Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Прощавай, казваш, че не само при ченгетатанови [re: ASSASSlN]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано05.09.07 14:50



Както още някой каза по-нагоре ...... не е коректно да кажа.



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: MonaMonsano]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 14:52



Апропо, най-често търсят под вола теле хора, на които не им е чиста съвестта, и подозират и другите в същите прегрешения като своите. Абсолютно. Или хора, които разглеждат живота и личното пространство на човека до себе си, като бащиния.
За съжаление, подписът често дава необходимото оправдание на такива.
и, те рано или късно намират точно това, което търсят. После стават отчаяни съпруги и съпрузи и...се почва една


Хората щяхме да сме толкова по - щастливи и пълноценни, ако практикувахме повече йога за сметка на четенето на ужасии в "клуб на разведените"...и чуденето, от кой храст (от кой шкаф)ще изскочи любовницата



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: oщe eдин]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 14:57



Това нейното си е професионална деформация и няма начин. Следващият път заобикаляй държавните служители, особено от системата на МВР, ако не си готов да си подложен на това или имаш какво да криеш...



Тема Така така !нови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 14:58



Ама що не продължаваш и нататък ?





Тема Че то и аз съм сериозен, но защо да не тенови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 15:04



сайдисам?



"Сайдисвам" буквално значи "уважавам", но в нашия селски край се употребява най вече преносно.



Тема Аман от загадки инови [re: Li-da-da]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 15:07



празни приказки.



Тема Re: Какво правят редовно? Подслушват телефони ли?нови [re: ASSASSlN]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 15:08



...чкаи да опитам да обясня, че има недуразумение май...по телефона нощо не сум и казвал...опитх се да обяснй, че след втората среща, беше в рамките на по-малко от седмица, тя вече беше ангажирала службата и с личните отношения...та, това което се опитвам да кажа е, че веднага след като ме е проверила ми се обади с обвинения. нападки и обиди..бе караи...



Тема Re: Аман от загадки инови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 15:09



Ами не са празни приказки, вЕрвай ми, но пък можем да ги пропускаме и избягваме





Тема Re: А! Абетор-е и ти си тук. Я да разгледаме въпросанови [re: ASSASSlN]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано05.09.07 15:09



Не съм тук. Просто минах и видях темата. И се разписах.
Иначе аз, като един щастливо разведен човек, нямам нужда от този клуб (в смисъл, чувствам се жив, а не разведен).
Иначе въпросът ти е интересен, спорен, зависи от съдилищата.
Професионалното ми мнение е, че СМС-и и мейли не могат да се представят като доказателство в съда.
Също така не могат да се представят тайно направени снимки. Той и тя. В изневяра.
Това е постоянна практика в София.....някъде (например в Несебър) става.
Законът (ГПК) също не дава възможност това да са писмени доказателства, според мен.
Но тук става въпрос за друго. Ако една жена ми няма доверие и ми чете мейлите незабавно няма да е жената до мен.
Не изневерявам по мейли :))) Но определено нямам желание някой да ми чете служебната поща. А, както и написах, това е проява на тотално недоверие!

Нямам!


Тема Така така,нови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 15:10



на Господа разчитай за сетива - ножа в гърба ще те изненада и ще ти светне

Питай дамите в клуба колко от тях са били с изострени сетива




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.