Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мили Боже!нови [re: LlRA..]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано19.05.10 23:50



ами шоуто ще е като го зарежа, тогава да си правят драми двамата и да не си предават съобщенията един към друг

ей сега го чкам да дойде, има късмет заради инфаркта, иначе ще го изям зарад тая

Господи дай ми търпение..защото ако ми дадеш сила ще ги избия всичките!

Тема Re: Хаха стига бе!нови [re: himbeer]  
Автор Liya ()
Публикувано19.05.10 23:50



Не съм съгласна, но като ти чета посланието към мен, и съдейки от работата си с хора, мисля, че това несъгласие е предостатъчно... Едва ли бих те убедила в обратното... поне в моята среда не е така, окей?





Тема Re: А мерсинови [re: Liya]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.05.10 23:51



Мотото на възпитанието на майка ми към сестрата беше: Да не станеш като сестра ти!



Мани...безинтересна тема:)))

Всъщност, тя не я направи свое копие))...щото майка ми е била кокетка и с 2 брака например, семейна и до сега))
Тя си я направи-УДОБНА!



Тема Re: Мили Боже!нови [re: zabravenata]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано19.05.10 23:52



той е на 37, аз на 34, и виждам че той има намерения, и то сериозни, но онази като го усети и се впива като пиявица, за 1 час го променя тоталише.....не обвинявам никой, права си, който иска намира начин, който не иска търси причини....ама търпението ми се изчерпва, пък и не желая да водя безсмислени войни с нея, тя усеща че не желая и това я дразни още повече, но пък не знае че амбицира ли ме, ще е по лошо за нея



Господи дай ми търпение..защото ако ми дадеш сила ще ги избия всичките!

Тема Re: Мили Боже!нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.05.10 23:53



С тоз инфаркт /да не дава Господ/ от тук насетне, все ще го къткате))...няма шанс да бъде изяден от обичащите го жени



Бреееййй...па и на болест случил...ся само другите ще лапат гуджулите!
Да е живо и здраво момчето!



Тема Нали?!нови [re: Losty]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано19.05.10 23:54



Когато за пръв път го усетих като родител, получаващ от детето си отсрещтна сила,

беше на една детска площадка. Имаше една заградена зона, която е към детска градина и се заключва.

Дъщеря ми отива до вратата, хваща катинара и ме кара да го отключа. Още не можеше да говори, казваше само отделни думи.

Тогава ми се изправиха косите като си помислих какво се очаква от мен.



Събрах цялото си вълнение в 1 изречение " Нямам ключ, нямам право, не искам и не мога да прескачам оградата"

Физиономията беше многовъпросително-разочарована. Но от тогава не съм имала други особени сблъсъци


by himbeer

Редактирано от himbeer на 19.05.10 23:55.



Тема Re: Мили Боже!нови [re: LlRA..]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано19.05.10 23:55



офффф...кво да ти кажа.....той не е у ред с главата най вече, после всичко друго, ама да е жив и здрав, и корав, нищо че сега по леко трябва да е



Господи дай ми търпение..защото ако ми дадеш сила ще ги избия всичките!

Тема Re: Мили Боже!нови [re: Aлиca.]  
Автор Losty ()
Публикувано20.05.10 00:01



Казах, каквото имах да кажа по тази тема.
Оттук нататък кой не може да каже, че е сгрешил и който си мисли ,че е супер родител....на вас оставам да си изядете кожите, за да се видите...голи...ако можете.

Да са ви живи и здрави децата!
Радетелки на свободната любов, узурпаторско възпитание и ...кво беше там...червено знаме и бели бригади...дето без истински мъж...не стават.



Тема Re: Мили Боже!нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано20.05.10 00:01



Като се омъжиш за него той ще си говори с нея с часове, щото няма да вижда и ще я съжалява


Така ще откарате незнам си колко години, после на теб ще ти писне.
Позната история
В процеса на твоето писване ще се кажат тежки думи, което ще бъде тежко. И така нататък
После той пак ще си говори с мама




Тема Re: Мили Боже!нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор zabravenata ()
Публикувано20.05.10 00:01



Войната не е вариант, да знаеш. Няма победители. Всички са потърпевши.
С рогата напред само го поставяш м/у чук и наковалня. Не са много мъжете, които предпочитат жените пред майките си, а и майките ги познават повече време

. Ако си дадеш сметка какво има против тебе и не я дразниш няма ли да стане? Ако и влезеш под кожата - ще ти е по-лесно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.