Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема С яйцатанови [re: MamaNetty]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.09.07 15:51



си е добре забравен израз просто. Не ония яйца - а тия за омлет !



Само една поправка - не си и съдията ...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други такиванови [re: Silly_Girl]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано06.09.07 21:48



Изчетох цялата тема.

Чудя се на хората, които "проверяват" партньора си, т.е. му нямат доверие, как вечер лягат да спят до него. Нима можеш да спиш до някокого на когото нямаш доверие.



Тема Re: Така е така е...нови [re: MamaNetty]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано06.09.07 22:03



Изневярата е нарушение...по - точно, основание за вина на изневеряващия при развод.
Но не е основание, човек да прави други нарушения, като отговор на това.
Но - както казва една поговорка - законът е бариера в пустинята - лъвовете я прескачат, лисиците я заобикалят, а, само магаретата се спират пред нея.


Въпросът е, какви закони и правила си поставяш ти. До къде се разпрострат границите ти на самоуважение, уважение на чуждото пространство и твоята ценностна система. В личните отношения, писаните закони имат много малко място - така е. И, за мен, това беше просто пример.
И, в тази връзка, за да правиш каквото и да било в тази насока, не се нуждаеш от чуждото одобрение, приемане или оправдаване на действията си.
Лично моето мнение е, че това е неправилно и безсмислено. За мен е неоправдано - най - малкото, защото има хиляди други начини човек да научи за една изневяра. Много по - сигурни, ясни и чисти.
Иначе - и като доказателствена тежест в съда не струват много.
Но - разбира се - за това всеки си има онова (красиво) нещо на раменете - за да взима сам решенията си и носи последствията от тях.



Тема Аз мисля,нови [re: tyrsiistina]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано06.09.07 22:09



че имаш нужда от психиатър. И то много добър.



Тема Re:нови [re: Silly_Girl]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано06.09.07 22:47



Имах едно гадже, което веднъж ми разказа как за известен период от време последователно е чел съобщения, изпратени от тогавашната му приятелка (живеели от няколко години заедно) на някакъв, с когото тя била заформила флирт и впоследствие изневяра. Едно от съобщенията гласяло: "Не мога повече да понасям да спя до него!" ... (а те все още живеели заедно...)

Питах го защо въобще си е причинявал това. Не ми отговори. А сега, две години след връзката ми с него, си мисля, че той все още не я беше преживял и все още я обичаше...



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано06.09.07 23:18



кофти е да попаднеш във връзка с човек, който се лекува от ..наранени чувства..
Връзката е много бурна..но...почти няма шанс да се развие..
Когато човек е наранен..има нужда от приятели...краткортайни връзки и..необвързващи..
Просто...не си имала шанс да те допусне до себе си..прекалено е било...болезнено за него..и прясно...нараняването..



Тема Re:нови [re: *жeнa*]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано07.09.07 13:16



За мен беше може би най-хубавият период от живота ми, чувствах се много добре, чувствах се обичана... Макар че май съм се била влюбила в човек, когото не познавах достатъчно.

Един ден търсех нещо и отворих някакъв кухненски шкаф - високо горе. Беше празен, имаше само два лосиона за тяло на Oriflame. Казах му, че съм попаднала на тях, а той ми отговори (живееше сам в свое жилище), че когато се е местел от квартирата, имал толкова много багаж, че се чудел кое къде да захвърли. Иначе били нейни. Егати, толкова прилежно бяха подредени в шкафчето... Цялото беше само за тях.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано07.09.07 13:26



Кофти е, да живееш в сянката на друга, голяма любов. Чудя ти се, как си го търпяла - аз едва ли бих издържала.





Тема Re:нови [re: Markizata]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано07.09.07 13:38



Не, към мен беше безупречен и винаги е бил много мил с мен и ми е угаждал за всичко. Но едва около година след като се разделихме и след като поутихна болката, ми изплуваха някои случайно изпуснати думи и ми просветна, че всъщност... най-вероятно той не е обичал мен, а е обичал идеята да изгради стабилна връзка с някоя жена тип "добро момиче" (за каквато ме имаше). Дано е щастлив сега.





Тема ревноста в болезнената и....нови [re: Silly_Girl]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано07.09.07 15:27



... форма, каквато е дебненето, ровенето и слухтенето не гадна а направо отвратителна... Не може да има каквото и да било между мен и жена, която вместо да се наслаждава на момента в който сме заедно е седнала да ми търси кусури или под вола теле.... !
Така или иначе щом съм с нея.. значи точно в този момент искам да съм с нея... а не с някоя друга тогава няма какво да мисли...
Ако пък мислено вече съм другаде тогава така или иначе раздялата ще е факт с или без ревноста....



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.