Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Кучкатанови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 16:19



според моите деца е "мама кучка" понеже си имала кученца. И и се радват.
Мисля че твоето определение за кучка е извратено.





Тема Re: Извратено?нови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.08.07 16:28



и що так реши?
Аз само невинно си попитах



Ближи си сладоледа...



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:33



Ми да поразмишляваме и за обратната ситуация ако искаш. За какво му е на един мъж с хубави доходи жена дето е с мизерни такива и не е добра домакиня?:) Ами кат имаш толкова хубави доходи наемаш домашна помощница. Въпреки, че не обичам сравненията отпреди време "Майка ти как е била или дядо ти" да кажа. Чудя се майка ми как се е оправяла - работила е, 3 пъти е раждала и докато е била и с едното кърмаче е завършила задочно висше образование! Мъжа и много повече го е нямало, отколкото имало, поради спецификата на образованието и професията му! Получавала е единствено помощ от бабите ми и понякога от съседката за малко,ако и бабите не могат да дойдат. Когато поотраснахме си беше традиция всяка събота основното почистане и подреждане на жилището. Баща ми като се върнеше, даже и рядко можехме да му се порадваме, че да си почине малко, да учи и пак го няма. Купиха си нова кола, когато бях на 9 год., ведомствения апартамент по-късно. Сега децата им са с доста сносно образование, осигурили са ги материално и колкото и да има дрязги са успели не само да създадат, но и да опазят семейството си. По- имотни са от повечето чужденци, макар да са тръгнали от нищо! Като дете мама ме е будила 6 часа за училище с топла закуска ВИНАГИ! Дори и да я няма имаше сготвено ВИНАГИ! Когато можеше ни вземаше и всички минавахме с влака няколкостотин километра да видим тати! Тя не го е взела заради пари или имоти, нито той нея и колкото и да им е било трудно /а то е било немалко/ са удържали и са се държали един за друг. И мама е намирала бележки с телефонни номера в джобовете на тати, докато пере, но като поотраснах ми казваше "провери си джобовете, че ще пера". Нямаше прахосмукачка, перланята едно смешно нещо, прозорци чистеше със слаба ракия / нямаше препарати/. Сега семействата дето се хилеха и на спестовността им и всичко си живуркат едвам- едвам / а тогаз бяха оборотни/, а ние имаме повече отколкото ни е необходимо/за материално говоря/, а и постоянно става все повече. Казвам ти го това щото виждам, че ламтиш за пари. Е като деца бяхме много по-щастливи ако излезем всички на излет и го прекараме в игри с мама и тати, отколкото да ни заведат на сладкарница и ни купят най-скъпите пасти! Да ако сега си разпродадат имуществото ще са милионери, но това са го правили в името на СЕМЕЙСТВОТО, а не да си веят задниците! И всичко е постигано с труд и единомислие, което не е нарушавано, дори когато се карат и не си говорят! Всичко това го казвам повече за другите, отколкото за теб, защото ти приравняваш хората към материалното им положение /а в дадени моменти и без стотинка настрани сме оставали, но после сме били още по-добре отпреди/. Казвам го повече за другите, а не за теб, защото си не само цинична, но стигаш до невиждани низости /от мен/ в бруталността си! Ето сега пишат, че май русенец е спечелил Румънския джакпот от над 10 млн евро. Ако е някой със заплата 300 лв. за теб ще е неудачник, но сега автоматично става "голяма работа". Ти май не искаш да си жена-тип съпруга, а жена-тип държанка и това обяснява много /поне за мен/. Точно за тебе има еди виц "Защо се разведохте със съпруга ти? Нямаше ли достойнста, когато се оженихте - ами имаше ама ги изхарчихме". На тебе чао, че много време ти отделих и ако исаш поразмишлявай над гореописания от мен тип жени. Ти никога няма да бъдеш такава, но поне можеш да поразмишляваш ако искаш и можеш разбира се. Иначе трябва и да ти благодаря, защото четейки те понякога, разбирам че май не съм направил толкова лош избор, женеики се за бившата ми жена:)



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: :))))]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:39



Колко големи доходи.


Като на Джейми с таратайката и големите претенции без покритие ли.


Щот знаеш, всеки съди според сосбствения си таван.


Мога да призная мъж с няколко, поне, пъти над моя доход. По простата причина, че ако се налага да го уважавам, поне трябва да има за какво.

Примерно.


Доходи, собственост, образование....защото мъжа трябва да има ресурси да влачи жена и деца.


Ако няма ресурси, шъ го третирам като колега, и никакви сексуални помисли, шъ знайш





Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: :))))]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:42



За твое сведение, бившия ми съпруг има в пъти над моите доходи.


Колкото и да ти е неприятно да го чуеш, веднага мога да стана милонерка, ако се прежаля да се омъжа, но аз си знам защо се въздържам да се омъжа за особено богат мъж. Няма да ме разберат гладните и озверели български мъже. Просто няма смисъл да го обяснявам на хора, които сутрин едва си копуват бозата за закуска и за основно ядене през деня.



Тема Аминови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 16:46



щото чета какво пишеш:

"що е то добра и зла кучка?
Ми кучката си кучка! "

Квалификацията не е непременно обидна по моята скала - за разлика от твоята.



Тема Като те гледамнови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 16:49



едва ли си с над 500 доход - та трудно ще ти е да намериш оня с по-малък от твоя. Инак си права - такива в пъти има


ПП: Уточни таратайката щото май имам няколко За разлика от пешеходка с жълти стотинки като тебе.



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:51



Не няма да станеш, а просто евентуално ще ползваш наготово. Че то на твойта логика що мъжете да се събират с жени дет "нямат файда от тях". И не ми е неприятно - и милиардерка стани, и каквото си щеш и можеш. Ама да те питам - нещо друго освен пари и секс да се намира в пространстеото между брадичката и корените на косата ти? Да има повече пари от тебе и да те ебе качествено...ми не искаш много от живота май:) А да пожелавам ти да си купиш остров, да създадеш държава/ква ли ще е тя?/ и да си печаташ сама парички:) Държиш се като последната жена на планетата Земя - ако се огледаш ще видиш и по-красиви, и по-умни, и по-заможни и можещи от теб! Нарцисизма ти идва в повечко.



Тема Милионерканови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.08.07 16:51



в турски лири или монголски тугрици ?


Пак не си си пила хапчетата !



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: :))))]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:54



На секундата след сватбата ще получа собствена къща, вила, кола, банкови авоари и месечна издръжка, и брачен договор за случай на развод.


И познай каква ще бъде цената.

Предпочитам самостоятелността си, и живота си. Предпочитам Аз да решавам от кого да имам деца и от кого да нямам, и да се самоуважавам, вместо да приемам заповеди срещу месечни суми.


Това го казва "меркантилната" Роксана. Убедена съм, че никой няма да го повярва, и по-добре, нямам желание да се обяснявам на хора с психика на улични псета, заети да се боричкат за дребни суми от рода на 50 лв месечна издръжка на детето си/децата си/на парче дете, стига да е живо, даже да е подобие на човешко същество, нищо че е гладно и живее в мизерия, какво им пука на българските татковци.


Да де, нали дебелия им гъз лежи на дивана, обгрижен със салатка и ракийка, а чехлите са наблизо. Голема работа дали децата им са гладни и голи и боси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.