Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема ямхнови [re: :))))]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 00:07



мня



Тема Виж сега,нови [re: Roxana]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:08



говориш за ситуации след развод, но има деца в много "здрави" семейства, с подобни проблеми.

Например моя баща и до ден днешен, когато става въпрос за мен /а не за брат ми/, направо е готов да припадне, вместо да ми даде нещо. Слава Богу, вече съм си устроила живота без негова помощ,но в детството ми всичко това много ме е травмирало. И все се опитвам да гледам философски на нещата, но винаги боли, защото това е отношение.

Както и да е - явно има някакви хора, дето ако дадат на някакви други хора нещо се чувстват все едно някой от месата им къса. Защо е така - не знам.





Тема Извод:нови [re: AюмиAши]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 00:09



жените да не чатят а да работят.
Инак пари - през крив макарон ! Знаеш ли откъде идва проблема ? Когато тоя с 300 лв се зъби на тоя с 3000, а не обратното.



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: XAXO]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:12



Ами да и дообясня тогава:) Другите три още си бяха действащи:) Там до 4 наведнъж да имат могат само. Но това са подробности - другота си прав, че няма да го разбере. Тя Роксана сигурно не е лошо момиче, но стила ми е странно познат - обикновенно е провокиран от озлобление, безпомощност да направиш нещата както искаш да са и ужасна обида и усещане за онеправданост от живота. Нерядко и от това, че дадени жени искат да са с някой ужасно много, но то добичето си стои такова, каквото е било и при запознанството и не ще да покрива винаги новитв и нови критерии:) ит.н. и т.н.



Тема Re: Виж сега,нови [re: AюмиAши]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:16



Aaa сега разбрах що ти се е доповръщало от нашата "родителско-детска идилия". Да нас никога не са ни делели. Наистина е било и е травмиращо за теб. Приеми извиненията ми в този случай. То тука всеки си има своята болка, но е е хубаво и правилно да я преекспонираме един върху друг.



Тема Re: Извод:нови [re: jamie]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:16



Абе не е толкова просто. Защото от една страна всички като човешки същества сме равни, и се случва този, с 300-та лева да е прав, но от друга - баси, с 300лева. Нали ме разбираш?

И с мъжо сме говорили - имаме приятели, в чиито семейства само единия "тегли каруцата" и не е добре, пък иначе са все готини хора.

п.п. За чатенето нЕмай грижа - след 9-10часа бач, бива и малко почивка.





Тема Грешка #1нови [re: AюмиAши]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 00:52



не сме равни, не сме били равни и няма да бъдем равни

Проумей го. Няма двама еднакви.
И не , не те разбирам. Другия с 3000 може да балансира достатъчно добре с парите за да няма значение и да може всеки да бъде прав или неправ - не според парите.



Тема Re: Грешка #1нови [re: jamie]  
Автор тpънчeтo (минаващ)
Публикувано29.08.07 00:58



извинявай, че се намесвам, но явно не балансира никак добре, щом другия се чувства унизен. затова се и 'зъби'.

пп. не е от личен опит. само житейски:)



Тема Илинови [re: тpънчeтo]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 01:14



при това по-вероятно единия има комплекс на ниските доходи.



Тема Re: Виж сега,нови [re: AюмиAши]  
АвторOnda (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 01:20



При мен ситуацията е същата, с тази разлика, че майка ми беше тази, която ме остави сама да се оправям

(просто тя командва парада, баща ми няма думата).
На 20 години живеех сама с 2 годишна дъщеря.... То и аз съм си проклета и помощ от тях не поисках. Ако решат да направят нещо - добре, не се правя на много принципна и да откажа да го приема, но не и да поискам нещо от тях.... Години наред й показвах упехите си, постиженията ми - тя - тцъ, нито да ме похвали, нито да се зарадва, дори не ме слушаше.....
Да, години наред ме е боляло, но ми олекна , когато осъзнах, че в крайна сметка на нея дължа да стана това, което съм - организирана, самостоятелна, финансово независима, високо оценяван професионалист..... и че мога спокойно да кажа, че съм постигнала всичко сама (е, с помощта на приятели, но това е друга тема). А тя...... си е просто такава.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.