Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема А пък аз ходих при психолог!  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано21.06.07 19:06



Здравейте всички!
Бях при психолог. Всъщност, това е поредното посещение, което направих по силата на навика, едва ли не. По-скоро от стремеж към последователност...

На времето започнах да ходя (не често, аз съм в друг град) отчасти for fun, отчасти защото не изключвах да ми помогне да се справя с проблем с храненето.

На въпроса: след като ме въртя хитроумно на шиш, поставя ми гатанки, гощава ме с притчи и каламбури, сервира ми каскада от словесни обрати (от негова страна) и мисловни уртикарии (това пък от моя!), се произнесе. Оказва се, че за последните 6 месеца имам изменения в личността по посока на безотговорност и егоизъм. Лошата новина е, че това ми харесвало. Добрата - реакцията ми не била никак деструктивна и била характерна за силните натури. Човекът ми е направил лично досие, определил ме е като меланхоличен сангвиник...

Не знам защо ви го разказвам; струва ми се, че така е някак по-честно. Давайте, кажете нещо...ако искате...
Предварително се извинявам, че ще се появя чак утре вечер! Доскоро!



Тема Това е чудесно!нови [re: wasted_youth]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано21.06.07 19:57



Като един меланхоличен сангвиник сигурно съставя този пост цял следобяд, та е оправдано появяването ти чак утре вечер

няма нищо лошо в това да посещаваш психоаналитик! Даже е чудесно! Нормално е да си имаш досие, и да правиш разни тестове! Хубавото е, че ще ти помогне. Още по-хубавото е, че си егоист - това е едно от най-здравите чуствства, защото е първично, и едно от малкото, работещо само и единствено за човека, който го питае. Лошото е, че повечето хора са свикнали, чувайки думата "егоист" да влагат в нея нещо лошо, меркантилно. А това, на езика на психоаналитиците означава "здраво отбраняван АЗ". Щом си деструктивна , и това ти харесва, значи поне ще остлабнеш Ако трябва да съм сериозна в тази прегореща вечер - ами, проблемите с хранителни разстройства обикновено засягат интелигентни и мислещи индивиди, така, че имаш още един повод за погалване на Егото ти. Освен, че си егоист със "тапия"! Браво! Продължавай да го посещаваш! Стискам ти палци, и да кажеш как върви



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: wasted_youth]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано21.06.07 20:05



Миличка, по-добре на посещение при психолог, от колкото при психиатър





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: wasted_youth]  
Автор Бъpбopeлa (минаващ)
Публикувано21.06.07 20:10



Аз си ходя на психолог откакто се раделих с мъжа си - веднъж на 2 седмици. Много добре ми действат срещите и много ми помагат да си подредя мислите и да помисля за неща, до които трудно бих стигнала сама.
Само че за пръв път чувам да слагат диагноза


При мен поне няма такова нещо, но пък ми дават заадчки за домашно
Вече ми е смешно и весело, ама в началото ревях на всеки сеанс. А сега на последния се кикотех през цялото време и ми казаха, че съм станала като тийнейджърка
Така че ако ти е добър психолога - продължавай, помага!



Тема Безотговорност инови [re: wasted_youth]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано21.06.07 23:27



егоизъм!? Хм, колко приятно звучи... направо ми гали ушите. Струва ми се, че и аз съм болна от същото като тебе

Меланхоличен сангвиник също ми звучи добре...
Във всеки случай - надявам се това да се развива прогресивно и да не се лекува!

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Да не би да има печатна грешка!?нови [re: wasted_youth]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано22.06.07 07:30



ПсихоЛОГ .... или ПАТ!?



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Доктор Сталева приема внови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.06.07 08:11



понеделник, сряда и петък. От 8:00 до 14:00. Ама, на вратата й пише: "Психиатър". В цялата поликлиника не видях някъде да пише: "Психолог".



Много готино маце е тази докторка-психиатър. По-луда от мен. Паснахме си. Страхотно лафче му ударихме. По едно време взеха нервно да чукат по вратата. Медицински свидетелства искат, ТЕЛК, туй, онуй... Развалиха ни идилията.

Чао.

Ето ти нещо психо. Поне така пише на името на файла...

Редактирано от ASSASSlN на 22.06.07 08:18.



