Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 20.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 13:30



Що бе - правиш си "чувствителен" педала на спирачката.
Леко го пипнеш, стоповете светнат, наглеца зад теб се разлюлее



Bеer? Mоre?



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 13:31



Ми те са богати гъзари - за тях е друго.
Има и специално отделение за богати гъзари в моргата, тях ги обслужват по специален начин



Bеer? Mоre?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 13:33



А бе сигурно има и някой дет ще се поучи ама май като цяло си прав



Bеer? Mоre?



Тема Re: Къси, дълги, къси, дълги ....нови [re: bira_more]  
Автор portal (ентусиаст)
Публикувано03.04.08 14:53



Дам описал съм я тая тактика някъде нагоре - добра е :)



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.04.08 15:47



Тук мога само да се съглася с теб.

И не ставаше въпрос за нашите ралита, а за това, че в твоя случай, ти пречиш и не редно. Създаваш предпоставка за ПТП. И колкото е виновен бързака, толкова и ти.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано03.04.08 15:58



Това само показва че не си прочела нищо....
Предсатви си каак си караш като нарушител и супер опасно за всички в движението (както си и краш всъщност нормлано за теб), вали дъжд акто изведро, включваш се от дясно с около 80-90, като проспускаш знака "Пропусни с предимство", и вместо да си влзенш в дясната лента с тази скорост директноотиваш в най лявата, там скрит зад автобуса изпреварвм аз при това с около 60, дори аз съм в нарушение, само че ти вместо да нам,алиш доакто аз си зипреварвам автобуса с МАКСИМАЛНО РАЗРШЕНАТА СКОРОСТ, че даже +4/5 км ти ми се лепваш отзад за бронята (не збаравяй и времето) и започваш да ми даваш къси дълги, аз спокойно си изпреварвам разбира се и не се отмествам - нито искам, нито има къде, нито ми дреме всъщност, и когато се простроявм чинно след края на автобусите(бяха 2), ти натискаш мръсна газ и ми "олизваш" колата едва ли не на 10тина сантиметра, аз тука набивам арзбира се клаксоните... кой те питам е селския пръч и кой пречи в момента, ако смяташ че изпреварване с максимлно разрешена скоротст е пречкане, те съветвам да се обърнеш кум компетентните органи да порменят законаи правилника...
Сполай ти и пордължавай да спираш мъжа ти - никога не се знае, кой може да изскочи от жигулката/голфчето/фиатчето и т.н., не си струва нито той грях да си слага, нито еветуално да го поступат за такови неща ....



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.04.08 16:28



Никога не изкачам така и да се мушкам в най-лява лента, това не е от нахалство, а от тъпотия и абсолютен аматьор шофьор. А това за което ти говориш го правя, само ако се движа с голяма скорост на магистралата в няй-лява, а някой като теб реши, че може да се мушне да си изпреварва без да погледне, че аз идвам и трябва да набивам спирачки, което си е доста сериозна опасност, както за мен, така и за теб!

Ти от къде си?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

(+ТМ) (+БС) (+ПЛ) ....и още!

Тема Re: Задник, заради такиванови [re: portal]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.04.08 18:35



Имам един приятел - той кара някакъв древен мерцедес.
Та веднъж някакви хлапаци го засичат та и среден пръст му показват - на Цариградско от Орлов мост на горе.
Догонил ги той към Плиска, ама те се шмугнали в локалното. Е той минал през спирката, засякал ги и им обяснил доста подробно що не трябва да се ебават, ако не могат да летят.
Човека иначе е спокоен ...

Bеer? Mоre?




Тема Re: Задник, заради такиванови [re: Ginger.]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано03.04.08 18:37



Майна съм :)



Тема Re: Задник, заради такиванови [re: bira_more]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано03.04.08 18:38



Така се прави гражданско общество






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.