спам на тая тема.

жив и здрав




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 19:06



е са ше ми пожелаят да ме смачка тир, стой да видиш



Аз ако им кажа за морето как пътувам ше ме баннат. за тва няма


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: ппнови [re: Ginger.]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 19:24



Не се чуди каква кола да си вземеш, а попитай хората тук. Има доста специалисти и ще те насочат в най-правилната насока. Аз например от клубовете на дира разбрах,че карам нестабилен джип и нямам добри спирачки.




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано05.04.08 20:14



Добре.

А в замяна ти ще обещаеш ли да направиш две неща:
1. Понеже когато видя в огледалото някой като теб, обикновено се напикавам от страх и без да се налага да ми дава къси-дълги, аз си знам урока и сам си се качвам на тротоара (или се забивам в канавка или дърво), за да му направя път, та ще те помоля ако решиш да ме изпревариш отляво, да пуснеш мигач, за да не газя пешеходците ненужно. То, верно, че те са нагли и ходят най-безотговорно по тротоара, ама все пак хора са.
2. Намери си отнякъде едно хендсфри. Има ги навсякъде, а безжичните вече са на цената на спанака. Пък и няма да ти се налага да пишеш СМС-и.

А, щях да забравя... Спри да им изпращаш уискита на тия в КАТ, като те заснемат с камерите. Човек като теб и уникален джип като твоя ги знаят всички и само се вътриш ненужно с тия уискита. Те и без това ще се направят, че не са те видяли...



"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 22:50



O, ама ти го взе лично


Карай си кубчето със здраве, но вземи попрочети малко за автомобилите като цяло.
Не харесвам хлопели та да ти се връзвам
Само ти обяснявам защо джипа не е шосеен спортен тип кола
И колкото и да ти е смешно, Хюндай отдавна не са това за което ги мислиш, в средния и високия си клас конкурират успешно бая европейски марки.

Welcome to the real world!



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 22:52



Остава и да си вярваш... боже опази



Welcome to the real world!



Тема Re: ппнови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 22:56



Добре бе спортиста, дай техническите данни на това кубче и да сравняваме?

Welcome to the real world!




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 23:27



Е не ме разбирай буквално



Обясняваш ми защо джипа не е спортен тип кола? Наистина, първото нещо, с което свързвам Г класата е спортен тип кола и скорост прав си


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: ппнови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано05.04.08 23:30



баухахахахаххахаа сравнения можеш да правиш чоплейки семски с приятели пред блока на тема:

"колко е гадно да караме чисто нова Г класа и да имахме такава веднага ше я продадеме"




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: ппнови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.04.08 23:53



Чисто нови кубчета няма


Май не ти стиска да сравниме по данни кубчето с аналогичния му седан или купе на Мерцедес?
В отговор на:

чоплейки семски с приятели пред блока



Имаш интересни представи за забавление

Welcome to the real world!



Тема Re: ппнови [re: Mopфиyc]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано06.04.08 00:00



не ми стиска наистина, особено за лизингови хюндаи. Ти кво караш,сподели нали така и така тва е темата



Чисто нови кубчета няма. Къде нема =)


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: ппнови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.04.08 00:44



Грешката е моя, объркал съм с GL серията, нея я префасонираха, кубчетата са си отделно.


И не ти казвам да сравняваш Мерцедес със Хюндай, ами G & S сериите например.
А какво карам аз няма общо с темата

Welcome to the real world!



Тема Re: ппнови [re: Mopфиyc]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано06.04.08 02:25



Кой ес те интересува и кое джи бе мамин зклатен да те направа за две стотинки.

Викаш джи класа нема нова ми добре-дай ти стисна гениалната ръка моля те.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: ппнови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано06.04.08 04:55



Вземи го хвърли за скрап този джип, че стана за смях

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: ппнови [re: Mopфиyc]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано06.04.08 04:58



GL не е новата G класа, дори блонди като мен го знае това

!