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: wasted_youth]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано22.06.07 08:55



Идеалното съчетание е 50% егоизъм + 50% алтруизъм... Обаче защото идеалите не съществуват, то по-добре егоизмът да е в повечко



Безотговорността към кого е? Към теб или към другите? Ако е към теб, няма как да се съчетава с егоизма, следователно е към другите и няма значение. Да, прав е човечецът, силна личност си и ще ставаш още по-силна. Защо се влага отрицателност в качеството егоизъм? Грижа за себе си и оцеляване, ако оцелееш ти и имаш около 10% алтруизъм, ще оцелеят и другите около теб.

Радвам се за теб, че вървиш уверено нагоре и към себе си. Продължавай.
/От клубовете и от психолозите има полза... понякога /



Тема Здрасти, Финчнови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.06.07 09:11



На тема "Цветя" съм.

Цункам ви. Авторката на темата и теб.





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: wasted_youth]  
Автор novolubopitna (полупознат)
Публикувано22.06.07 13:22



Тоя сложен термин не ми е ясен меланхоличен сангвиник...
Не съм ходила , честно казано на психо...незнам какво си , но сигурно още повече ще ме обърка с мъдростта си , която определено ми е трудно да си изясна.
Ако може някой да помогне





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: novolubopitna]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.06.07 13:31



Най-достъпен е метода предложен от барон Мюнхаузен.
Сиреч
За косата, краката стиснати зада извадиш и коня от блатото и всичкото останало оборудване.
Още по-сигурен метод
Тряскаш кепенците и залостваш вратата
виеш си самичък
минава ти след определено време
отваряш кепенците
отключваш вратата
турваш шише с готино вино на масата
грабваш телефончо
и по азбучен ред подкарваш съответната половина от човечеството

ми тва е

аз също ходих на психолог до като бяп пресен разведен
даже при трима, които не знаеха един за друг
сравних им дивотииките
не останах доволен от разнобоя в диагнозите им
сам се оправих без хапчета и алкохол
извод
ако сам не си помогнеш
и Господ няма да ти помогне





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано22.06.07 13:40



Мойте уважения, ама не си съвсем прав. Има различни хора. аз съм от другия тип, не като теб. Докато не се нарева на някого, лично, в чат, в клуба, докато не ми изтече това дето ми се е насъбрало през пръстите или през устата, просто не ми минава. То и затова години ми трябваха да се освестя, щото ми липсваше отдушника.
Ти пък си от другия тип, дето могат сами. Няма лошо, просто всеки трябва да осъзнае кой тип е, и да подходи съответно.





Тема Re: Това е чудесно!нови [re: parvaty]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 14:04



Не-е-е, щях да съставям поста цял следобед, ако бях флегматична версия на сангвиник.


Значи, така както ми пишеш, аз направо се окуражавам много! Защото малко ми дойде неочаквано и бях решила, че едва ли не съм някаква гадна твар.
Чесане на езиците си е срещата с прихолог, но е интересно. Не, че очаквам да ми реши някакъв проблем, но най-малкото ме кара да се позамисля над някои неща. Проблемът с храненето (бях тотално изгубила не само апетит, ами и чувство за глад) се реши по доста неочакван начин - ходих да давам кръв заради приятел, после още веднъж, защото ме потърсиха заради кръвната група и точно тогава ми се прияде!



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 14:11



А, да, посещение на всеки 2 седмици, ама и ще трябва да му плащам на всеки 2 седмици!

Как пък не!
Права си, помага човек да си подреди мислите и да си намести приоритетите, както и да се утеши. Или притесни...
Мен от самото начало ме напушваше на смях. От една страна - такова нещо не вреди, може пък и да помогне; от друга - а, бе, пълни глупости са си това, честно казано, както впрочем и повечето неща, с които човек се занимава.
И на мен ми дава домашно и ми поставя задачки.



Тема Безотговорност!нови [re: Finch!]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 14:19



Безотговорността, съчетана с егоизъм, аз много добре я разбрах, прав е човекът! Ето, имах следобед няколко важни неща за вършене и трябваше да ходя на няколко места по работа. Да, обаче реших, че няма да е днес, мързи ме, горещо е. Значи повсеместна безотговорност... Т.е. аз като се замислих, напоследък действително правя нещо само ако няма да е напразно - или да е полезно, или да ми прави кеф, или и двете неща накуп (което при мен често се случва - късмет!).
Благодаря ти за подкрепата, важно ми е, защото в първия момент се поотчаях от себе си...



