Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор Onda ()
Публикувано19.06.07 18:46



Мдаааа, сега се замислям, че има още една полза от такива отношения - "примера", който се дава на децата :)

Btw чудила съм се каква ли е гледната точка на мъжете, в частност на Бившия за приятелските отношения след раздялата (него не съм го питала, защото не смятам че имаме нещо да коментираме на тази тема). Радвам се че и други ги смятат за "нормални" :)

"Промяната е сигурна, прогресът - не" - Серджо Зийман


Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано19.06.07 20:03



Честно казано не ми звучи толкова страшно, не знам дали е редно, но щом няма пострадали нещата изглеждат що-годе наред.
Ще използвам темата за да ти кажа какво не е редно:
1.Бившата ми да ходи в службата и да оставя писма с които да ме клевети и да говори небивалици на всеки срещнат...
2.След развода да рабие жилището ми и да се самонанесе, а на полицията да обяснява, че тук и била адресната регистрация / при положение, че правата на жилището и детето са дадени на мен, развода е по нейна вина/
3.Не е редно да изпада в истерий и да чупи всичко у дома, което и се изпречи пред погледа
4. Не е редно да крещи на детето в редките моменти, когато му "обръща внимание"
5.Не е редно да се напива и крещи до полуда
6. Не е и редно да гони и посяга на новата ми жена...
Да продължавам ли...., та на фона на тия неща твоето изглежда редно и нормално, нали така.Въпрос на гледна точка и опит.



All rights reserved

Тема Re: Подаръците подържат приятелството!нови [re: Бaтko]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.06.07 20:38



Теорията ти за поддържане на приятелството ми е малко странна, признавам. Звучи ми като "купуване" на приятелство. Аз пък най- старомодно си въобразявах, че приятелството се поддържа на базата на взаимно доверие, манталитетни и интелектуални сходства или привличания, лоялност и прочие нещица.





Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Onda]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.06.07 20:42



Уау! Ами ако се появи друг мъж ( може и вече да се е появил) в живота ти, който прояви известна ревност по отношение на все пак Бившия и реши, че "шматкането" с него не е лошо да бъде леко разредено за сметка на все по- усърдно "шматкане" с Натоящия, какво? Ще го жертваш заради Бившия ли?





Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Hoй]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.06.07 20:43



Нима искаш да кажеш, че имаш подобен опит с Бившата?!





Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор lf_l_knew (любопитна)
Публикувано19.06.07 21:03



Здравей, Батко,

Ако бях те прочела преди месец бих казала , че сме единомишленици, но сега като че ли не мога с две ръце да те подкрепя.... Да, добрия тон в отношенията е необходим, но чак пък да пазя снимки и да живея с миналото....

Нищо не е вечно!


Тема Re: Редно ли е!?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано19.06.07 21:34



Опита ми е съвсем пресен, при това спестявам доста неща.Е, сега си поех малко доза свеж въздух, щото тя забегна на морето да си пече дупето и да заработи нещо, което после вероятно ще пропие...Абе никакви компромиси с бившите, бях я съжалил наистина и я бях пуснал за известно време на доброволни начала в къщи, но тя го удари на свободия.Уча се от грешките си.Явно някои хора не разбират от добро....
Надявам се да имам време да закапача всичко с решетки , хммммммммм , едно зло куче дали ще ми помогне...?



All rights reserved

Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Hoй]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.06.07 21:45



Имам чувството, че в твоя случай и зло куче няма да помогне. Моля те, не рискувай живота на кучето.

Тя твоята е по- опасна от Баскервилското куче... А бе, то май не е за смях...



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано19.06.07 22:02



Ма не е вече моя и аз не съм вече нейн, как да й го набия в главата.Дал съм и зелен светофар и съм я пуснал да пасе трева, що ще пак в мойта ливада???
Права си иначе, ще си намеря двукрака "кучка", тя ще се справи с нея...



All rights reserved

Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Hoй]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.06.07 22:07



Да, но ако си намериш такава... хм... "кучка", която ще е в състояние да се справи с нея, дали ще бъде много по- различна?

Хей, Ной, това си е твой ангажимент. Да си опазиш ливадката от такива набези, де. Пък "двукраката" може само да ти я коси, примерно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.