Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Мили Боже!нови [re: orcad]  
Автор Losty ()
Публикувано20.05.10 00:02



Ще те послушам, аз взимам акъл, за разлика от....други!


Бира и пържола за теб има винаги в Пловдив!





Тема Във форуманови [re: Liya]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.05.10 00:04



Не е нужно да постваме сертификатите си, за да сме по-убедителни и без обоснования




Създаването на "стил" у детето е "родителски стил" на възпитание.
Както Майкъл Джексън има един стил в гласа си, незнам колко години


Светът е шарен, хора всякакви.


by himbeer

Тема Re: Мили Боже!нови [re: zabravenata]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано20.05.10 00:06



бе жена, аз нямам контакт с нея, в началото имахме, и аз винаги съм била любезна и възпитана, тя просто превъртя изведнъж, като усети че отиваме към сериозни намерения, нямам намерения да си губя времето в някакви войни с някакви психарки, честно

Господи дай ми търпение..защото ако ми дадеш сила ще ги избия всичките!



Тема Re: Мили Боже!нови [re: danaia_nn]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано20.05.10 00:08



ооо не, няма шанс, нито да се омъжа за него, нито да му родя дете, и тази идея умря в зародиш......или е с мен, или с мама, друг вариант няма, като не го ограничавам откъм контакти с нея, тя му е майка все пак....еххх, как искам майка ми да ми е свеки, тя и снаха ми си говорят повече от колкото аз с майка ми



Господи дай ми търпение..защото ако ми дадеш сила ще ги избия всичките!

Тема Re: Мили Боже!нови [re: zabravenata]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано20.05.10 00:09



Не! Това е патология
Тя не я приема от сега, за какво влизане под кожа говориш






Тема Re: Мили Боже!нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано20.05.10 00:11



Факле, 37 годишно мамино момченце при това и болничко. Защо не си потърсиш мъж?

Има доста майки-егоисти, но те самите не го съзнават и, мисля, не са виновни, че са такива. Ама всеки трябва да порастне все някога и да се отдели от мама.





Тема Re: Мили Боже!нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано20.05.10 00:12



или е с мен, или с мама, друг вариант няма

много си сладка




Тема Re: Мили Боже!нови [re: Losty]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано20.05.10 00:13



До утре да си измислил на какви изпитания ще поставяш младежта, дето ще я иска. Ама да са много задачките и все трудни.





Тема Re: Мили Боже!нови [re: Losty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.05.10 00:13



Биеш по здравото, както винаги. цитатите, дето ми изправиха косата, били дръпнати от темата на Даная, обърната на "радини Хабитуриентски мамини вълнения"... видях впоследствие...



Което не отменя личния ми намек към тебе, че проблемите ти с жените имат далеч по-дълбоки корени от времето на първата ти чекия. А после само се задълбочават, защото човек ходи, къде ходи, ама все на едни и същи хора попада. Докато не прогледне към тях с телескоп.

Аз не съм суперродител и не възпитавам, само че на живо такива като тебе ме правят на бъзе и коприва заради това.



Тема Re: Мили Боже!нови [re: Beщицa;)]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано20.05.10 00:15



Защото си го намерих, въпреки всичко



Господи дай ми търпение..защото ако ми дадеш сила ще ги избия всичките!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.