Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: великото чаканенови [re: бpи]  
АвторTaтянa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 19:55



Придобила съм голямо чувство за хумор напоследък...



Тема Re: великото чаканенови [re: ariel$$]  
АвторTaтянa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 20:01



Какво ще е това семейство на един крак?Аз на един крак дълго не мога да стоя. Затова стоя с двата крака в моето така добро семейство и с моя тъй ухажван съпруг. Стискам зъби и съм готова да опердаша всяка като създателката на темата "великото чакане".



Тема Re: великото чаканенови [re: C....]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.06.07 20:42



Или четеш тоя клуб и тая тема е чиста провокация, или не четеш и влизаш много неподготвена за ковото те очаква...А именно, че ще бъдеш ощавена, поругана и вързана на позорния стълб с алена буква - за назидание на синдроморазкрачените номер...кой беше......

както и стана!
Но, понеже на мен ми стана жал - и в двата случая, да ти кажа, непреднамерено и непредубедено и моето мение - може да го направи, може и да не го направи - ти най - добре си знаеш човека! Мен все ми се струва, че повечето хора в такава ситуация, ако няма и друга, по - съществена причина да се развеждат, като "им мине", си кротват в старото статукво...до следващият път и следващата, на която обещават, как ще се разведат...Ама може и да не стане така...във всеки случай - приказките са си приказки! Ако той се раздели фактически с нея - чак тогава можеш да повярваш, че нещата са взели тази посока, която очакваш.



Тема № 166нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано04.06.07 16:43



От нашите шамари доста често има поразителен ефект. Ако не се лъжа, № 163 беше - поразително бързо я излекувахме. Колективна терапия. За една седмица тя взе решение да приключи с глупавите илюзии. Имаше достойнството и благородието да ни благодари. Факт неоспорим!

"Ако той се раздели фактически с нея - чак тогава можеш да повярваш, че нещата са взели тази посока, която очакваш."

Абе, Ваше преосвещенсто! Какво е това Ваше ""Ако..."?

Колко да чака още? Още година, две, пет, десет? Кажи нещо в отгонор на това нейно питане. Простичък въпрос.

Моето предложение е ясно: Да прекрати с глупавите очаквания! Твоето предложение какво е?

-------------

Тъй! Оформя се още един синдром. Ти си типичен пример. Критикуваш чужди мнения, без да предлагаш нещо. Всъщност, предлагаш нещо - предлагаш НИЩО.

На първо време слагам име на синдрома: "Синдром на нищонеправенето"! Честито! Удостоявам те с честта да си № 1.

-------------

Моан-ке! Нищо ми няма на тона. Тя ми критика синдромчето, за изследването, на което прахосах доста време. Защо не предлага нищо, а критикува всичко останало? Включително и мен.



Тема Re: Абе дарлинг,нови [re: пyфka]  
АвторTaтянa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 07:55



Защо така грубо - "има порода за която са важни само подслона и джобните"
Това е важно за всички млекопитаещи и топлокръвни бозайници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.