Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 16.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
АвторYankee (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 22:31



Аз го правя. Много обичам да затворя лявата лента на някой мутра или селски тарикат. Оня отзад свирка святка, а аз намалявам до разрешената (80 км/ч на Цариградско)- така се лекува булгаристанска селяния. Ако е много напорист, чуквам и спирачката (да светнат стоповете)



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Yankee]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.03.08 23:18



Сега се сетих - веднъж си карам по магистралата в дясното платно някъде - 90 - 100. И от зад някакъв ТИР ми святка - демек да мина в аварийното - е не минах, накрая той ме изпревари.
Не че не съм минавал де. Ама ако аз реша, и задължително - видимост - огромна, и никой никакъв зор не трябва да ми дава - иначе си спазвам правилника и толкоз.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мани ги тия смотльовци..нови [re: Maймyнa]  
АвторDaCat (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 11:10




Това с ръчната ме уби!



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Yankee]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано29.03.08 19:06



Респект





Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано01.04.08 20:48



Като съм с Г класата по цариградско не си губя времето да давам къси-дълги на бълхите защото директно си карам на дълги и те се местат.
Не виждам смисъл да си чешеш пръстите с излишни движения...


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Yankee]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано01.04.08 20:51



С 80 на цариградското ше те задминат и рейсовете от дясно, глупак.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано01.04.08 21:12



Естествно
И мен ме изнервят жестоко тия торове дето карат с по 80 и задръстват целото движение
Еми щом съм дал 200 000 за кола харчеща ми 24 на 100 явно бързам и следователно си имам пълното право да си карам на дълги вместо да присветвам и
хабя трансформатора на би ксенона.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: te3is]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано01.04.08 21:16



Муаахахахахахахахахаха





Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: portal]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.04.08 21:20



Ако някой ден карам кола ще скъсам бая нерви на бързаците


Да не говорим, че ако някой с мерджан тръгне да ми засича пътя директно ще си набия ефтината бракма и после като дойдат куките ще понечат да ме обвинят без да подозират, че и боклук като мен може да познава някой и друг човечец дето им се пада шеф

Страната ни е населена с идиоти и понякога се чудя дали трябва да съм като тях за да оцелея... Може би ако имам лично оръжие ще ми е далеч по-лесно да говоря с тях, че иначе не щат да слушат

Май трябваше да си остана на село и да тегля от еврофондовете помощи... То не, че на село няма говеда ама ония поне са разбрани...




Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: yниKaлнa]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано01.04.08 21:24



В отговор на:

Ако ти е свободна съседната дясна лента - можеш спокойно да се движиш в нея и да оставиш бързащите да си поемат отговорността за нарушението.




А как ще се почувстваш ако разбереш, че отговорността е била поета от жена с малко дете на пешеходната пътека?
Стига сме си мислили, че от нас нищо не зависи. Крайно време е да разберем, че промяната започва от нас и начина по който ще спрем да толерираме откритото нарушаване на законите!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.