Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Как ги роди всичкитенови [re: Гoшo]  
АвторCeйшa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 15:45



тези глупости ? Сам ли, или някой ти помогна ?
Какво да прави героинята при този мрачен екзекутор на обещания ? Я кажи само един аргумент, какво да прави тя при него - в прав текст ти се казва, че той се държи зле, а ти - "Стой, та стой ! " Що се отнася до дъщерята, тя не е поантата в тази случка, приоритет / или както някои тук казват - ПРЕОРИТЕТ / има майка и Хуелка. Та тя трябва да бяга от този чичо, и то с голяма скорост, докато не се е привързала към него, че като я слушам, страх ме хваща...



Тема Re: Как ги роди всичкитенови [re: Ceйшa]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 15:53



Никаде не съм и писал да стои! Трябвало е да си тръгне след като и е казал, че се е разкандърдисал (бъ ли го, така ли се пише

), но на нея и е трябвало само да каже: "Ела да пробваме" и се е затичала. Това е бил моменът, в който е трябвало да си тръгне.
Съгласен съм с теб, че е страшно, ако момичето се привърже към него, защото тази връзка е обречена и след като мамето го засърби путенцето и и намери нов татко, на нея именно той ще и липсва и ще страда. Очевидно за това т.нар. майка не е помислила преди да се впуска в либовни авантюри и бракове.



Тема Re: Как ги роди всичкитенови [re: Гoшo]  
АвторCeйшa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 15:59



Аз имах предвид привързване на Хуелка към "мъчителя" и, а не - на момиченцето към проектотаткото. Че ми изглежда по-обичлива от нормалното, щом не може да прецени този мъж по съобщените в поста и прояви и е седнала да ръзсъждава, дали- да, дали- не.



Тема Re: Как ги роди всичкитенови [re: Ceйшa]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 16:08



Не я мисли ти Хуелка.

След като един човек претендира да бъде зрял, той трябва да осъзнава отговорността, която носи за себе си. Ако не, си е негов проблем.
Лошото е, когато трябва да носи отговорност и за собствените си деца, а по принцип е безотговорен и се носи по течението, повлиян от чувства, не от разум. Тогава влачи и децата с него по същото това течение, а те горките нямат друг избор.
Къде отиде майчинския инстинкт у жените?!? Май, мъжете разсъждаваме по-трезво по въпросите за децата...Както е тръгнало, след някой друг век еволюция, ще ви гоним веднага след като ги родите



Тема Re: Как ги роди всичкитенови [re: Гoшo]  
АвторCeйшa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 16:22



Аз съм съгласна с теб, че много жени не се отнасят много сериозно към майчинството, все едно са кокошки, снесли там, и готово. Но Хуелка ми звучи по-скоро наивно, отколкото безотговорно. Ако всичко е така, както го разказва, тя няма голям избор. Струваме се, че и тя го знае, само сондира да чуе и някое и друго мнение.



Тема Re: Как ги роди всичкитенови [re: Ceйшa]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 16:26



А забравих...Не ти ли прави впечатление, че авторката на темата се съгласява да отиде на почивка със свои познат от един месец. За десет дни успява да натрупа впечатления и да направи извода, че това е "най-готиния мъж в живота и". Отива да съжителства с него след три месеца.
Как, аджеба, разбра за 10 дни, че е върха на сладоледа сред мъжете!?!

И то по време на лятна почивка. Освен, ако не става дума, че ебе най-добре. (Тук съм съгласен, че и по-малко от един час и стига да стигне до гениалното умозаключение.)
На база на тези ли критерии решава тя, че е възможно съжителство между тях, пренебрегвайки факта, че има дете и че проектотаткото, както се изразяваш, може и да не се окаже толкова добронамерен към него?
Не оправдавам и мъжа...Ясно е, че той няма интерес към нея и вероятно не си пасват добре, но в този случай е трябвало да и каже "като не ти изнася, тръгвай си" много по-рано след сътворената глупост от него да и предлага брак, явно в нетрезво състояние. Евала му прави, обаче, че поне за детето се грижи.



Тема Re: Всяка жена има различеннови [re: Гoшo]  
АвторCeйшa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 16:53



стил и почерк. Има жени, които след три дни познанство са се омъжили, а някои даже и улучили с такъв брак / така съм чувала /. Има и такива, които тръгват където и да е и след 5 дни познанство - те се държат, като че изпускат важен влак, ако не хукнат веднага. На такива им викам " мадам Бовари ".
В случая аз не я осъждам, че е тръгнала на почивка след месец познанство , преценила е, тръгнала е. Странното, което сега тя не може да прецени, а и ти нещо май не внимаваш добре в разговора е, че този човек се държи лошо с НЕЯ, няма значение, че се държи добре с детето и. Той не е с нея заради детето и. Затова на нищо в тази случка не можем да кажем евала, не си ли съгласен ?



Тема Re: Всяка жена има различеннови [re: Ceйшa]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 17:20



Хехе, съвсем ми се сбъркаха понятията...





Тема Re: Как ги роди всичкитенови [re: Гoшo]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано03.07.08 21:40



Глупости!!!!

Ти казваш, че всички самотни майки трябва цял живот да си останат такива!!


Дискриминатор такъв.

Не че няма и самотни татковци, но в общи линии майките си поемат отговорността за децата след приключване на брак/връзка.
И какво? след безотговорния татко, за наказание че не са избрали подходящия, никога повече да не видят мъж? така ли? ами направо да ги мятаме зад борда



Тема Re: Сега ще хвърля бомбата!!!!!нови [re: Гoшo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано03.07.08 21:55



Представям си аз...много неща си представям, но не мога да си представя, защо този „джентълмен” не си спазва обещанията и спрямо майката. Той, какво...жена ли си е взел или дъщеря. Не ми се вързват нещата нещо, ако обстоятелствата са нормални.
Но ако вляза още във филма, мога да навържа, дори и защо майката е натирена в другата стая.

Carpe diem! Volente deo!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.