Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 21.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги .... !!!нови [re: portal]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано01.04.08 21:34



първа втора - трета - четвърта - втора - трета четвърта пета - трета РЪЧНА втора РЪЧНА втора - трета - четвърта пета



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: te3is]  
Автор Le bricolateur (Шашав)
Публикувано01.04.08 22:02



И на теб, а и на синия резняк ви пожелавам да ви се случи това, дето майките ви си го мислят. На извънградски път без други коли, разбира се.



"Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре."

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: The Fallen Angel]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано01.04.08 22:08



Защо, жените с малките деца не трябва ли да си поемат отговорноста, когато трябва? Ако е на пешеходна пътека си има право, но ако е извън - отговорността си е нейна.
Нещо не свързвам какво казваш... Моята теза е, че всеки трябва да си гледа неговата работа и неговите отговорности. И да си спазва неговите задължения. А не пешеходците, които минават на червено, да ме ругаят, защото съм щяла да ги сгазя, докато се опитвам да си хвана зеленото... И забележи - ДОРИ при това положение ако ги бутна - пак аз ще съм виновна - макар, че нарушението е безусловно тяхно.

Редактирано от yниKaлнa на 01.04.08 22:34.



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 22:36







Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: te3is]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 22:45



бракма да ми се бута и да ми се прави, че много бЪрза, само това чакам, за да му покажа, че Мерцедеса си е Мерцедес, изобщо нито му мигам, нито надувам клаксона-просто му кЪсам шушоните моменталически, хич не ми пука имам пЪлна застраховка -все ми е тая -важен е принципа.


И много ги обичам разни пишлемета и чиченца да ми се правят на велики-било на магистралата, било в града-използвам повода да си излея агресията в такЪв момент. Иначе незнам защо досега винаги някой като ме бави или му се долепям яко до задницата или го изпреварвам по вЪзможност от дясно-винаги има ефект, а най-често сами ми правят пЪт.



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.04.08 22:46



Сега не коментирахме пресичащите на червено пешеходци, които са като добитък, а това, че като някой кара с върха на ограничението не е нужно някой добитък в кола да се нервира - това, че е богат, не му дава право да нарушава закона и мен лично би ме амбицирал да му го покажа, като не мръдна от мястото си. Също ако някой такъв ми диша във врата на 1-2 метра, независимо с каква кола е, ще набия такива зверски спирачки, че ще го докарам при мене на предната седалка да си говорим и после ще кажа, че някакво дете ми е изкочило на пътя!
И като те нервят тъпаците дето минават на червено - ти спираш ли когато им е зелено или на пешеходните пътеки? Дълбоко се съмнявам - не познавам човек, който да го прави редовно - само когато е на кеф.
Може би и по тротоарите не спираш? Щото аз в София не мога да стигна от точка А до точка Б без да ми се наложи 5-6 пъти да ходя по пътя, защото тротоара е задръстен... И нека да не забравяме, че пешеходеца говеде много често е и шофьор говедо... Деба обора дето сме!




Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор diplomatic_terrorist ((+TM) ($))
Публикувано01.04.08 22:47



на такива като теб изобщо трябва да им забранят да карат кола ! жена която се смята за шофьор !!



Тема Що бе - срещанови [re: Le bricolateur]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.04.08 22:48



с валяк действа доста утихомиряващо.
Все пак е добре на валяка да няма водач, щото иначе може да пострада.

Един с мерджан се хаква в един валяк. Идват куките, шушу мушу с водаа на мерджана, и се обръщат към водача на валяка :
А вие защо засякохте човека?

Bеer? Mоre?




Тема Re: АЗ ПъК НАЙ-СЕ КЕФЯ НЯКОЯ ....нови [re: *FENlKS*]  
Автор DaCat (будала)
Публикувано01.04.08 22:54



Ще се кефиш до време.
После - пръст при пръстта и пепел при пепелта



Редактирано от DaCat на 01.04.08 22:56.



Тема Re: Мда, защото сЪм жена ....нови [re: diplomatic_terrorist]  
Автор *FENlKS* (+ТМ+ПЛ+МИ=Ъ)
Публикувано01.04.08 23:05



и сЪм добЪр шофьор разни комплексари винаги се чувстват длЪжни да ми докажат обратното на магистралата, но винаги остават изненадани, на 195 повечето са аут, на 210-20 сме в пакет до дупка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.