Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 22.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: От няколко месецанови [re: knait]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано17.05.09 17:40



Най-искрени съболезнования... Така е, няма кой да спре войната. Закони има, но има и огромна корупция. Ежедневна и във всичко. И това са резултатите.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: От няколко месецанови [re: knait]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано17.05.09 18:48



Вместо да даваш пари по адвокати - поинтересувай се колко и на кого да дадеш да го гръмнат тоя... Предполагам, няма да са много повече, отколкото по съдилища, а ефекта ще е сигурен, за разлика от официалния ред, където е почти сигурно, че няма да постигнеш нищо.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема педалчетата-катаджиинови [re: knait]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано18.05.09 11:14



висят в храстите на изхода за Петрохан.
Моите съболезнования, инак...



Тема Re: От няколко месецанови [re: walkman™]  
Автор dokie (непознат )
Публикувано10.07.09 16:55



Съдебната система в България НЕ функционира - едно елементарно дело (заведено от мен срещу застрахователите, които ме направиха ненормален и се оказа, че са се възползвали от това, че не си знам правата) заради ПТП, при което всичко е ясно и си го пише по всички документи ще се проточи в необозримото бъдеще... насрочено за тази седмица преди година (като предварително изслушване или нещо такова) и сега насрочено за Март месец догодина... а виновника просто изпреварваше в насрещното и челен... има свидетели, има и пострадали (аз от вторите). Делото от прокуратурата - прекратено, поради недостатъчно доказателства срещу нашето момче-рейсър (2 години след началото)...може би защото аз съм потърпевш не съм му търсил "лично" отговорност, а може би и защото самият аз не съм перфектен шофьор...
Не винаги карам съгласно правилника, но определено проблемът е в главата на хората - и от двете страни на преградата... кара се безразсъдно (откакто си взех голям и мощен автомобил карам много по-спокойно), полицаите са "шерифи" (не ги мразя, защото винаги са се държали коректно с мен (пари са получили от мен само веднъж, но това е друга история), но с много мои познати са си правили гаври за щяло и нещяло... а пешеходците - това са мухи без глави (има и изключения де, като не включвам себе си в тях

) - на пътеките не смеят да минават и след като явно им дадеш път, а иначе обичат да скачат пред колите и на България (в столицата)... както по-горе се каза - Ориенталщина... и вярно: винаги има още една гледна точка...
Забавлявайте се:
http://vbox7.com/play:c855963b
http://vbox7.com/play:abc08c49&al=1&vid=453343



Тема Re: От няколко месецанови [re: Mимoxoдoм]  
Автор dasvidania (непознат )
Публикувано27.11.09 22:06



абе пич ти имаш ли книшка и ако имаш ползваш ли я?



Тема Re: От няколко месецанови [re: Mимoxoдoм]  
Автор dasvidania (непознат )
Публикувано27.11.09 22:13



те на това му се вика "пази боже сляпо да прогледне"(идиот)





Тема Re: ВОЙНАТА НА ПЪТЯ - КАТ СРЕЩУ ВОДАЧИТЕнови [re: WiLlKaTa-RoS4EnCe]  
Автор Сашето (Софиянчето)
Публикувано16.02.13 13:41



карай жаден,остави 1 полицай гладен



Тема Re: От няколко месецанови [re: dokie]  
Автор finntroll73 (Бунтовник)
Публикувано20.08.15 14:35



Личи си че си живееш в България.


Пешеходците му виновни.



Тема Re: От няколко месецанови [re: finntroll73]  
Автор Florimel (новак)
Публикувано06.09.15 23:05



Днес поредната дивотия по родните ни пътища. Иде реч за кръстовището пред Горубленско ханче. Седя си и чакам да ми светне пешеходния светофар през Цариградско шосе и в един момент насред кръстовището изскача регулировчик и при работещ светофар започва да "регулира" движението. Някои шофьори изпадаха в ступор - спират на червено, а регулировчика им маха да минават. С много ръкомахане въдвори некакъв ред. В един момент дава път на каращите по Цариградско и точно тогава светва пешеходния светофар за пресичането му. Аз като човек с книжка седя и си чакам регулировчика да ми даде право да мина, но едно дете на около 14-15 г. до мен си гледа светофара и тръгна да минава. Добре, че колите още едвам потегляха, че не ми се мисли какво можеше да стане. В следващия момент регулировчика напусна кръстовището. Пресичам аз и като стигнах до него го питам, защо аджеба регулира при пуснат светофар? Човекът беше доста любезен в интерес на истината, та си поприказвахме малко. Пита ме не съм ли видяла кой е минал. Аз нищо не видях, но той ми обясни, че имали такива нареждания при минаване на видни особи като президент и министри да регулират те кръстовищата. Обяснявам му какво можеше да стане, защото детето не е шофьор и не му разбира от ръкомаханията и си гледа светофара. Получих и на това обяснение - махнали били копчето за изключане ръчно на светофара след последната реконструкция.

Та такива ми ти работи. Както акъл нямат заплесите по пътищата, политиците ни нямат дваж повече

Редактирано от Florimel на 06.09.15 23:07.



Тема Re: От няколко месецанови [re: Kиpo]  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано02.05.20 17:49



Този път ЗАЩО? Никакви правила не наруших!
Нито съм изнасяла лични данни, нито съм заплашвала, което никога не съм правила,
единствено се заядох с трите грации съсипали КнР!
Защо се правиш на ампе и диригент на оркестър като даже не можеш да четеш ноти?

Хем ти се иска, но не ти стиска и злоупотребяваш с мнимата власт на админ!
Баси келемето влашко дето си!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.