Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Разведох се!нови [re: LUClFER777]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано29.12.16 22:06



Сега и предложи да си смени ника от 2бири на Anger room:-)

Олекна ли ти?





Тема Re: Разведох се!нови [re: Vtasahme q]  
Автор 2biri ()
Публикувано29.12.16 22:26



Аз съм наоколо при нужда, винаги е полезно да имаш Ангър Рум. Е, малко е гадно, че ти свалят ореола на мъж-мечта, но за това пишат хората в клубовете - да видят другите гледни точки. Те не винаги са "Муцка, обичам те".

Инак и на теб понякога ти малко набухвателя и не втасваш достатъчно често...





Тема Re: Разведох се!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано29.12.16 22:27



Дори и по-късно не направих това, към което ме подтикваше тестостерона, а беше справедливо да го направя.
Това ме различава от животните - не гнева, страха, глада или нагона ме водят, а разума! Ако бях го направил, сега тя щеше да е в лудница ... или в гипсово корито!

... по-вероятно второто.

Не, нямам проблем с тестостерона, нито с нервите!

А кучка и гъз ще викам на всички, които проявяват такива качества. Смисъла на думите не го измислям аз, само го ползвам. На който не му харесва да си промени поведението! ... да не му го променям аз! ... като на бившата, примерно. Гледам я, поне едно 15 кила е свалила. Не, не изглежда по-добре, по-скоро е притеснително.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Разведох се!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано29.12.16 22:46



колко е мъжко това? Казах ли че съм педал? Е, падал съм!



Патосът по технически причини не става. Патос!? - Грешна оценка!

"Техническите причини" и второто дете са напълно съвместими със сериозното отношение към семейството. Къде видя противоречие? Да в противоречие с кучето мислене е!
Кучето мислене предполага, че едни хора могат да си позвалят да бъдат кучки и нормалните хора, когато имат отношения с тях, трябва да се пазят - това било нормално! Не всички да се държат човешки, а да проявяваме разбиране към кучките и да ги оставим да бъдат такива, но да се пазим! Тоест, постоянно да ходим с едно тиганче на задника, та да не би някой да ни изненада изотзад! ... да ни мине или прецака. - Ей ти кучи ред на мисли!

... и ако сбъркаш при "избора" си прецакан! - Все едно си извадил ламя от пещерата, а не си заживял с човек! Тя не е длъжна да се държи човешки, за нея всичко е оправдано! - Не, не се ласкай, не от теб научих за кучето мислене, от бившата го научих.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Разведох се!нови [re: LUClFER777]  
Автор 2biri ()
Публикувано29.12.16 22:50



На който не му харесва да си промени поведението! ... да не му го променям аз! ... като на бившата, примерно

Ако бях го направил, сега тя щеше да е в лудница ... или в гипсово корито! ... по-вероятно второто



Не ми излизат усмивките ти в цитатите. Никак не е смешно като цяло. За кучката и гъза - въпрос на интелект. Мислех, че е само изблик на ярост.

Тук всички сме се развели - малко са тези, които с такава радост пращат бившите в лудници, в корито... Осъзнай се, децата ти те слушат, ако говориш същото, което пишеш.



Тема Re: Разведох се!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано29.12.16 22:51



Имаш невероятната способност да ме изкарваш извън нерви Ма разбира се....Anger room!



Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 29.12.16 22:53.



Тема Re: Разведох се!нови [re: LUClFER777]  
Автор 2biri ()
Публикувано29.12.16 22:56



Ма тя бившата ти родила децата, не аз. Я по-кротко към мен. За ламята - ти си я определяш. За мен е жена, която ти е родила деца в обич - не за година, за която твърдиш, че си бил в кондиция и в дълг, а за повече. Ти обаче веднъж те боли гъза, че си баща в обич, веднъж те чопли, че те измамила и след едната година друго било и друго е трябвало да направиш.

Тва с кучето не ти ли е странно? Хората имат кучета за домашни любимци. Не за жени и събеседници.

Редактирано от 2biri на 29.12.16 22:58.



Тема Re: Разведох се!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано29.12.16 23:06



Никак не е смешно като цяло. На мен ми е смешно - извратен съм! Ние извратените така правим, устройваме живота на семействата си, а "нормалните" за отплата ни дават на прокурор.

За кучката и гъза - въпрос на интелект. А да, освен педал, пропуснах да отбележа, че съм тъп.

Като копираш, тази усмивка може да я добавиш, отдолу има едно редче с емотиконки - третата от дясно на ляво.

малко са тези, които с такава радост пращат бившите в лудници, в корито Е, аз съм от малкото, дето пишат, говорят и не се осъзнават! Проблем?
Казах ли ти ДГД? Извинявай, ако съм пропуснал.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Разведох се!нови [re: LUClFER777]  
Автор 2biri ()
Публикувано29.12.16 23:11



ДГД аз. Щастлив? Мъж?

Лека!



Тема Re: Разведох се!нови [re: 2biri]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано29.12.16 23:11



Проявявам особен садизъм към кучетата.

Измъчвам ги, режа им лапичките, дера ги живи и ям малки бебета - човешки.

Моите домашни любимци са жени, кучетата са храна!

Суетата - любимият ми грях!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.