Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Редно ли е!?  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано19.06.07 14:45



като чета тук там из този клуб , взех да си задавам въпросите:

Редно ли е да изпитвам преятелски чувства към бившата си съпруга (ще я наричам за краткост - ексгоспожата)!?
Редно ле е да се чувам пред ден през два по скайпа!?
Редно ли е да ходя с нея на кратки почивки!?
Редноли е да празнуваме с нея и децата някои от семейните празници!?
Редно ли е да тя да ми идва на гости и аз на нея (живеем на двата края на България!)?
Редно ли е едното дете да живее при мен, а другото - при нея!?
Редзно ли е да си поднасяме дребни подаръци по обичайните празници!?
Редно ли е сватбената ми снимка да стои още на стената редом до снимките на други!?
Редно ли е да се радвам на успехите й и да се терзая от неволите й !?

И накрая .... редно ли е другите жени след нея да приемат това за нормално!?

Вече нищо не ме свързва с нея, освен децата, приятните спомени от времето когато живяхме заедно и уважението към един добър човек, с когото уви имахме доста различни разбирания за начинът за живеене на това, което незнам защо му казват "живот".

Много пъти съм цитирал (май че беше) Мопасан ..... "Животът не е нито толкова хубав и нито толкова лош, колкото си го представяме.

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Ми редно е, бате :)нови [re: Бaтko]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано19.06.07 14:49



Всичко, което успява да направи толкова много хора около вас доволни и поне за малко щастливи и не пречи на другите е редно и похвално

.

И съвсем нормално.

Та... вие с бившата ти сте едни мъдри и щастливи хора

"Да вървиш означава да очакваш и да възпитаваш у себе си търпение."

Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор novolubopitna (непознат)
Публикувано19.06.07 14:51



не знам колко си разделен , приятелю , с тази жена .





Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор Бъpбopeлa (минаващ)
Публикувано19.06.07 14:53



Че някой може ли да каже кое е нормално и кое не? Аз също съм запазила приятелски отношения с бившия и почти всеки ден си казваме "здрасти, как си" на кю-то; подари ми подарък за рождения ден, водим детето заедно на кино и т.н. - доскоро това ми харесваше и имах нужда от този контакт, но сега вече съзнателно се ограничавам, защото ми се струва като надничане в миналото.
Връзката ни е в миналото и там трябва да си остане.
Но докато имах нужда и желание да правя тези неща, защо не?



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: novolubopitna]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано19.06.07 14:55



Почти толкова, колкото съм бил и брачно обвързан с нея ...
Не четеш профили ти ... не четеш!



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано19.06.07 15:00



Въпросите ми всъщност са доста риторични ....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Хм!нови [re: Бaтko]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано19.06.07 15:45



Брачно необвързан..но леко завързан



Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя

Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано19.06.07 16:01



Абе всичко е редно щом ти си го приел за такова.
Почудих се как бих се чувствала аз на мястото на приятелката ти ако затръгваш по екс-семейному на почивка или на празник. Кофти със сигурност. И след поредното такова "екс-семейному" щях да те попитам "Защо аджеба си се развел? Като си искал толкоз да си с нея да не го беше правил".



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано19.06.07 16:14



Приятелките ми са широко скроени и винаги "в час" ... въпрос на правилна позиция и правилно обяснение на ситуацията. (да ти обяснявам ли и на тебе). Пък и не се случва толкова често.

Н въпросът ти "защо съм се развел" ... би трябвало да ти отговоря - "защото съм се оженил" ... но го приеми като "логична развръзка на естествен процес".




Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано19.06.07 16:15



Какво пък значи редно/нередно? По кое време, според кого, ......, ......?
Все тая е как ние ще го класифицираме.

Навява ми обаче мисли....за живеещите на семейни начала (понякога и с деца), без подпис. Мда, за мен те са семейство. Липсата на подпис в техния случай не значи нищо. Май и наличието на съдебно решение в твоя случай не значи кой знае колко - ти си част от настоящо семейство с "бившата си жена".
Дано го представяш достатъчно открито и своевременно на хората, които каниш по някакъв начин в живота си... и не вярвам да го приемат за нормално....би било, според мен ненормално, да го приемат за нормално...обърках се


А, за децата. Доколкото разбирам живеят разделени. Аз лично го намирам не само за нередно, но и за престъпно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.