Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Наистина жалконови [re: Adaili]  
Автор Severous_Snape (wizard)
Публикувано26.05.10 12:26



мен ме отблъсна това, че сякаш е запазено място за няколко души, които се знаят и си водят разговорите

Това също го има. Както гледам, клубът на разведените е на път да стане или мъртъв клуб, или женска говорилня. Да ме прощават жените, които нямат никаква вина за това.

А нетолерантността към новите винаги я е имало. При моята поява в този клуб, едно куче лавна, и цялата глутница помияри залая по мен. Много важно е какъв първоначален отзив ще ти даде някой от старите и (задължително) уважавани клубари. Това ще даде, образно казано, уклон на хуевете и на останалите.



$Той имаше остър език, и голямо сърце.$

Тема Re: Наистина жалконови [re: Severous_Snape]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано26.05.10 12:32



не се притеснявай, има си закон за количествените натрупвания ... и ГЗС беше станал женски клуб (и тва въпреки трима броя мъже модератори), обаче се оправи





Тема Re: Наистина жалконови [re: Lali]  
Автор Severous_Snape (wizard)
Публикувано26.05.10 12:34



Мама Нети много добре зная, че е свестен човек. Анбра не я познавам достатъчно като писания и като реакции за да мога да дам адекватна оценка. Времето, когато тя стана модераторка, горе-долу съвпада с времето, когато губех интереса си към клуба. Имаше обаче и един модератор, която успя едновременно да запази клубната си идентичност, и да бъде и добър модератор. И колкото и да сме се карали с него, редно е да се знае, че нито веднъж не употреби модераторските си права в личните ни дискусии (а бе иде ми да кажа разправии и караници, ама там в същност имаше прекалено много страст. Озлобление нямаше. Само прекалено бързи и непремислени думи).

$Той имаше остър език, и голямо сърце.$


Тема Re: Наистина жалконови [re: Severous_Snape]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано26.05.10 12:41



С много добри впечатления съм и аз от този модератор

, имах удоволствието да сме заедно модератори на един друг труден клуб.



Тема Re: Мили Боже!нови [re: Losty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.05.10 12:43



Какви шамари бълнуваш бе, човек? Нямам време сега да ти обяснявам. Довечера.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Наистина жалконови [re: DarkSide]  
Автор Severous_Snape (wizard)
Публикувано26.05.10 12:48



Като съм се запритеснил...



Тези от клуба, с които съм искал контакти, си ги имам в телефона и когато ми потрябват просто им звънкам.

А ако клуба не се оправи няма да си разплета чорапите от мъка. Винаги обаче ще си имам едно на ум, когато има само жени модераторки.

И нещо друго ще ти кажа - мъж модератор отдава сам нужните права на жените, и понякога дори дава и мъничко отгоре. Жена модераторка не дава на мъжете никакви права отгоре, а понякога неосъзнато не дава и задължителните, така че когато модераторите са само мъже, в женско-мъжки спор, жените не са ощетени така, както ако модератоките са жени.

$Той имаше остър език, и голямо сърце.$

Тема Re: Наистина жалконови [re: Adaili]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.05.10 12:55



Виж, това е естествен процес и го има в абсолютно всички клубове. Лошото е, когато липсва толерантност към нови хора и когато разговорите между стари се превръщат в нещо като енигматични чатове "между посветени".



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Наистина жалконови [re: Severous_Snape]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.05.10 12:58



Здравей. Някога и аз нямах нещо против, даже напротив, мислех, че има резон да има модератори от двата пола- даже не си спомням вече какви бяха аргументите против

. Това обаче би трябвало да може да се промени в интерес на по- доброто функциониране на клуба.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Наистина жалконови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Adaili (ентусиаст)
Публикувано26.05.10 13:16



Да, съгласна съм, че е естествен процес, затова и казах, че може би е нормално. Не съм запален форумен участник и затопва изразих веротяност само. Не ми харесва това нещо като енигматични чатове "между посветени", което ти много добре си описала. Но не се оплаквам, ако аз не се чувствам особено добре тук = ще си потърся място, където ще се чувствам по-добре, никой не ми е длъжен. Написах позицията си, за да отговоря на Снейп,а не да криткувам



Не се предавай! Всеки ден стават чудеса!


Тема Re: Наистина жалконови [re: Adaili]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.05.10 13:20



Не, участниците в един клуб са длъжни поне да направят темата на задушевните си разговори твое достояние, ако тя не се подразбира, а ако това е разговор само за между някаква ограничена клубна, посветена маса, тогава има и много други начини "избраните" да си комуникират помежду си. Не е ли така?



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.