И има съвсем нов модел, доста красив м/у другото!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.04.08 16:03



Начи, ако говорим за офроуд имам предвид само едно - проходимост.
Ако говорим за коли - има 2 вида коли - мерцедес и всички останали.
Ако говорим за джипове, има си Jeep.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.04.08 16:19



Кажи сега - успявал ли си да стигнеш от София до Бургас за 2 часа или не.
Щото има мацки - правят го.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.04.08 16:23



А бе - то и аз съм безсмъртен да знаеш.
Ама освен това съм и доста бавен. Та като ме видиш, ще ти направя път, ама бая ще трябва да забавиш.
Иначе ще видим чия кола е по здрава



Bеer? Mоre?



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: bira_more]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано06.04.08 18:00



Невъзможно е. Спирам да ям и да пия по ракия на 3 места поне. не мога да ям и пия толкова бързо.




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Редактирано от Zeljko Raznatovic на 06.04.08 18:02.



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: bira_more]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано06.04.08 18:03



и чия челюст както се казва




Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.04.08 20:25



Ми - ако имаме късмет - ще видим



Bеer? Mоre?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор clcl1 (непознат )
Публикувано19.05.09 16:13



Преди години имаше една статия с много точно определение за балканските пътни закони....

"Предимство печели този, който пръв успее да подпъхне предницата си !" :)




http://www.akordirane.com/



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: clcl1]  
Автор Дидakтичнa (учителка)
Публикувано20.05.09 22:58



Зависи от предницата. Ако аз съм с джоган, а ти се подпъхнеш пред мен с голфче... 'Алал да ти е предимството



ПП- Изчетах темата. Тоя помияр Zeljko Raznatovic защо е спрял в едн момент да пише? Да не са му поднесли спирачките в някое искърско дере?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Дидakтичнa]  
Автор lYl Acпapyx (Гражданин на ЕС)
Публикувано06.03.13 23:44



В отговор на:

Тоя помияр Zeljko Raznatovic защо е спрял в едн момент да пише? Да не са му поднесли спирачките в някое искърско дере?



Не се поднесъл, а е вече скупщински съветник в општина Нови Београд.



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор djanesa_aleksandrova@abv. (непознат )
Публикувано12.06.14 23:05



Навсякаде ги има такива !



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор HannibalBarca (непознат )
Публикувано05.07.19 11:49





Редактирано от HannibalBarca на 05.07.19 11:50.



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано11.01.21 10:33



Fwd: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 09.01.2021 00:52
до:
v_polyanova@abv.bg



---- Прикрепено писмо (споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра) ----

Подател: Valeria Polyanova <v_polyanova@abv.bg>
До: info@dir.bg
Относно: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
Дата: 09.01.2021 00:15

Все още нямам достъп до клубовете ви.
Споделено със собственика на Фейсбук - копие: Details Re: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing от: Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg) дата: 24.12.2020 20:49 до: fbi@subscriptions.fbi.gov як: v_polyanova@abv.bg https://www.facebook.com/login/identify/?ctx=recover&ars=facebook_login Find Your Account

No Search Results Your search did not return any results. Please try again with other information. Please enter your email or phone number to search for your account. Cancel >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 24.12.2020 19:59 Това съдържание не е достъпно в момента Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил. Към новините Назад Посещение на Помощния център Thie is message for my as a owner of account https://www.facebook.com/KRECHI77 Help me, I beg You. There I have friend, one but real - She work at White House at Washington many years and Iliana is chief at one of Departments - at the place where Congress members and US President read The books. Somebady associated me with You, FBI, but I am only user, not agent. >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI >Относно: Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials — FBI >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 23.12.2020 23:46 Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials -- FBI National Press Releases Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials The FBI and CISA possess highly credible information indicating Iranian cyber actors almost certainly were responsible for the creation of a website called Enemies of the People, which contained death threats aimed at U.S. election officials in mid-December 2020. Dec. 23, 2020 Full Press Release You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: National Press Releases Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy | Visit >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 23.12.2020 22:04 https://www.facebook.com/photo?fbid=2761225590756798&set=pcb.2761217740757583 >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov >Относно: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 21.12.2020 22:15 FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing Thirty-two years after the terrorist bombing of a Pan Am jet over Scotland killed 270 people, including 190 Americans, charges have been filed against a former Libyan intelligence operative for his alleged role in building the bomb. Dec. 21, 2020 Full Story You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: FBI Top Stories, Washington Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy |




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.