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Авторnovolubopitna (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 14:23



термин не ми е ясен меланхоличен сангвиник...Но поне знам за лечението на господин барона Мюнхаузен . Чудя се ако ме изкарат параноичка , как ли ще ме лекува барона.
Да си ми жив и здрав , ще спя спокойно .



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: novolubopitna]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 14:25



Темпераментите за 4 типа: сангвиничен, холеричен, меланхоличен, флегматичен. Рядко се проявяват в чист вид, повечето хора носят елементи и от четирите типа. Въпросът е кое е преобладаващото.
За какво искаш помощ? Щях да ти предложа да ми пишеш на лична бележка, но се сещам, че това е запазена марка на друг клубар, негов е лицензът за това, така да се каже...


Ще трябва и аз да си намисля нещо като коронен номер тук...



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: novolubopitna]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.06.07 14:38



Да се поклоним пред паметта на многоуважавания господин Остап Бендер за проблема на давещите се

и още купчина здравомислещи
ноооооо
обаче
да си припомним и култовото описание за последния стадии на сифилиса
и един от симптомите- локомоторна атаксия
значи
до като ти стигне локомоторния нервен импулс от главния мозък до съответния крайник, вместо пъргавичко да пресечеш улицата, например,
ти притреперваш с пеперудени движения на бордюра и прочие и прочие последици от хедонистичните удоволствийца
наздраве

ама със студен як чай



Редактирано от Orcad на 22.06.07 14:48.



Тема Re: Безотговорност!нови [re: wasted_youth]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано22.06.07 15:28



Ами от това по-добре ... Никакъв проблем, работата не е толкова спешна, щом може да изчака до понеделник. Ти преценяваш спрямо себе си. Ами това е чудесно!!! Защо да е повсеместна? Все си мисля, че човек може да е безотговорен само към себе си, за другите така и така не носи отговорност, те сами си я носят /изключвам децата до пълнолетие/. Така де, гледай положително и не се отчайвай, а се радвай. За да си егоист, трябва да се харесваш, а щом се харесваш и другите ще те харесват





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Автор novolubopitna (полупознат)
Публикувано22.06.07 15:32



Е тук вече имам нужда от помощ . Атаксия знам какво е , за голямо съжаление не е свързана само с култовото описание за последния стадий на сифилиса.
Даже мисля , че прекалено добре го знам.
Но наистина , простете невежеството не знам какво се включва в конкретния термин , за когото попитах.
Като човек-лаик винаги показвам невежеството си , изразено като любопитство.





Тема Само като се сетя,че...нови [re: wasted_youth]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.06.07 16:18



и психолозите понякога ходят на психиатър,а и обратното,предпочитам си риболова.

Предпочитам и да си бъда"деструктивно егоистичен",а не да ми се шматкат,разни там....Аре да не казвам какви. и да ми се качват...Айде да не казвам къде!Обаче като се замисля,сигурно няма да имам против.....Сещате се какво!
А ако съм честен,в тая жега си правя планове за довечера!Единствената ми чуденка е пиано бар,или кръчма с двор-градина!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Само като се сетя,че...нови [re: Дokи]  
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 16:23



Yeeeeee, baby! секс-пианобар





Тема Re: Само като се сетя,че...нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 16:39



Ох, влизам тук и направо на твоят постинг налетях.

Много готино!

Ами нали това е, че и аз гледам да си разчиствам и да си вардя пространството, ресурсите и кефа и това, което не ми е приятно, гледам направо да ми се урине от главата! Само че бях решила, че просто съм лош човек в такъв случай, а тук ме утешихте и още как!

За едно само ме разбрахте наопаки - не съм била деструктивна, а напротив, конструктивна и креативна. И ти май също си такъв - не се чешеш по тиквата рошав, мръсен, пиян, мързелив, гурелив, а вместо това не се зарязваш, ходиш и за риба. И в момента понеже е забранен риболовът - на бар! (Аз пък снощи в 2ч. се прибрах).



