Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: huelca]  
Автор ellfa (объркана)
Публикувано02.07.08 22:07



Аз не разбирам,ама...то не ми е за първи път!Този човек иска дете,а не семейство.А и ти...пука ли ти,или не,не мога да схвана,обаче...по-добре дай кръгом!Така ми се струва.





Тема Re: Сега ще хвърля бомбата!!!!!нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.07.08 22:14



Не съм имала наблюдение върху педофили, но точно така си представям действията им.
Става дума за интелигентната част от тях всъщност.

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Сега ще хвърля бомбата!!!!!нови [re: mirror_]  
Авторнa мeтлaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 22:32



лелейй, дано не си права





Тема Re: E що фърли бомбата у Челопеч ???нови [re: mirror_]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано03.07.08 10:03



а?



Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано03.07.08 10:42



Ми лошото е че е верен, пък и за понякога го ползвам,обещавам ,ама после виждам каква глупост съм направила с това си обещание и въз да ме няма



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Що за 4овек е това?нови [re: huelca]  
АвторCeйшa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 10:55



Въпросът, който трябва да си зададеш, не е : " Що за човек е това ? ",
а - " За какво ми е на мен този човек? ".
Извини ме, но ми звучиш направо малоумно.
Той не те искал, студен бил, не искал да те показва на приятели, сексът не бил въодушевяващ...
Тогава къде си се наканила да се местиш, та и с детето си ?
И шест месеца не са кой знае каква инвестиция, по-добре бягай далеч.
Не ми се четат мненията, може и нещо да съм изпуснала при разплитанията на темата.



Тема Щото ..нови [re: BGanio]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.07.08 11:41



.. днеска не ми се 'одеше на работа.






Тема Re: Щото ..нови [re: pravil_nick]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано03.07.08 11:52



ха ха - ма ти остава време и да работиш ?

Мноо се чудих що МП-3-ката треба да е на околовръсното и таман реших че ти е на път за вкъщи а ти са пак ме караш да се замислям





Тема Re: Щото ..нови [re: BGanio]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.07.08 11:59



Па .. на път ми е та .. Кеф ми по южната, кеф ми по северната дъга, кеф ми през центъра .. Само със самолет още не съм ходила на работа.


Пък .. МП3-ката е една мъжка мечта .. осъществена .. А и 10 кинта, ако му вземеш .. цял живот ш'те споменава.




Тема Re: Сега ще хвърля бомбата!!!!!нови [re: mirror_]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 15:35



Не мисля, че става въпрос за педофил. В никакъв случай.
Преди няколко години и аз бих помислил същото, но сега, когато съм по-улегнал и помъдрял

, мисля, че този човек си изпълнява обещанието, макар и да не му е кеф. Поел го е, след това е размислил, но сега джентълменски си носи кръста.
По въпроса за детето: След като това дете живее в къщата му и той се води "съпруг" на майката, следователно трябва да се грижи за него. Независимо от възрастта и пола му. Както споменах, господинът е джентълмен и дава най-доброто, на което е способен, защото явно си дава сметка, че детето няма абсолютно никаква вина за настъпилите обстоятелства.
Представяте ли си какъв ад би бил живота на дъщерята на пишещата, ако майка и си сменя съпрузите, когато и скимне и когато я посъветват други дами умници във формумите, а отгоре на това пастроците се държат зле или я ингорират, както е по класическата рецепта, за да не ги обвенят в педофилия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.