Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имам предложение?!!нови [re: Дokи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 21:02



Ами, напоследък само млади пичове ми се увъртат наоколо и направо се чудя имат ли акъл.

Ненормална работа! Аз по по-зрели си падам... Нищо им няма, а пък и младостта не е никаква гаранция за...там...е-е-е, за каквото говорим!

Пожелавам ти такъв късмет, че като извадиш поредния шаран, направо нивото на язовира да спадне поне с метър! И не само...Имаше една песен, в която някакъв там простак и ловец бил, и рибар бил, на закона мамата **** бил и т.н. брътвежи разни, ама нещо там и набарвал "по кории*, язовири и гори".
_______________________________________
* кория - малка горичка в равнинна местност



Тема Re: Безотговорност!нови [re: Finch!]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 21:08



Умно! И окуражаващо! Аз като отида пак при психолога, ако не възразяваш, ще му покажа какво си ми писала? Защото реших пак да го посетя, имам си въпроси, пък и да ви разкажа после.





Тема Re: Безотговорност!нови [re: wasted_youth]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано22.06.07 22:21



Ще очаквам тълкуванията му, а ти се усмихвай за себе си!



Тема МОЛБАнови [re: wasted_youth]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 22:37



понеже много ми хареса "диагнозата",и си я приватизирам лекичко и аз: давай ги тук каламбурите, шишовете и загадките и ще си делим разходите фифти/фифти за твоите посещения...ммм съгласна...а май има ще има и други желаещи:-)



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: Orcad]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 22:49



какво му е на клона

, а и сле рев знаеш ли какви червени вампирски поглед вадя- защо да плаша навалицата



Тема Re: Само като се сетя,че...нови [re: Дokи]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 22:52



Доки-ти си приятел, нали...
Имам една молба-може ли следващият път като ходиш за риба да ти дам и дакелката-гледай да е другата седмица около петък, събота и неделя...по-следващата седмица може пак...да живна малко и аз, не за друго





Тема Re:Ох, дами, даминови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано22.06.07 23:10



Не сте за психолог, а за здрав СЕКС...





Тема Re:Ох, дами, даминови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано22.06.07 23:16



преди време във фирмата, в която работех ни беше станало традиция понеделник сутрин: пушачи и непушачи да се скатавахме в едно килерче и всеки споделяше как са минали съботата и неделята... Аз щастливо споделях, че съм била самичка...в смисъл:децата са били на гости при баба си например и съм си починала СУПЕР, и един колега ми казва: А бе.......во и защо не си направи една полова вечер

, аз му се смея и го питам: А бе, .....се, как ще се почувтсваш, ако ти звънна и ти кажа- я ела бързо, че ми трябваш...
Та мисълта ми беше,е не може така ненадейно изведнъж да ми се падне здрав секс-разбираш ли:-))
и друго...така и така си споделям, да знаеш, че вентилатор се смазва и с бебешко олио...току-що го направих и работи...мммм хладинка

Редактирано от bubble на 22.06.07 23:19.



Тема Re: А пък аз ходих при психолог!нови [re: wasted_youth]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 23:24



А на мен не ми трябва психолог, а психиатър

, по-точно казано - направо за лудницата съм.



Тема Re:Ох, дами, даминови [re: bubble]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 23:25



Аз няма да си помисля нищо лошо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.