Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мили Боже!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Losty ()
Публикувано19.05.10 22:55



Добре! нека вземе раницата
Ти как му я ''връчи''?

''Взимай ти да носиш, щото мъжете трябва да носят чантите на жените''

или

'' Драги, бъди кавалер, улеснявай живота на жената до теб, бъди и помощ, опора. помагай й с тежките неща, свали си якето и я облечи ,ако и е студено, усмихвай се, целувай я, проверявай дали й е студено, дали има нужда от нещо, казвай й колко е красива и колко е красива усмивката й, грижи се за нея''



Тема Re: Мили Боже!нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано19.05.10 22:56



Факле, като те чета и тук и там и все се сещам ....
Абе толкова друг мъж няма ли, що се набутваш в тоя филм, дето от сега си го гледаш


Редактирано от danaia_nn на 19.05.10 22:56.



Тема Re: Яко си яхнала жребецанови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.05.10 22:57



А какво да му кажа? Той цял ден се готви човекът, някакъв радостно възбуден такъв и като се върна, само дето не беше напълнил очите...Както и да е.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Мили Боже!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано19.05.10 22:58



не съм се възпитавала сама, просто съм била оставена сама да правя избор за много неща. И никога не ми е наслагвано мнение.
И как говорят софийските гамени?



Ако намеря Купидон ще му заврЪ стрелата в задника


Тема Re: Мили Боже!нови [re: zabravenata]  
Автор Losty ()
Публикувано19.05.10 22:58



Не, не можеш!

А и няма значение, кой кога си е свършил работата като родител. Без да му налага мнението си.А само да го сподели като виждане, чувство, опит.
Ти си манипулирай мъжете, лесните, па ако срещнеш крив, като мен, усмихни се на живота и се опитай да не пренебрегваш...противникът си

Лека нощ!



Тема Re: Мили Боже!нови [re: Losty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.05.10 22:59



Нито едно от двете. Просто му я дадох, без да обяснявам каквото и да било. Като му я дадох няколко пъти, после сам взе да предлага да я взима. А може и да е прочел някъде нещо, знам ли. И какво сега? Това правилно ли е или йок?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Мили Боже!нови [re: danaia_nn]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано19.05.10 22:59



не знам, днес пак мислих много, това ми поведение не е нормално за мен, явно остарявам Данайке, или пък много го обичам, не знам честно...но това не съм аз, това е някакво друго мое аз

Но скоро мисля да прекратя нещата, имам търпение, но всичко има граници....

Ако намеря Купидон ще му заврЪ стрелата в задника


Тема Re: Яко си яхнала жребецанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано19.05.10 23:00



Истината е в това да нямаш чувства




Тема Re: Мили Боже!нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.05.10 23:01



Дъвчат дума, местят ударения, туй-онуй.

Абе, смея се, ама не ми е смешно.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Яко си яхнала жребецанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.05.10 23:02



Ми ще му кажеш, че ще срещне рано или късно своето заслужаващо го момиче:))...до тогава нека да се постарае да излиза максимално безболезнено и разрушително от разделите, за да дочака в добро състояние на духа -истинската!:))

Аз така казах на моята.../но с определението- момче:))/

Тя ми знае живота и ми повярва без много уточнения))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.