Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 30.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: пиши на кирилицанови [re: yниKaлнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.03.08 18:13



Тия с по една бира - не влизат в статистиката.
Има обаче много, които твърдят че са на една бира. А в същност са изпили много пъти по една бира. Щото то две бири на веднъж не се пият,

Bеer? Mоre?




Тема Re: пиши на кирилицанови [re: bira_more]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.03.08 19:59



Една бира го написах символично. Познавам хора, които на една ракия са сто пъти по-адекватни от други, дето не са близвали през живота си даже бира...

Повтарям - не поощрявам пиенето, но не смятам, че е най-основната причина за ПТП. Заради това попитах за реална статистика. Ако някой я има, а не просто така - какво е дочул и какво мисли.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: пиши на кирилицанови [re: yниKaлнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.03.08 21:56



Е аз познавам един пич, който пиян като мотика, кара изключително внимателно, спазвайки всички ограничения, правила и т.н.
И не е правил никога инциденти - пиян.
От друга страна, поне това което чета по вестниците, болшинството от катастрофите, със смъртен изход са причинени с участието на пиян водач.

Bеer? Mоre?




Тема Re: пиши на кирилицанови [re: bira_more]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.03.08 22:37



Възможно е да си прав, но от друга страна по медиите ни показват само крещящите случаи, а от време на време някой споменава, че почти ежедневно има тежко ранени или смъртни случаи от катастрофи, за които никой не научава и никой не вдига шум.

А за пияните водачи - веднъж в Люксембург късно през нощта през прозореца видях една кола, която паркира съвсем нормално на улицата, от нея слезе шофьора, заключи я и...падна на земята - толкова беше пиян!! Не знаех дали да се смея, или да плача.



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re:нови [re: Kиpo]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано12.05.08 22:59



Да не пускам нова тема, ама какво стана с фигуриста и Мануела?
Има ли развитие по случая?



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано13.05.08 01:08



Ми, фигуриста получи условна, бащата на Мануела се заканва, че няма да остави нещата така... Ситуацията е нормална - всичко е осрано.

Живеем в България все още, забрави ли? ;о)) На практика може и да има оневиняващи обстоятелства, но съдебната система знае и по-леки случаи, при които виновния е осъден, и лежал в затвора. Защо Стависки е на свобода - можем само да се досетим от житейския си опит.



Тема Re:нови [re: Щиpлиц]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано16.05.08 03:52



Последното, което чух беше, че е осъден условно и са му взели книжката за известно време.
Според мен това не е наказание, равносилно на убит, почти убит (сериозно осакатен) и ранен.
Да, нищо учудващо за България.
Който и обикновен шофьор Х да седеше зад волана, досега да е в затвора с максимална присъда.
Но в България всички са равни като някои са по-равни от другите.
Надявах се поне да има капка човещина и морал у него, та да поеме лечението на момичето, та да се възстанови, доколкото може.
Някой ми каза, че бил казал, че нямал пари.
Това да го каже шофьора Х - минава.
Ама Ставийски да се прави на социално слаб - не минава.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re: От няколко месецанови [re: Mимoxoдoм]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано30.01.09 14:47



Не само строгия закон. Трябва да се пролага. Ние закони си имаме просто трябва да се намери някой да ги прилага.



Тема Re: От няколко месецанови [re: 4O5]  
Автор mirovel2OO2 (War Rock)
Публикувано11.05.09 15:29



само пият и се трошат



Тема Re: От няколко месецанови [re: Kиpo]  
Автор knait (непознат )
Публикувано17.05.09 13:02



за мен в нашата страна няма закони които да спрат тази война на 7май 2009 г.в гр.Монтана блъснаха баща ми на пешеходна пътека и той почина на място убиецът му си е наел най-добрия адвокат в града и се страхувам че ще се измъкне а баща ми е мъртав болката ми еогромна но съм безсилна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.