Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кажете как е да се живее сам:-)))))нови [re: Moan]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано10.05.07 20:50



Този тъп Дир!
Не, Моан, става дума да разделишж един сандвич между двама, които се обичат!
Толкова е проста!
Ние го правихме!

Но, трябва да има обич, и дай Боже, Любов!



Тема Re: Кажете как е да се живее сам:-)))))нови [re: ganzneu]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано10.05.07 20:52



Така е, един мой бивш (началник го казваше-сам човек само за тоаретната става!
Така е!



Тема Re: Кажете как е да се живее сам:-)))))нови [re: ganzneu]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано10.05.07 20:54



Ужасно е да си сам хорааааа

Така е, потвърждавам го, който не вярва, да пита и мен!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Кажете как е да се живее сам:-)))))нови [re: ganzneu]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано11.05.07 02:51



Винаги съм казвала, че Коелю е идиот.
Е, лично аз никога не съм се натискала особено да съм обвързана и ако го направих, беше по скоро за него, отколкото за мен, предпочитам да остана гладна, но да не съм с някой само и само да не изяждам целия сандвич, че и да се намира кой да ми го нахапе, сякаш в Женева има само един единствен сандвич, та да трябва непременно да си го делим. Не всички изпитват нужда да споделят чувства от прочетена книга или филм, може да кажем, че това или онова ни е допаднало, но да тръгнем да разправяме как ни е проболо сърцето когато Лео е целунал Кейт просто няма да стане.

Защо хората отказват да разберат, че и даже го вкарват в графата за странности, ако считам моите чувства за моя работа?

Ако една костенурка си изгуби черупката, тогава гола ли е или бездомна?

Тема Гадно е да се живее самнови [re: Meчтaтeл]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.05.07 08:16



На мен поне ми е гадно. Няма с кого да поговориш. Няма кого да помолиш да ти донесе чашата от кухнята, щото си толкова уморен, че ти се реве. Няма на кого да разкажеш за поредния проблем в работата или за току що чутия адски смешен виц. Няма кого да гушнеш вечер. Няма на кого да сготвиш. Няма кой да ти сготви.

Абе, гадост. Ама ако не си социален тип, може и да си е добре, знам ли...



Тема Re: Кажете как е да се живее сам:-)))))нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано11.05.07 09:20



За различни неща говорим, Алби. Сигурно за това не можем да се разберем един друг :) Нейсе. Тези неща са въпрос на светоусещане в определен период от живота и за тях всеки решава сам как да си подреди приоритетите.

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Кажете как е да се живее сам:-)))))нови [re: Meчтaтeл]  
Автор Glam (Енергия)
Публикувано11.05.07 10:55



Както каза Моан - въпрос на светоусещане. Аз не съм по самотата. Живяла съм и сама и честно казано, за мен това е по гадния вариант. От живеенето сама ми остана навика когато вляза вкъщи първо да пускам телевизора. Също и сутрин като стана. Предполагам така съм гонила тишината. Сега продължавам да го правя, въпреки че не съм сама(даже дразня с тоя навик, ама на izchervqvam se]). Та аз съм по -щастлива като не съм сама. Което не означава, че приемам да се прави компромис от типа "с когото и да е, само не сам/а".
Милият сега трябва често да пътува. Липсва ми. Няма с кого да си говоря за определени неща (не всичко се обсъжда с приятели или родители). Чакам с нетърпение да се върне. та така. Самотата е свобода, само ако е желана. Не всички които се развеждат, са искали да се разведат. Не мисля, че всички гледат на развода като освобождение.



Тема Ох, че готино!нови [re: EvaB.]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано11.05.07 19:45



Точно така! И според мен Коелю е идиот!

Освежих се от твоя постинг...
Споделям и останалата част от твоето мнение. Не мога да съжителствам с някой само и само да не съм сама. По-точно не искам! Какво сега, да прибера някой, за да мога да споделям с него? Че аз не ща да споделям! И да се задомя отново, за да съм "като хората"? Ами, изобщо не държа кой какво си мисли за мен и за семейното ми положение. Като не е с когото трябва, по-добре хич да не е!



Тема Re: Кажете как е да се живее сам:-)))))нови [re: ganzneu]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 19:55



Съгласна съм, ужасно е да си сам, но има нещо още по-гадно, да си с някой, когото вече не можеш да понасяш!!!!!!!





Тема Re: Ох, че готино!нови [re: wasted_youth]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано11.05.07 20:28



Синдром на застаряващите самотни жени...

Правят се на важни и велики.
Кого лъжете-себе си ли???????????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.