Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Абе знаеш ли...нови [re: C....]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано28.05.07 16:41



нищо чудно това, което ти смяташ за крачка - а именно - всеобщото осведомяване и тръбенето наляво-надясно - наистина да е крачка, ама към неговото Велико чакане. Към чакането му Някой Друг да вземе окончателното решение вместо него... Има такива хора. Осведомява съпругата с тайната надежда Тя да реши (да го изгони, да се разведе). Осведомява роднините и близките с тайната надежда Те да му дадат одобрение, благословия, подтик.
Лично аз гледам да се спасявам бързо от такива екземпляри, защото нямам желание да влача никого на гърба си или да се оказвам впоследствие виновна за нечий чужд живот...

Иначе един развод може да стане от две седмици (че и по-малко с пари и връзки) - до няколко месеца, или две години... или никога.

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!


Тема Ти си като тежка артилерия. Където удари - треванови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.05.07 17:08



не никне повече. Много точно си го написала.

"Осведомява съпругата с тайната надежда Тя да реши (да го изгони, да се разведе). Осведомява роднините и близките с тайната надежда Те да му дадат одобрение, благословия, подтик."

И в този клуб имаше такива самопризнания, но аз си мислех, че някой се бъзика. С течение на времето разбрах, че НАИСТИНА има такива екземпляри. И мъжки и женски. Хм, такива типове не са ли емоционални садисти, а жертвите им - мазохисти?

Хм, пак дойдохме до твоите разсъждения за насилника и жертвата!



Ти си като тежка артилерия. Където удари - трева



Тема Re: великото чаканенови [re: C....]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано28.05.07 17:10



За да не е стартирал процедурата по развода в рамките на година, може да означава едно - той не иска да се развежда, не се чувства сигурен или всичко е било блъф, за да не те изгуби. Една година е адски много време. Имам една приятелка, която беше в твоята ситуация - той беше разтръбил, че е с нея, че напуска жена си, беше се пренесъл да живее при нея дори. След близо година общо съжителство, се върна обратно при съпругата си.
Причината да ти го разказвам това е, че докато разводът не стане факт, ти няма на какво да се надяваш. За да не го е направил толкова време, е твърде вероятно да не доведе нещата до край изобщо.

La donna e mobile


Тема Re: Иии, днес не ми върви. Това "майната му"нови [re: ASSASSlN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано28.05.07 17:12



Винаги ще го мисля по един или друг начин, но не е това, което ти влагаш в думите. За мен вече не е съпруг. Странно е как осъзнаваш, че вече не те боли. На сватба, вЕрвай ми, няма да отида, нито ще се напия от мъка, а и го казах в друг смисъл.

Колкото до взаимоотношенията с другата, те изцяло от нея зависят, както пожелае.



Тема Ми, да, де! С теб взехме да преливаме от пусто в нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.05.07 17:22



празно.

Не се разбираме с теб. Едно и също приказваме, бре, миличка. Разбира се, че няма никога да забравиш годините, радостите и неприятностите.

Извинявай, ако съм прозвучал толкова грубо, че чак да те разсърдя. Разбира се че няма да отидеш на сватба. Разбрах много добре иронията ти към "идеята" да отидеш.

Чао, лека вечер!

Ми, да, де! С теб взехме да преливаме от пусто в п

Редактирано от ASSASSlN на 28.05.07 17:27.



Тема Прощавай че ти човъркам раните, нонови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.05.07 17:37



твоето мнение може да ми помогне на мен и/или на доста хора. Хм, аз нямам отговор как бих реагирал в аналогична ситуация.

Много такива случаи има, по различному реагирет хората. Едната крайност е: ГНЯВ, ЯРАСТ И НЕПОНОСИМОСТ, другата крайност много ме развесели навмремето като четох една дама как е постъпила. Тя беше написала по този въпрос как е реагирала и напълно й повярвах. Казала си нещо такова: Ела ми сега пиле шарено, и наистина й вярвам. Оня станал един от най-изрядните съпрузи, които тя познава.

Ти как би реагирала, ако твоят хубостник след време се появи пред теб и с увиснал нос те попита дали би го приела обратно?



Тема Re: Абе знаеш ли...нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор Дapeнa :-) (новак)
Публикувано28.05.07 17:42



Има и такива, които променят решението си.
Всеки е в правото си да го направи. Реалностите се променят, чувствата се променят, желанията се променят!!!
Аз твърдо защитавам правото на личен избор.
Отделен е въпросът защо не я е информирал за това (ако е такъв случая). Може би от гузна съвест или удобство – не знам.

Хубаво нещо е да вярваме в хората, в техните добри намерения и да им даваме шанс. Но още по-хубаво е да даваме шанс на самите себе си! Времето е ценно нещо и никога не се връща. Личен избор е и това как C.... ще го прекара това време – чакайки и вярвайки или взимайки живота си в свои ръце.

С...., един въпрос към теб – Защо твоят живот трябва да бъде предопределен от решенията на един не дотам наясно със себе си индивид???



Тема И аз имам въпрос към неянови [re: Дapeнa :-)]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.05.07 18:05



Защо се "хваща" със семейни мъже??? По-добре е да не ми отговаря. "Сляпата неделя й е дошла.", казват някои. Други казват: ""Поредния случай "Казанова". Чеше си егото онзи. Играе си, забавно му е!"

За кой ли път си търся някакво обяснение и не мога да го намеря. Защо някои така се влюбват, че си губят и мозъка и мислите.

Все ми е тая. Да си чакат такива. Интересно, защо ли авторката не вземе да го покани и него да участва с мнение по темата???



Тема Re: И аз имам въпрос към неянови [re: ASSASSlN]  
Автор Дapeнa :-) (новак)
Публикувано28.05.07 18:15



"Защо някои така се влюбват, че си губят и мозъка и мислите. "

Асасине, защото могат!





Тема Re: Не само ти,нови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.05.07 18:16



имаш въпроси към нея!


Споко, тя на въпроси не отговаря!
А що се отнася до:
Защо някои така се влюбват, че си губят и мозъка и мислите.

не се чуди, губи се нещо, ако си го имал!!!

А тя вместо да си губи времето в чакане, може да се ориентира към някой друг семеен мъж, може пък следващият да е по-бърз в изпълнението на обещанията си към нея и да не я кара да чака като този!

Ближи си сладоледа....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.