Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
Автор Cтpeйнджъp (любимо)
Публикувано28.08.07 17:45



Рокси, няма какво да се ядосваш, факта си е факт - в България огромен % от мъжете смятат, че след като са се развели с жената са се развели и с децата (пък и то детенцето е само на майката - когато става въпрос за грижи, ако е да и вгорчаваме живота тогава детето е наше). Отделно смятат, че мизерната им издръжка от 80 лв. е предостатъчна (ако въобще я плащат и ако въобще е този максимум) + съжденията, абе тя сега ги харчи тия 80 лв. за свои нужди, не за детето. Ако направим проста сметка ще се види, че едно дете струва минимум 400 лв. на месец (ако ще го храните правилно, обличате нормално и давате джобни + книги и други екстри), но нейсе... истината е проста - "татко" много обича дечко, толкова, че не го е виждал в последните Х години.

П.С. Казаното е с уговорката, че има и свестни татковци, такива които дават всичко, включително и себе си за децата си, но уви тъжният факт е, че са малко!



Тема Аз съм от търтеите, както казах, а ти, катонови [re: Rado™]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано28.08.07 20:58



гледам, си от скръндзите - едни пелмени не искаш да почерпиш

Плюс това, до нас преместиха руския клуб, и като ми се доядат, отивам там - хем ги правят страхотно, хем аз не взимам пряко участие! Та, какво викаш , последно, ще правиш ли пелмени, или единствено рецепти се предлагат



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 22:49



Имам решение, ама не си в състояние да го проумееш





Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: XAXO]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 23:41



И аз имам и ще и допадне - всеки баща, дето се е развел да плаща мейду 500-1500 лв ма несец за дете - мамата се жени и развежда 3 пъти - има и 3 деца, а може и 3 от един/ама тогаз непосилно само за един тъп баща/, та получава между 1500-4500 на месец, отделно помощи за самотна и мнгогодетна майка, та може до към 5 000 да ги закръгли месечно. Отделно всяко от тъпите животни трябва да осигури поне апартамент и всичко останало за отрочето си /поне ако е жив или пък не:)/. Тримата дебили трябва с общи усилия да осигурят поне една вила на МАМА, а и да са винаги готови да я отменят. Ако не могат да осигурят да започват разпродажба на бъбреци, черен дроб, костен мозък и т.н. На Роксана специално дето и да иде всичко живо трябва да и прави метани, да си удря главата в земята, да и постилат червен килим и да я посипват с розови цветчете, понеже тя е РОДИЛА и ГЛЕДА ДЕТЕТО си. За разнообразие може да налага и членоразделни наказания на трите добичета дет са се подлъгали по нея:) Така мисля би я устроило или застроило:)



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: Roxana]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 23:51



Мисля, че един брак в днешно време може да бъде успешен само при равностойност на съпрузите - особено в социален и материален план. Не става въпрос само за парите и кой какъв принос има към семейния бюджет - това лесно се преглъща - любов, деца - знаете... Просто мисленето и ценностите са различни - на този, който прави 3 - 4000 на месец, и другия, с 3 -400. Това не е просто стечение на шанс и обстоятелства. И докато все още живия патриархален модел допуска жената да е без никакви/със жалки доходи, то варианта, при който мъжа е социално неадекватен е абсолютно неприемлив. То и за жената не е приемливо де, но все още се намират мъже, които витаят в розови облаци и носталгия...





Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: :))))]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 23:51



нея май най добре ще я устрои един арабин. Сепер ще и е в арабския свят. Ако е наясно въобще за какво иде реч там и не само там.



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: :))))]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 23:55



Направо ми се доповръща от детско - родителската ви идилия. А на момента с винагисготвеното направо се просълзих.

Аре стига глупости, бе - родителите ти са си имали свой живот, другите - друг - какво ги даваш за пример. Апропо, не се учудвам че жената, която иначе не е "лош избор", е бивша.



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: XAXO]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 23:56



Може би. Тя ена навремето се хумна и запраши и после по тела/когато можеше да говори де/ ревеше как искала да се върне и да избяга ама няма как:) Забравих дали отиде в ОАЕ или Дубай. И тя така се праскаше кой какво и как трябвало да е. Е подаряваха и в БГ скъпи подаръци, принца беше/малко тъмен/ перфектен, а после не през задника, ами порите на кожата и излезе всичко. То най-малкото излезе, че е четвърта съпруга:)



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: :))))]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:02



Роксанка едва ли ще се светне какво и написа току що



Тема Re: Да поразмишляваме:нови [re: AюмиAши]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:05



Ами това "винаги сготвено" значеше постоянна грижа за нас децата от мама. Апропо кат ти се е доповръщало си повръщай или пък си се задави - мен ми е се тая лично:) Не май по добре да се задавиш май:) И ако обичаш обиждай мен ако искаш / се ми е тая/, но не си позволявай да обиждаш семесйството, коеото не само ме е родило, но и отгледало и възпитало. Апропо бил съм и радист, ако можеш разбери какво е "щщд"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.