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: novolubopitna]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.06.07 16:47



Ми кво значи
значи, че ти се скапва нервната тъкан.
А както знаем от физиологията, това е проводима тъкан.
Та
В главицата има камара неврончета дето си щъкат насам-натам нервни импулсчета, до като сътворят поредната умнотия или простотия, или просто да мръднеш на някъде.
Та тия импулсчета съ пълна пара се отправят към съответните мускулчета и ги подсещат да си гледат и изпълняват задълженията. Да шават насам-натам, ама по строго определен начин, а не квото те си "мислят", че е правилно.
Като се скапе проводимата тъкан и мускулчетата почват да си правят квото те си искат, ама не точно каквото им е казал Главния, а малко по-така, изкилифинчено, е точната дума.
Надявам се, че успях на говорим език да обяс. Все пак съм извинен, щото физиологията съм си я взимал еееее, в далечната 1983 и 84 година. Та само веселяшките определения са ми останали в главата от един голям зевзек дето тогава беше асистент, апа сега на професор се прави и разправят, че бая умен бил даже.
Аз му помня само камарите и купчините весели изцепки за наййй-разнообразни неща свързани с всичко и прочие.

Дано си запазила търпение да ми изчетеш пледоарията



живичка и здравичка

и всички останали клубари дето са кацнали на клона и се хихилчат, вместо да дръпнат героически рев с ред сополи и ред сълзи.

Отново наздраве

с бира



Тема Не,бе!Напълно си те....нови [re: wasted_youth]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.06.07 17:02



разбрах,ама ми звучи много готино това:"деструктивен егоизъм!".Каква мелодия,какъв подтекст.Каква симфония от звуци!

А иначе все още мога да чета!И риболова хич не е забранен,ама понеже снощи стоях до 23ч. на гьола,днеска реших малко да се разнообразя.!пък и аман от каракуди и шарани,та да видя как кълвът и най-вече на какво "пастървичките"!!!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Авторnovolubopitna (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 17:11



Благодаря ти , разсмя ме. Не съм очаквала толкова хумористично да се обяснява този сериозен проблем. Ще си го дапазя като ценно послание.
Съжалявам , дето не съм учила такива науки , пък все трябва да чета за някави си неврони , проводимости и такива сложнотии , дето простатата ми женска глава не увира.
Благодаря за презантацията .
Вече ще знам що е неврон и защо мисли различно от мен .
Макар , втори път чета и все ми се набиват в главата импулсчета ,мускулчета , задължени , пък това понятието на психолога / мисля той не е медицинско лице , не претендирам за компетентност / пак не ми се изясни. Та ако можеш пак така да ми го ама точно терминчето , за да спя спокойно.



Тема Е, това е вече...нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 17:11



...напълно в стила на всеки риболовец! Чак пък "аман" от шараните и каракудите...?!



Най-забавното в случая е, че от вчера, каквото и да направя, неволно си задавам въпроса "Това сега дето го правя, към безотговорност ли спада, или към егоизъм?"

Кога е забранен риболова?



Тема Имам предложение?!!нови [re: wasted_youth]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.06.07 17:26



Беше от 15.04. до 25.05.!

Ама сега си е разрешено!
Ми аз ти предлагам:"безотговорен егоизъм!"Което аз виждам горе-долу така:Гадже с 10-12 г.по-младо от теб,водиш го у вас и той ти готви,докато ти си пиеш питието на дивана и си гледаш телевизия(естествено дистанционното си е само твое!!).Подрежда масата,хапвате,пиивате,той прибира от масата и измива чиниите и като си легнете,вместо той да протегне ръка с определено желание към теб ти му скачаш,за две минути приключваш и му обръщаш гръб,заспивайки блаженно!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: novolubopitna]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.06.07 17:31



За по-подробно описание се обърни към книжлето, дебелото, с мръсно жълти корици на лицето Бабски, ( да ме прости Господ за мисълта, която спонтанно прелетя през иначе благовъзпитаното ми подсъзнание), там ще намериш и други веселби свързани не само с нервните импулсчета.

