Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: за flicka_an -каза го точнонови [re: минaвaщ]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 11:44



Но с човек, с който можеш да имаш хармонични отношения.

Връзка, в която си в подчинена или неравностойна позиция, или си наранявана, или какъвто и да е вид връзка, в която автономността и личността ти са засегнати, рано или късно ще те принуди да избягаш.


Не става просто така....и не става с всеки. Не че всички не го искаме.



Тема Re: за flicka_an -каза го точнонови [re: Roxana]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 13:03



Рокси, хармонията не идва от въздуха, тя се гради и се поддържа. Една приятелка наскоро ми каза нещо много интересно. Цитирам по памет: " като се оженихме и двамата имахме определени очаквания. В крайна сметка никой от нас не получи това което искаше. Обаче и двамата решихме, че не искаме да живеем един без друг, независимо дали бихме били по-щастливи сами или не..." т.н.... изводът беше, че трябва да се работи непрекъснато за отношенията, а не да се бяга при първа възможност...

Не че винаги се получава, но ако не се опита, няма да знаеш дали е можело

Ако въобще се сещам за бивши гаджета, се питам: ами ако бях направила компромис, дали нямаше да сме заедно Не че има значение, миналото си е минало и съвсем не искам да се връщам назад. Просто ме кара да опитвам по-усилено в сегашната си връзка....

Лек ден!



Тема Re: за flicka_an -каза го точнонови [re: Flicka]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 13:23



Лек и на теб



Съгласна съм, ама поне трябва да искаш да опитваш с конкретния човек, и той също да иска. Нали знаеш, че насила хубост не става



Тема Re: за flicka_an -каза го точнонови [re: Roxana]  
Авторшyт (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 14:55



Струва ми се че затова с ме в тоя клуб .Заради уж личната ни ''свобода''.Мамка и на тая 'свобода''.



Тема Re: Ох, че готино!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано12.05.07 15:20



Алби, не ми импонира теорията за "самодостатъчността", но переспективата да си с някого, само защото така трябва и защото се боиш от самотата, ми се вижда отблъскваща. Много хора живеят именно по този начин, което преценявам като цинично, особено в случаите когато в една връзка очевидно няма нежност, обич и уважение.
Мисля, че на повечето хора не би им било толкова тягостно да живеят сами, ако този модел на живеене не ни се натрапва от всякъде. Нямам нищо против модела, разбира се, но да си с някого, да споделяш леглото си с човек, когото не обичаш, защото така повеляват обществените нагласи, е гадно. Някои го умеят, аз - не. Случвало ми се е за кратко да бъда с човек, когото не обичам и когото с цялото си същество искам да напусна ( което и направих преди години) и си спомням как се чувствах.



Тема Re: Ох, че готино!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано12.05.07 16:03



Така е, съгласен съм с теб.
Аз просто не мога да проумея как може да се живее така, че да си "самодостатъчен".
Лично аз изпитвам нужда да живея с човек, когото обичам.
Но, едно е да искаш, а друго-да го направиш.



Тема Алби, чекни само Бъбълчето ред по-долу...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано12.05.07 17:24



и ще спреш да ме жалиш



Всъщност не е чак толкова зле.
Днес съм сама, само с котката, която цял ден спи... и ни ми се работи, ни ми се чете. Цял ден си скайпвам с родителското тяло - ту единия, ту другия, че компа при тях е един, пишат бавно и се уморяват да четат дълго...

Тотално повредена съм
Ако случайно се сдобия със замък, ще направя в него гето, че да се чувствам като у дома си

"Да вървиш означава да очакваш и да възпитаваш у себе си търпение."

Тема Re: Кажете как е да се живее сам:-)))))нови [re: Meчтaтeл]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 19:25



Freedom's just another word fo nothing left to lose...
Това е от една песен, не съм го измислила аз...но съм съгласна. Впрочем, не пречи от самотната свобода да направиш каквото си поискаш...нали за тази цел си свободен


Според мен показателното е, че колкото и да сме свободни, след различен за различните хора период винаги търсим друг човек за постоянно до себе си



Тема Re: Ох, че готино!нови [re: Onda]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано12.05.07 19:40



Това, че се чувсташ чудесно е прекрасно.
Аз визирам други случай-когато брякът е бил балансиран, но в един момент единият превърта, поради алчност, например...



Тема Re: Ох, че готино!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано12.05.07 21:45



Не мога да приема, че живея сам. Кошмарно е.
След 20 г. семемен живот.
Искам да живея с друга жена, ама няма такава, която да отговаря на моите изисквания.
Да е женствена жена!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.