Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Чекай, бе! Ти на кого ги приказваш тези приказкинови [re: Li-da-da]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 14:19



е така де, и аз не разбрах защо трябва. мдаааа наивен ще излезе че съм май.



Тема Re: Вярваш или ненови [re: jamie]  
Автор MonaMonsano (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 14:30



Ми то това е било целта

.

Мисля, че всеки има глава на раменете си и трябва да си дава сметка за последиците от всяка своя постъпка. А когато не го правиш, най-лесното е да изкараш някой друг виновен. Отказвам да се съглася и не приемам широкоразпространеното мнение, че когато единия изневерява, към това го е подтикнал волно или неволно другия. Всеки да си носи отговорността за постъпките.



Тема Не те обвинявам в лъжа, бренови [re: oщe eдин]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:31



Само ти се чудя на акъла.

Ба тия ченгета. Как така някаква си там служителка може да бърка в хорските компове? Що не вземеш да ми дадеш телефона й че да я питам лично?



Тема Re: Не те обвинявам в лъжа, бренови [re: ASSASSlN]  
Авторoщe eдин (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 14:35



..бе правят го редовно, се оказа. държава. телефон,естествено, не бих ти дал...не е редно най-малкото.



Тема "Проверката е висша форма на доверие"нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:39



казал някой си.

Който клубар има време да чете - моля. Аз нямам. Само видях, че това било лозунг на счетоводителите.





Тема Прощавай, казваш, че не само при ченгетатанови [re: Li-da-da]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:42



го има това инфо.

При кои други го има?



Тема Re: Сайдисване = онодване = пенетрация = коитуснови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 14:43



Най- сериозно си пиша по темата, не се задявам!



Ближи си сладоледа...



Тема Re: Вярваш или ненови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 14:46



Познато!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Мисли за доверието,разпечатките,смс и други танови [re: Silly_Girl]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано05.09.07 14:46



Мисля, че уважаващите себе си хора не тършуват из чужди телефони, портфейли и разпечатки.
няма нищо по - отблъскващо от това, да бъдеш следен в личния си живот.
"Който търси - намира" - и, като много си си навил на пръста, все нещо ще откриеш. А, ако не откриеш, нали затова е фантазията - за да запълва липсващото!


Да ти кажа...за мен нещата изглеждат така - една жена би следвало да знае, кога е обичана и, кога някой си играе с нея. Затова Господ й е дал по - изострени сетива.
Оттам нататък - както Дарена говори за доверие и коректност - аз гледам да съм коректна, защото отговарям за себе си. И давам доверието си. И не питам. В този смисъл - не ме интересуват малките тайни на някого - стига той да е коректен към мен. Стига аз да съм приоритетът за него. Стига да се чувствам и да знам, че съм обичана - да чувствам грижи, внимание и топлина около себе си. И - потребност от себе си за този човек.
Имам ли го това - имам всичко и не ме интересуват резпечатки и сметки.
Но, започнат ли да ме пренебрегват по една, друга и трета причина, почне ли да се губи емоцията и доверието - трябва да ти кажа, че ми е все тая, дали е, заради любовница, работа, родители или просто охладняване. Карам докато мога да издържа и, в един прекрасен момент, си вдигам шапката без да ме интересуват разпечатките, отново.
С една дума - не съм физически ревнива, а емоционално.
А, обикновено, стигне ли се до изневяра, емоционално нещата са изчерпани много по - отрано.



Тема Какво правят редовно? Подслушват телефони ли?нови [re: oщe eдин]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 14:48



Може. Ама ти какво толкова си казал по телефона та си успял да разгневиш въпросната дама?

Прочела ти е смс-ите ти. Може, но се иска прокурорско разрешение. Добре, приемам че въз основа на някакви приятелски взаимоотношения и това е станало.

Прочела ти е мейлите ти? И това може. Кой ти е интернет доставчика?

Тц, тц, тц. Тази твоя дама е с чин най-малко полковник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.