А пък, ако толко ти се лафи, кю то ми е в профила, заповядай, сесията още не е свършила, има и есенна сесия също





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Автор novolubopitna (полупознат)
Публикувано22.06.07 17:54



Е , трябва първо да ме скъсаш на тази сесия , а после на есен- с песен .
'Честно казано все тая демиелинизация ми е в главата , но ще почета повече твоя приятел Бабински . / Може взимно да си допаднем с него /
Невежеството ме човърка , пусто невежество , с удоволствие бих си побъбрила , но и така си е добре.





Тема Re: Имам предложение?!!нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 21:02



Ами, напоследък само млади пичове ми се увъртат наоколо и направо се чудя имат ли акъл.

Ненормална работа! Аз по по-зрели си падам... Нищо им няма, а пък и младостта не е никаква гаранция за...там...е-е-е, за каквото говорим!

Пожелавам ти такъв късмет, че като извадиш поредния шаран, направо нивото на язовира да спадне поне с метър! И не само...Имаше една песен, в която някакъв там простак и ловец бил, и рибар бил, на закона мамата **** бил и т.н. брътвежи разни, ама нещо там и набарвал "по кории*, язовири и гори".
_______________________________________
* кория - малка горичка в равнинна местност



Тема Re: Безотговорност!нови [re: Finch!]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 21:08



Умно! И окуражаващо! Аз като отида пак при психолога, ако не възразяваш, ще му покажа какво си ми писала? Защото реших пак да го посетя, имам си въпроси, пък и да ви разкажа после.





Тема Re: Безотговорност!нови [re: wasted_youth]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано22.06.07 22:21



Ще очаквам тълкуванията му, а ти се усмихвай за себе си!



Тема МОЛБАнови [re: wasted_youth]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 22:37



понеже много ми хареса "диагнозата",и си я приватизирам лекичко и аз: давай ги тук каламбурите, шишовете и загадките и ще си делим разходите фифти/фифти за твоите посещения...ммм съгласна...а май има ще има и други желаещи:-)



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 22:49



какво му е на клона

, а и сле рев знаеш ли какви червени вампирски поглед вадя- защо да плаша навалицата



Тема Re: Само като се сетя,че...нови [re: Дokи]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 22:52



Доки-ти си приятел, нали...
Имам една молба-може ли следващият път като ходиш за риба да ти дам и дакелката-гледай да е другата седмица около петък, събота и неделя...по-следващата седмица може пак...да живна малко и аз, не за друго





Тема Re:Ох, дами, даминови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано22.06.07 23:10



Не сте за психолог, а за здрав СЕКС...





Тема Re:Ох, дами, даминови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 23:16



преди време във фирмата, в която работех ни беше станало традиция понеделник сутрин: пушачи и непушачи да се скатавахме в едно килерче и всеки споделяше как са минали съботата и неделята... Аз щастливо споделях, че съм била самичка...в смисъл:децата са били на гости при баба си например и съм си починала СУПЕР, и един колега ми казва: А бе.......во и защо не си направи една полова вечер

, аз му се смея и го питам: А бе, .....се, как ще се почувтсваш, ако ти звънна и ти кажа- я ела бързо, че ми трябваш...
Та мисълта ми беше,е не може така ненадейно изведнъж да ми се падне здрав секс-разбираш ли:-))
и друго...така и така си споделям, да знаеш, че вентилатор се смазва и с бебешко олио...току-що го направих и работи...мммм хладинка

Редактирано от bubble на 22.06.07 23:19.



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: wasted_youth]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 23:24



А на мен не ми трябва психолог, а психиатър

, по-точно казано - направо за лудницата съм.



Тема Re:Ох, дами, даминови [re: bubble]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 23:25



Аз няма да си помисля нищо лошо





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: XAXO]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 23:27



ша ти направим местенце на клона-настанявай се, при нас е весело





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: bubble]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 23:36



ок, ама да не вземе да се счупи





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: XAXO]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 23:38



нали сме кукувиче гнездо-няма срашно





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: bubble]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 23:42



казвай къдее клона





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: XAXO]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 23:46



вече се качи- не го ли усещаш и очилата си сложил даже- я мръдни сантиметър, тръгна ли да падаш...етооо - това е клона, сега се дръж здраво и чуруликай





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: bubble]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 23:51



Ааааа, не ща да чуруликам, друго искам да правя





Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: XAXO]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 23:53



аааа чакай сега- аз съм ти колежка по клона, не съветничка....каквото искаш това прави



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: bubble]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 23:59



ОК, ама ти ще участваш ли





Тема Бъбълче,въобще си ...нови [re: bubble]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано23.06.07 10:53



нямаш представа за какво ме молиш!

