Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Само като се сетя,че...нови [re: wasted_youth]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.06.07 16:18



и психолозите понякога ходят на психиатър,а и обратното,предпочитам си риболова.

Предпочитам и да си бъда"деструктивно егоистичен",а не да ми се шматкат,разни там....Аре да не казвам какви. и да ми се качват...Айде да не казвам къде!Обаче като се замисля,сигурно няма да имам против.....Сещате се какво!
А ако съм честен,в тая жега си правя планове за довечера!Единствената ми чуденка е пиано бар,или кръчма с двор-градина!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Само като се сетя,че...нови [re: Дokи]  
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 16:23



Yeeeeee, baby! секс-пианобар





Тема Re: Само като се сетя,че...нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 16:39



Ох, влизам тук и направо на твоят постинг налетях.

Много готино!

Ами нали това е, че и аз гледам да си разчиствам и да си вардя пространството, ресурсите и кефа и това, което не ми е приятно, гледам направо да ми се урине от главата! Само че бях решила, че просто съм лош човек в такъв случай, а тук ме утешихте и още как!

За едно само ме разбрахте наопаки - не съм била деструктивна, а напротив, конструктивна и креативна. И ти май също си такъв - не се чешеш по тиквата рошав, мръсен, пиян, мързелив, гурелив, а вместо това не се зарязваш, ходиш и за риба. И в момента понеже е забранен риболовът - на бар! (Аз пък снощи в 2ч. се прибрах).



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: novolubopitna]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.06.07 16:47



Ми кво значи
значи, че ти се скапва нервната тъкан.
А както знаем от физиологията, това е проводима тъкан.
Та
В главицата има камара неврончета дето си щъкат насам-натам нервни импулсчета, до като сътворят поредната умнотия или простотия, или просто да мръднеш на някъде.
Та тия импулсчета съ пълна пара се отправят към съответните мускулчета и ги подсещат да си гледат и изпълняват задълженията. Да шават насам-натам, ама по строго определен начин, а не квото те си "мислят", че е правилно.
Като се скапе проводимата тъкан и мускулчетата почват да си правят квото те си искат, ама не точно каквото им е казал Главния, а малко по-така, изкилифинчено, е точната дума.
Надявам се, че успях на говорим език да обяс. Все пак съм извинен, щото физиологията съм си я взимал еееее, в далечната 1983 и 84 година. Та само веселяшките определения са ми останали в главата от един голям зевзек дето тогава беше асистент, апа сега на професор се прави и разправят, че бая умен бил даже.
Аз му помня само камарите и купчините весели изцепки за наййй-разнообразни неща свързани с всичко и прочие.

Дано си запазила търпение да ми изчетеш пледоарията



живичка и здравичка

и всички останали клубари дето са кацнали на клона и се хихилчат, вместо да дръпнат героически рев с ред сополи и ред сълзи.

Отново наздраве

с бира



Тема Не,бе!Напълно си те....нови [re: wasted_youth]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.06.07 17:02



разбрах,ама ми звучи много готино това:"деструктивен егоизъм!".Каква мелодия,какъв подтекст.Каква симфония от звуци!

А иначе все още мога да чета!И риболова хич не е забранен,ама понеже снощи стоях до 23ч. на гьола,днеска реших малко да се разнообразя.!пък и аман от каракуди и шарани,та да видя как кълвът и най-вече на какво "пастървичките"!!!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Авторnovolubopitna (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 17:11



Благодаря ти , разсмя ме. Не съм очаквала толкова хумористично да се обяснява този сериозен проблем. Ще си го дапазя като ценно послание.
Съжалявам , дето не съм учила такива науки , пък все трябва да чета за някави си неврони , проводимости и такива сложнотии , дето простатата ми женска глава не увира.
Благодаря за презантацията .
Вече ще знам що е неврон и защо мисли различно от мен .
Макар , втори път чета и все ми се набиват в главата импулсчета ,мускулчета , задължени , пък това понятието на психолога / мисля той не е медицинско лице , не претендирам за компетентност / пак не ми се изясни. Та ако можеш пак така да ми го ама точно терминчето , за да спя спокойно.



Тема Е, това е вече...нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 17:11



...напълно в стила на всеки риболовец! Чак пък "аман" от шараните и каракудите...?!



Най-забавното в случая е, че от вчера, каквото и да направя, неволно си задавам въпроса "Това сега дето го правя, към безотговорност ли спада, или към егоизъм?"

Кога е забранен риболова?



Тема Имам предложение?!!нови [re: wasted_youth]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.06.07 17:26



Беше от 15.04. до 25.05.!

Ама сега си е разрешено!
Ми аз ти предлагам:"безотговорен егоизъм!"Което аз виждам горе-долу така:Гадже с 10-12 г.по-младо от теб,водиш го у вас и той ти готви,докато ти си пиеш питието на дивана и си гледаш телевизия(естествено дистанционното си е само твое!!).Подрежда масата,хапвате,пиивате,той прибира от масата и измива чиниите и като си легнете,вместо той да протегне ръка с определено желание към теб ти му скачаш,за две минути приключваш и му обръщаш гръб,заспивайки блаженно!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: novolubopitna]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.06.07 17:31



За по-подробно описание се обърни към книжлето, дебелото, с мръсно жълти корици на лицето Бабски, ( да ме прости Господ за мисълта, която спонтанно прелетя през иначе благовъзпитаното ми подсъзнание), там ще намериш и други веселби свързани не само с нервните импулсчета.

А пък, ако толко ти се лафи, кю то ми е в профила, заповядай, сесията още не е свършила, има и есенна сесия също





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Автор novolubopitna (полупознат)
Публикувано22.06.07 17:54



Е , трябва първо да ме скъсаш на тази сесия , а после на есен- с песен .
'Честно казано все тая демиелинизация ми е в главата , но ще почета повече твоя приятел Бабински . / Може взимно да си допаднем с него /
Невежеството ме човърка , пусто невежество , с удоволствие бих си побъбрила , но и така си е добре.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.