Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Разведох се!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано29.12.16 23:13



Цунк!



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Разведох се!нови [re: LUClFER777]  
Автор ozadachena (If I knew)
Публикувано29.12.16 23:14



Чета те, Луци, и все повече се убеждавам, че си завършен нарцис :)
Няма нужда да ме репликираш.

Редактирано от ozadachena на 29.12.16 23:22.



Тема Re: Разведох се!нови [re: ozadachena]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.12.16 23:16



По-скоро абсолютен asshole!
Нищо чудно, че жената е изтерясала!



Защо ми трябваше...

Тема Re: Разведох се!нови [re: ozadachena]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано29.12.16 23:25



Няма нужда да ме репликираш. Що? Държа да отговоря.

Да наистина вече много се обичам! От един месец не мога да спра да се усмихвам.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Сори!нови [re: Melany99]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано30.12.16 00:07



Кофти, викаш? ... Задник?
Е, вече няма кой да я подлудява, трябва всичко й е наред, да се надяваме. Ама надали. Поне не изглежда да е така.

Наистина се превръщам в asshole. А допреди две години не бях. Аз я подлудих, пък тя ме превърна в задник. Може би...
Само се чудя и майка й и баща й ли подлудих? Те защо я отсвириха? Защо не им пука за нея? Аз ли ги накарах? Дали пък не са си от един дол дренки?
Докато я гледах, родителите й намираха всякакви аргументи, защо тя не трябва да работи, а откакто би следвало те да се грижат за нея, тя вече работи на две места.

Да знам, не понасяте мъже, на които не им пука за вас. Най-големият asshole е този, над когото нямате власт, щото не се интересува нито от циците ви, нито от мусаката ви. Сори! Не мога да помогна.



Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 30.12.16 00:08.



Тема Re: Сори!нови [re: LUClFER777]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано30.12.16 00:35



Яко показно:-)

Аз затова казах на Муун флауър, в темата и, да следи мъжката реакция. Теб посочвах.:-) Идеален си за пример.

Неинициирал развод, една година след фактическия край, още си буре с барут и си убеден, че си само добрият. Класика, като по учебник.



Да си прави сметката, че при тях и майката е в грешка спрямо децата. А искрата може да дойде от всичко.

Ще ти мине, след още една година ще се прочетеш и ще се чудиш защо си наривал толкова. Излишно е, но не може да го прескочиш като етап.

Спри да сипваш на Бирите, ще и умориш стадото по погрешка, циганко



Тема Re: Сори!нови [re: Vtasahme q]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано30.12.16 03:08



И аз си се давах за пример на муун флауър.

Затова й казах, че "зетят" нищо няма да направи на дъщеря й, само да не си правят експерименти с търпението и нервите му, те в момента са на предела. Печалившата им стратегия би била, свеждане виновно на глава и искане на прошка - това е единственото, което може да помогне. Той държи козовете и иска разплата, наказания, мъст! Ако се разбере с него, може да получи нещо, иначе може да я разсипе.

още си буре с барут Не съм. Така реагирам само на тарикатлъци, несправедливост и номера. От една година съм съвсем ОК със себе си. След още една сигурно няма и да си спомням. Въпреки че изглеждам емоционален, съм много спокоен, ако не бях, щях ли да издържа тези 28 години?
По време на брака ми постоянно намирах поводи да съм доволен от живота, друг на мое място би се гръмнал. Сега съм в перманентно приповдигнато настроение като на три ракии съм без повод. За да ми се сговни, трябва да има много сериозна причина. А и не ме държи дълго.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Разведох се!нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано01.01.17 20:01



2 бири, имаш сериозен проблем! Имаш проблема на бившата ми! Егоцентрични кучки сте и двете! Казвала ли съм ти, че грам не ставаш за психолог?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Разведох се!нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано01.01.17 20:06



Направо ти повярвахме.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Разведох се!нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано03.01.17 20:58



Желая ти една мирна и спокойна 2017 година.
Аз психолог нямам намерение да ставам, 20 г. практически бях психиатър. Звучиш твърде пристрастно. Не съм очаквал много жени да ме разберат и не съм го искал. Каквото ми беше необходимо го получих и ти помогна много и 2 бири също, даже вие повече.

Нямам нужда някой да се съгласява с мен, а да чуя какво мисли всеки от вас по моя случай и да си направя моите изводи.
Понякога пресилвах нещата, друг път ви предизвиквах да ме мразите, така се чуват много истини, в крайна сметка си сверих часовника.
Благодаря!

Суетата - любимият ми грях!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.