Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: великото чаканенови [re: C....]  
Автор Дapeнa :-) (новак)
Публикувано28.05.07 10:06



Няма да е първият, който обещава разни неща.
Не казвам, че не те обича или че не вярва в това, което обещава. Напротив, може и да вярва човекът. Въпросът се свежда до това дали му стига куража да го направи и до колко му е скъпо това, което се налага да остави, за да бъде с теб. Една година си е доста време, за да го е направил, ако го е искал достатъчно силно.
Ако наистина го обичаш ... остави го да избере пътя си сам, без да го притискаш и да настояваш да изпълни обещанието. Ако ще гради бъдеще с теб нека да е защото те обича и наистина иска да е с теб, а не защото е въпрос на чест да изпълни дадено обещание.
Пожелавам ти да стане най-доброто за теб.

Пп. Никой не е виновен за НАШИТЕ несбъднати очаквания и надежди.



Тема Re: Втора свватба??? Той е луд!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано28.05.07 11:14



Асаси, не го мисля изобщо вече и НЕ е майната му, а дано да случи и да му е добре. Той е баща на сина ми и много държа да имаме добри взаимоотношения както с него, така и с новата му жена/приятелка. Все пак хлапето е много малко и все още се изгражда като човек и личност. Не искам да е разкъсвано и обърквано. Не мога и да зачеркна 18 години от живота си, особено щом не съжалявам за нито една от тях. В никакъв случай не говоря за приятели, а за добри взаимоотношения! Слънчасването и гнева ми бяха миналото лято, сега вече е минало





Тема Re: великото чаканенови [re: C....]  
Авторшaни (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 11:35



Колкото траят процедурите по развода, при споразумение между страните може и за 2 седмици. А ти просто чакаш от умрял писмо.



Тема Re: великото чаканенови [re: C....]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано28.05.07 11:38



Не знам. При някои разводът отнема 2 месеца, на мене близо 2 години. Ти закъде си се разбързала? Нали всички знаят за вас, обичате се истински, един "формален" брак не би трябвало да е проблем.



Тема Re: великото чаканенови [re: C....]  
Авторganesh (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 11:47



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=razvod&Number=1947152734&page=10&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: великото чаканенови [re: ariel$$]  
Авторlakshmy (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 12:01



;-)))))))))))))))))
Верно , за къде си се разбързала? Нали всичко друго ти е ОК? Обича те, представил те е на близки и роднини, деца, съпруга, какво те грее един подпис? Какъв ти е проблема да почакаш 15-20 години?



Тема Re: великото чаканенови [re: C....]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано28.05.07 12:08



Не знам какво да ти напиша.


Да речем, че човекът е свестен и не е случил с брака си та е потърсил щастие при теб. Да речем намерил го е. Но като един свестен човек най вероятно е поел отговорност и за семейството което напуска. Не е лесно да се загърбят хора които са споделяли живота ти. Колкото и лошо да е било. Така че понякога отговорността тежи повече от щастието. И често отговорните хора пренебрегват личното си щастие в името на нещо - те за това са и отговорни.
За всяка стъпка тези хора правят равносметка. И ако те е сложил на везната а от другата страна е жена му с децата не е ясно кой ще натежи. Освен това една любовница не винаги е повод за развод. Обикновено когато се случи нещо такова хората преосмислят отношенията си и си дават сметка за грешките един към друг. Ако се обичат истински може и да се намерят отново. Защото една изневяра може да е плод на грешки и от двама души.
Това което искам да ти кажа, е че според мене свестните хора не развалят току така семействата си - нужно е и за двамата много повече от една любовница. А ако и жена му е свястна има доста да почакаш. Мъжете не мислят само с онази си работа. Опре ли работата до кардинални решения повярвай ми са изключително способни да вземат вярно решение. По малко емоционални са от нас жените и това до някъде има дава предимство да не реагират прибързано. А и след една година чакане твоя човек е омал хиляди възможности да преосмисли нещата, така че не възлагай големи надежди. Повярвай ми развода не е проста работа. Има толкова връзки които трябва да се скъсат и физически и психологически.
Ако пък човека се развежда с лека ръка не бързай да се радваш на развода


Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло

Тема Да, де! Пак приказваме едно и същонови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.05.07 12:43



"В никакъв случай не говоря за приятели, а за добри взаимоотношения!"

Тъй, де! И аз това приказвам, казах "сухо отношение" заради децата.

Пак ли криво разсъждавам? Ти казваш "сватба". Значи се интересууваш от личния му живот. Твоя си работа, но ми се струва, че хабиш емоционални сили.



Тема Иии, днес не ми върви. Това "майната му"нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.05.07 12:58



го казах в смисъл да не го мислиш, а не да го изхвърлиш от живота си. Неее, в никакъв случай!

Твоят и моят случай твърде много си приличат. Е, конкретните причини за провалите ни са различни, но като те чета - все едно че себе си виждам. "Той е баща на сина ми и много държа да имаме добри взаимоотношения както с него, така и с новата му жена/приятелка"

За детето е ясно, но гледай да не сбъркаш с новата му. Пътят към Ада е постлен с добри намерения. И аз имах добри намерения към новия, но сбърках в преценките си. Много сбърках.

Зрави да сме!



Тема Re: великото чаканенови [re: C....]  
Автор Lalara (точна)
Публикувано28.05.07 13:52



Постави му ултиматум и го зарежи! Ако наистина си нещо важно, ще бъде с тебе! Но колкото повече време минава, толкова нямаш шанс!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.