Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 13.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Най-после нещо смислено  
АвторCтoянoв (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 21:38



Поздравявам създателя на клуба.
Бих искал тук не само да се псуваме и плачем, а всеки да направи нещо с което да спомогне за по-сигурни пътища.
Имайте в предвит, че следващия, който ще убие човек също псува някого и в следващия миг кара ненормално и прави глупости.
Призовавам всички да станем по-дисциплинирани и да намерим начини да озаптим наглеците на пътя.
Не забравяйте нашите най-най любими създания са изложени на постоянен риск.



Тема Re: Най-после нещо смисленонови [re: Cтoянoв]  
Автор вилтap (много непознат)
Публикувано19.02.08 07:58



ДА има и такива дет Воюват,но хайде за малко да помислим за обикновения шофер,който си пътува нормално по пътя(извън градски),непознат с около 90км\ч и изведнъж.....Дупка малка,колкото за едното колело,но дълбочка,колкото за поллвината автомобил...
Е и така попаднах в нея,Слава богу,жертви освен аз,и автомобила нямаше,но ако имаше кола срещу мен,каруца,дете,колело и т.н...
Отивах в панделата за несъобразена скорост,и щяхте да ми сложите и на мен клишето че воювам....
Та нека да помогнем на бедната ни държавица да закърпим дупчиците,да изгладим неравностите,да спрем каруците и автомобилите без светлини и уверявам ви,че "Убийците "по пътищата ще намалеят дръстично и тогава вече ще говорим за Война по пътищата,сега по скоро прилича на Война СЪС пътищата!



Тема Re: Най-после нещо смисленонови [re: вилтap]  
Автор roum (приятел)
Публикувано19.02.08 09:29



Война винаги ще има идеята е при тази война да има по-малко жертви.
Ако шофьорите нв спират на тротоарите със сигурност ще има по-малко жертви.
Ако пешеходците пресичаха на пешеходните пътеки , то резултатът е сигурно по-впечатляващ и от горе казаното.
Ако всеки които реши да наруши правилата на движение първо си поиска да му позволят останалите участници да го направи това нарушение - резултатът пък ще е невероятен.
Ей хора на всеки му се случва да наруши правилата, но е редно да го покажеш че знаеш или че се извиняваш, предварително да оредупредиш. Мисля че това начинът





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.