Ще ти разкажа една случка,на която бях свидетел:
Преди 3 год. бяхме с компания на един водоем близо до Пазарджик.Ловиме си рибки,пииваме биричка,крием се по сенките и по едно време дойде кола с момче и момиче.Момчето извади пръчка и почна да лови,а момичето извади една много сладка болонка.Беличка,мъничка с джуфка на главата.Играха що играха,стана бая топло и момичето реши да разхлади кутрето.Хвана го и го хвърли,нежно и внимателно,естествено!на 2 метра във водата.Кутрето се кефи,плува,лае и отива към брега.2-3 пъти така,на 4-тия го хвърли,кучето плясна във водата и.......чу се изшляпване,появи се едно огромно устищи(най-вероятно сом)и кучето го отнема!То бяха писъци то беше тръшкане,ама....
А аз обичам да ходя за сом и да те питам-дакелката може ли да плува??!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: МОЛБАнови [re: bubble]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано23.06.07 11:45



IQ-тест ми направи, да знаел какво има насреща си и как да подходи.

Има резон в това! Разиграваме хипотетични ситуации, аз му казвам "А, нещо подобно съм срещала в литературата..." "Коя литература?" - настръхва му леко брадата. "Ами, художествената - успокоявам го - споко, аз по мистицизъм или психиатрия не си падам". Майтапи.
Караше ме оня ден да подреждам едни клечки (докато подреждам, да обяснявам кое защо го правя) и аз му казах, че това може да се подреди по 3 начина, без да броим вариантите, получени от симетрия, но първо да ми извади нов комплект от тези съчки, защото тези, дето ми ги дава, кой знае колко хора са ги пипали, то си им личи. Знаеш ли как ме изгледа любопитно?



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: wasted_youth]  
Автор won (cool)
Публикувано23.06.07 12:06



Поздравления за темата и за отговорите на клубарите!
Направо материала по темата може да се ползва от някой психоаналитик при сеансите му с пациентите.Защо ли?Заради чуството на хумор, жизнеутвърждаващите и оптимистични позиции,демонстриране на индивидуалност и характер.Браво,продължавайте все така ( и аз с вас)!
(Може би, защото Росица я няма тук днес

?)

"Споделете!"

Тема Re: Бъбълче,въобще си ...нови [re: Дokи]  
Автор bubble ()
Публикувано23.06.07 13:26



нямам идея дали може да плува...но никога не е късно да я пробвам

, може да може да плува и под вода и да ви вади огромни сомове и шарани например...или пък да я пуснете и да ви донесе лисичи кожухчета и пак ще сте на далавера



Тема Re: МОЛБАнови [re: wasted_youth]  
Автор bubble ()
Публикувано23.06.07 13:31



това с брадата ми звучи много еротично- би ли ми описала, моля те вида на брадатата му коренова система





Тема Готово!нови [re: bubble]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано23.06.07 19:37



Той отначало беше с 3-дневна брада, която се поддържала със специални ножчета (открехнаха ме мои фенове) и по каквато си въздишат немалко жени (2 мои приятелки - със сигурност). Последният път обаче я беше оставил да порасте, но не рунтава, слава богу, а добре поддържана, засечена нагоре към скулите, мустакът перфектно - нито дълъг,нито къс, абе много барната работа. Млад е сравнително, няма нито един бял косъм в брадата, в косата - само тук-там. Не е боядисан (защото има ги всякакви, знаеш

), аз ако беше тъй, щях да позная. Сега в тези горещини сигурно му е трудно - все пак брадата си е вид козина, а козината (ако я имаш) те топли... Ти какво, падаш си по брадати, ли?



Тема Re: Готово!нови [re: wasted_youth]  
Автор bubble ()
Публикувано23.06.07 20:26



ми...друго си е, когато се ядосаш на някого да си го изкараш на брадата му...пък и ако беше прошарена- много мъдро щеше да изглежда...шпогалвайки брадата си- май правя асоциация с дядо Коледа:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.