Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 22.05.24 
Автомобили
   >> Renault
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Za menнови [re: HlTMAN]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано21.01.02 21:13



Това за хода на лоста и аз го бройнах веднага щом го подкарах.



Тема Re: Za menнови [re: HlTMAN]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано21.01.02 21:15



Потвърждавам!



Тема Re: Za menнови [re: Spidercho]  
АвторFenski (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 22:39



Za ruzhdata! Gniat samo vezhdite na zadnite kalnici i to nisko dolu na zavarkata, ako e na drugo miasto vazmozhno e da e imalo udar. Imah edna 19-ka ot 4 godishna i ia karah do 11-ta i godina, izgniha samo spomenaitite vezhdi na zavarkata. Sega imam druga i pak tam leko se poiaviava.......
Losta za skorostite ima dulug hod no puk se vkliuchvat s primigvane:)



Тема Diagn. Kuplung i Inzekcionнови [re: Fenski]  
Автор DanailP (добродушен)
Публикувано22.01.02 04:33



Da znaesh nesto za inzekciona na 1,4 C3J 1992 g. Imalo dwa wida inzekcioni - Bendix (Fenix) i Siemens. I kak moga da izkaram diagnostichnata informacia - malko mi plawat niskite oboroti i dwigatelia trese okolo 800 daze i kato e zagrial i sam si gi wdiga na 1000.

... По добре Богат и здрав отколкото ...


Тема Re: Za menнови [re: HlTMAN]  
Автор Mravoiad ()
Публикувано22.01.02 09:52



Не вярвам.Нито на моето, нито на баща ми има ръжда.Пък и на 19-ките в квартала не съм видял.
Освен това много ме съмнява да са ги правили.Колкото и да е добър "майстора" винаги си личи.



Тема Vseki ima pravo na mnenieнови [re: Mravoiad]  
Автор HlTMANМодератор (The Darksoul)
Публикувано22.01.02 10:15



i da viarva v kakvoto si iska

WWell BE COOL



Тема Re: Vseki ima pravo na mnenieнови [re: HlTMAN]  
Автор Mravoiad ()
Публикувано22.01.02 10:43



Е аз пиша това, което съм видял.Всички ремонти по външния вид се забелязват,къде повече къде по-малко.Дори цялата да е боядисана, пак си личи.



Тема Re: Diagn. Kuplung i Inzekcionнови [re: DanailP]  
АвторFenski (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 21:17



Nai veroiatno temperaturen datchik! Na moeto C3J imashe sushtia problem i neshteshe da vurvi na momenti. Hodih v Pro MObile i mi napraivha diagnsotika i seokaza tozi datchik
Kuplunga e v otseka s predpazitelite



Тема Re: Diagn. Kuplung i Inzekcionнови [re: Fenski]  
Автор DanailP (добродушен)
Публикувано22.01.02 22:48



Taka e ama moga li az da polucha informacia ot nego. Za CHEROKE namerih takawa informaciaq na negowia computer e modifikacia na tozi. Slagashe se mostche i sled towa se gledashe lampa na tabloto.

... По добре Богат и здрав отколкото ...


Тема Re: Diagn. Kuplung i Inzekcionнови [re: Fenski]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано23.01.02 10:17



Колко струва една диагностика в Промобил и има ли смисъл да си направя, т.е. може ли евентуално да ми покаже какво ще трябва да сменям скоро, или да си карам докато почне да се троши \недай боже\




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.