Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано20.05.10 14:06



Хубаво си го почнала, Втаске, бравос! Че то какво е останало – само уригване, пушене, пиене, ходене по курви и потник... Дребна работа! Накрая му туряме един преден златен зъб и ти го връщам джентълмен същи! Пращай!





Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор XXLMORE (ентусиаст)
Публикувано20.05.10 14:10



Е, щом има граница на смекчаването, нямам против

А иначе аз съм абсолютно против болните родителски амбиции , не на всеки му е дадено да бъде велик затова всеки натиск да станеш нещо, което не си по природа е обречен на неуспех, или още по лошо, на успех, придружен със създаването на напълно неспособен на нормален живот индивид.



Тема Re: Минови [re: Втасахме_я]  
Автор XXLMORE (ентусиаст)
Публикувано20.05.10 14:13



Е, то като казах , че има брат, то е по-малко братче

, а не по-голям дето да дава пример.А иначе няма лошо да си имаш каки, той моя бившия съпруг имал две каки, дето го ступвали с метлата, ама май малко го бяха били



Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано20.05.10 14:13



Ся ма сещаш за един истински случай, май съм го разпраяла и друг път, ма дименсията ма прай несигурна...



Село. Момченцето на приятелката ми(6-7 годишно), вкарано в един подозрително бял потник, извивките на мишниците му стигат до ластика на гашите, отпред деколтето разкрива пъпа...и една дупка...та тоз прекрасний са изправил пред дъщеря ми и и вика с един фатален, мачовски глас : Кат видиш някой с такъв потник кат мен- да са ожениш за него!

- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM


Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: Втасахме_я]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.05.10 14:15







Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано20.05.10 14:34



Ся ма сещаш как ша са познаем утре вечер на летището…





Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: XXLMORE]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано20.05.10 15:08



... на успех, придружен със създаването на напълно неспособен на нормален живот индивид.

което си е наистина жалка картина



Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано20.05.10 15:11



То ясно как...сред групата на посрещачите ше са откроявам с ярко червено петно на блузата...ся кво кат не е карамфил ми лютеница...

Ей, игривкооу, тоз път кат додеш желая да си тръгнеш не тъй възмутен от БГ нравите и колтуръта!

- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM


Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: Втасахме_я]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано20.05.10 15:45



Те някои раоти немат връзка с клуба, ма гузен негонен бега... Ко зема на секи да са обяснявам, деш му излей края?

Не додоха ли веке некви скандинавски пенсии на морето ма, що сте са разгонили тъй с мирорката?





Тема Re: Проблемът е друг!нови [re: XlNG]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано20.05.10 15:47



Задаваш отговори...разковничето е у "пенсионери"!



- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.