Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Браво ,бе Батко!нови [re: Бaтko]  
Авторoption (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 02:58



Тва ,въпроси ли са или констатаций ,щото и аз така искам и донякъде го постигам. Ама не по всички точкове. Аз например не получавам дребни подаръци.

За тва пък мога и без снимката .
Ща питам как го праиш тоа номер ,ма без подробностите.



Тема Re: Разбира се ... пак!нови [re: Бaтko]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано21.06.07 09:22



Много ми е любима! Четох я и я препрочитах, на дъщеря си я четох и препрочитах, и филмите й купих, сигурно някога и на внуци ще я чета и препрочитам.


Хайде, яхвам коня!



Тема "Ревността си е твой проблем?!"нови [re: Onda]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано21.06.07 09:27



Това с пиенето на бира с колеги и прочие мероприятия е по-различно.
Но когато Бившият заема толкова голяма част от настоящето ти, той все още не е Бивш. Нямам предвид, разбира се, ненормалния вариант, в който бившите не се понасят, не се виждат и избягват да си общуват. Ако обичаш един човек, според мен, не казваш "ревността си е твой проблем"( стига да не става дума за истерии и ексцесии по повод болезнена ревност и егоцентризъм), а се опитваш да вникнеш в проблема и заедно да го решите.



Тема Re: едно различно мнениенови [re: нeлюбoвницa]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано21.06.07 09:31



Ами, скъпа, колкото и да е хубаво, не е задължително. Няма защо да се извиняваш, едва ли не. Понякога даже и след най- голямата любов може да настъпи пустота във взаимоотношенията и приятелството между двама бивши да е трудно постижимо.



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.07 09:32



Редно ли е да ходя с нея на кратки почивки!?Редно ли е сватбената ми снимка да стои още на стената редом до снимките на други!?И накрая .... редно ли е другите жени след нея да приемат това за нормално!? Ако ги гледаш добре другите жени и те не могат да се гледат сами, това си е съвсем редно, т.е. в реда на нещата.

Мисля, че току що се запознах с един паралия. Шегувам се, но не съвсем.



Тема Re: "Ревността си е твой проблем?!"нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Onda ()
Публикувано21.06.07 17:06



А кое е различното в мероприятията: "отивам да пия бира с приятели" / "отивам да пия бира с Бившия"?! И в двата случая аз правя едно и също нещо, и в двата случая има граница, която няма да премина.... Защо само това, че с единия преди време съм била по-близка, вижданията ни сега да са проблем за друг?
За себе си знам, че до нищо добро не води отказването ми от нещо, което е важно за мен, само за да угодя на някой друг....

Относно Бившия аз съм обяснила на Настоящия, че този човек ще си остане част от семейството ми – не център, а някаква далечна част, но все пак част.... И че той ако иска може да го приеме като някакъв мой неприятен навик, но да го приеме....
Дали има проблем – не зная, ще видя другия месец, когато Бившия ще си дойде за няколко седмици след като близо година е на хиляди километри далеч от тук и 7 часа разлика....
Ако има напрежение, ще мина на план Б - "отивам да пия бира с приятели",

но се надявам да не се стигне до там


"Промяната е сигурна, прогресът - не" - Серджо Зийман

Редактирано от Onda на 21.06.07 17:07.



Тема Леле РоксЕ,нови [re: Roxana]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано21.06.07 17:26



ти - нормална ???
Май реши че целия клуб е с тапицирани стени.
Я вземи се осъзнай какви глупости плямпаш, досега беше просто смешна ама вече става и досадно да те чете човек





Тема Re: Редно ли е!?нови [re: lf_l_knew]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано22.06.07 08:10



Здравей, "Акознаеща",
Не е нужна с две ръце да ме подкрепяш .... може и само с една ... дори и морална подкрепа може да откажа, за сметка на неморалната, защото за финансова мога само да мечтая ....



Благодаря!

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор lf_l_knew (любопитна)
Публикувано22.06.07 09:15



Батко,
След като видях профила ти разбрах защо можеш само да мечтаеш за финансова подкрепа .... Аз съм състрадателна и ще ти дам някой лев като идваш на морето с жената, децата или другите интерсни за теб същества само ако съм убедена, че ще има напредък в отношението ти към живота.... Много съм рационална, за съжаление



Нищо не е вечно!

Редактирано от lf_l_knew на 22.06.07 09:32.



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: lf_l_knew]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано22.06.07 10:41



Знаех си аз, че мога да разчитам на себе си ... утре ти пращам един куфар за да посавиш вътре подкрепата ... по-малко не иска ммм - няма смисъл, защото утре заминавам и то сам ... децата са вече самостоятелни бойни единици.

Да знаеш, че е рационално и от време на време да си емоционала .... Но остави състрадателността, която искаш да насочиш към моята особа, към гладуващите в Сомалия ... прояви рационалност и пълни куфара.

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.