Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано20.06.07 09:49



Само че, Батко, сега като се позамисля, точката със съвместните почивки и чуването през ден- през два по скайпа биха ми дошли леееееко в повечко, ако се поставя на мястото на едно твое евентуално гадже. Освен ако и то не е скроено така ...хм... широко. Въобще малко недоумявам за какъв дявол ви е било да се развеждате при такива хармонични взаимоотношения и какво точно би трябвало да означава "различни представи за живота" или нещо от сорта. Надявам се причината не е просто в позамрялата с годините т.нар. тръпка.



Сега пак ли ще ми целунете ръка, господине?



Тема Re: Отговорнови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторПpизнaниe (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 10:11



Съгласна съм с теб. Ако някой не ми говори и аз бих се замислила.



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано20.06.07 10:23



е аз уточних "и на разума". ))))



Тема Re: Е, не ти го пожелавам!нови [re: Бaтko]  
Автор Lalara (точна)
Публикувано20.06.07 11:58



От всичко прочетено дотук, мога да си извадя извода, че във вашите отношения винаги всичко е било наред с изключение на СЕКСА!



Тема Е, какво се учудваш!?нови [re: Heфpит]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 12:36



Различни интереси и приоритети в инвестиционната политика но ООДто наречено "брак" ....няма нищо общо с "пазарджишките трагедии" в стил "Искрено и лично" ...





Тема Re: Е, не ти го пожелавам!нови [re: Lalara]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 12:41



Ако говориш за съвместния секс - да, доскучахме си за 12 години, но иначе ... в никакъв случай ...

Опазил ме Господ!



Тема Разбира се ... пак!нови [re: PipilotaViktualija]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 12:54



Студенета учтивост е доста неприятен начин за човешки взоимоотношения .... но прави добро впечатление на външните наблюдатели .....
Гаджетата ми са обикновено около 10 години по-млади и "тия отношения" с ексгоспожата са едни от кортите, които се поставят предварително открити на масата ... после следво вече личния избор. Приятно или не ... връзките изискват известни приемливи компромиси ...





Тема Re: Отговорнови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 13:02



По-добре е екссъпрутага или съпругът да е щастлив и доволен от живота си, най-малкото за да не ти трови твоя живот, освен ако ти не си някакво гадна гад и целта ти е да й съсипвош перманентно опитите за водене на нормален (разбирай щастлив) живот. Не го приемай като казано лично за тебе ... в края на краищата ние въобще не се познаваме, за да мога да говоря конкретно за някого.



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.06.07 14:10



А защо да не можеш да бъдеш приятелка с бившия?

Какво пречи?

Аз не виждам нищо лошо в това, че ако си живял дълго време с тоя човек и искрено си го обичал и харесвал, то може след скъсването на отношенията да виждаш още хубави неща у него и да си съхраните хубави и динамични нови отношения, основани на приятелство. Защо да не може пак да идете на кино, ако ви е кеф, или пак да идете на плаж с децата? Дори с новата му приятелка, дори с новите му деца?


Само злоба и страх пречат на изграждане на нови отношения. Да не би да е дамгосан бившия с лилав печат на челото, че ти е бивш? Или смяташ, че ще те убие, ако останете насаме?

Аз не виждам нито една логична причина да тегля разделителна черта и да не искам да виждам повече бившия. Нито съм настроена зле към него, нито към приятелката му, нито искам нещо да деля с тях...какво пречи да се кефим заедно в случаи, в които това е неизбежно, и дори да се виждаме с цел да си се кефиме заедно? Какво пречи да си изведем заедно децата, заедно да вечеряме или заедно да идем някъде, освен страх и омраза?

Ако нямаш лоши чувства, тези хора би трябвало още да са ти приятни, щом са ти били приятни до развода.


Ето по това познах, че съм се изчистила от развода си. Кефех се отново на бившия, кефех се, че е добре, кефех се на връзката му с новата му приятелка, кефех се на усмивката му....нямаше вече страх ...нямаше ужас, нямаше отвращение....той беше пак готин за мен, и пак се смеехме заедно.


Каквито и проблеми да имахме, аз се почувствах изчистена от тях. Сега мога да го гледам отново с хубави чувства. Това страшно ме кефи....страшно много! Струваше си да мина през всичко, за да не държа в себе си негативни чувства и за да видя как се усмихваме отново, когато се видим.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Премълчах нещо ....нови [re: Roxana]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 14:46



това със свобония и робът ... май може да обясни нагласите на доста народ тук, които ме мислят за бяла врана ...

Все ми се искаше на доста от опонентие да им поставя един казус, но заради запазвени на добрия тон се въздържах ... Но ще го напиша. Ето го:

Хората се развеждат и рано или късно започват да се оглеждат за партия, с когото или която да създадат нова връзка - това е традиционния модел за щастие според християнските ценности (твърде е идеализирано, но да не сдпорим,ако не съм точен и изчерпателен). Появяват се двама кандидати - приемлива външност, финансово обезпечени ... единия се е развел трудно и мъчително с пирова победа и води пунически войни с бившата си "половинка", а другия живее спокоен живот (нещо подобно съм описал в постинга). Кой от двамата ....!? ....
Е, имам една позната, коята казва - Ричард Гиър, ако ще да е и сериен убиец, но тя все още жиевее в тиха семейна ненавист със съпруга си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.