Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 30.04.24 
Автомобили
   >> Renault
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Renault 19 vpechatleniaнови  
Автор HlTMANМодератор (The Darksoul)
Публикувано15.01.02 12:44



Aide vseki, koito iska da napishe spored nego koi sa nai-slabite mesta na 19-kite.

Mislia che R19 sa nai-preobladavashti v BG

Shte otvoria tema za Renault 21, 5, .. i all drugi modeli ako niakoi iska.



WWell BE COOL

Редактирано от HlTMAN на 15.01.02 13:44.



Тема Re: Renault 19 vpechatleniaнови [re: HlTMAN]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано15.01.02 13:35



На мен ми се струва, че не е от най маневрените автомобили и като карам на заден ход, няма как да видя точно къде и е задницата \дано не я строша някой път, ама може и да и свикна\



Тема Re: Renault 19 vpechatleniaнови [re: lansky]  
Автор HlTMANМодератор (The Darksoul)
Публикувано15.01.02 13:44



Niama kola s dobra Aerodinamika i Vidimost na zaden hod

WWell BE COOL



Тема Ел. инсталациятанови [re: HlTMAN]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано15.01.02 13:52



- Ел. инсталацията е проблемна.
- ръждата също (отчасти).
- 1,4 моделите нямат стабилизираща щанга и в завой са малко нестабилни.
- автоматичният смукач държи доста високи обороти.
- много ръждясва резервното колело.
- задния мост след време се "пречупва" заради износване на лагерите му. Ако ремонтът е навременен не е много скъп, но ако е закъснял - нов мост.

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: Renault 19 vpechatleniaнови [re: HlTMAN]  
Авторr19_16v (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 14:40



Az imam R19 16v 1.8i
Mnogo sum dovolen ot nego. Za sega ne moga da se oplatcha ot seriozni problemi s nego. Iskam da nameria i drugi hora, koito imat takowa R19 (s tozi dwigatel) za da si pobubrim. Problema e tche ima mnogo R19-ki, no ne i s tozi dwigatel.



Тема Re: Ел. инсталациятанови [re: Vento]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано15.01.02 14:56



Венто, не знам откъде са ти впечатленията за ръждата, но имам няколко познати \вече\ с рено 19. едното е 87, другото 92 и наскоро един приятел взе 89 \макар, че го излъгаха за 91 година\. Освен първото \87\ мога да ти гарантирам, че другите нямат грам ръжда. С този приятел \89г\ гледахме още около 10тина рена \10-11годишни и те също не бяха изгнили. Ама няма да ти опиша как за малко да скоча на една Кордоба \верно уж е, ама не е VW\ 94 година, дето чак жена ми вика "Абе как е ръждясала" \бях се заслепил да е точно тази кола, добре че ме "развиха"\. Така че може би си зависи от колата, от това как и къде е карана и гледана и още куп други неща. За другото сигурно си прав - аз още не разбирам.



Тема Re: Ел. инсталациятанови [re: Vento]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано15.01.02 14:59



Лелее, пък се сетих в същата автокъща дето беше кордобата, имаше едно тъмно червено ВЕНТО, все едно го бяха стреляли с автомат по краищата - изгнило, чак да те е страх да стъпиш вътре \пък му искаха към 7800\ не помня обаче коя година беше.



Тема Aми...нови [re: lansky]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано15.01.02 15:08



Впечатленията ми са на база стотиците 19-ки, които "изгледах" от 01.09.2001г. до сега и продължавам да гледам.
Спокойно, щом ония 19-ки още нямат ръжди, значи би трябвало скоро да се появят. Просто някой ги е замаскирал...
А това за ръждясалото Венто - може, всяка кола като се удари и не се оправи добре - ръждясва! А СЕАТ-ите са малко по-предразположено към ръжда попринцип от VW-то.

Volkswagen е моят автомобил!


Тема Re: Ел. инсталациятанови [re: Vento]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано15.01.02 17:02



Карал съм 1.4 и наистина в завой ме е страх какво ще стане, ако следвам навиците си.



Тема Re: Ел. инсталациятанови [re: Vento]  
Автор sewi (безразличен)
Публикувано15.01.02 17:53



Това за резервното колело ме уби-баси проблема.Между другото 19-ските с 1,8 и нагоре моторите имат страхотно 4 торсионно ,практически вечно задно окачване.И за какъв автоматичен смукач става дума-те повечето са с моно и мултипойнт инжекциони.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.