Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Смешно и тъжно едновременно!нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 14:25



Ей, НЕВЪЗМОЖНА, честно, отвори ми очите. Аз, че го търпя, търпя го - това си е моя вина. Обаче, че реакцията му е като на прост селянин, виж, това никога не съм се замисляла. Явно и аз станах "селянка" (да ме прощавате, че намесваме тук селото и града) покрай него и реакциитему вече дотолкова са ми познати, че ги приемам като нещо нормално и естествено.
Хубавото в случая обаче е, че можах да погледна и себе си и ситуацията през вашите очи и сякаш наистина "прогледнах".



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: Paди]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 14:29



Ради, и аз с интерес чета темата ти, понеже твоя и моя съпруг явно са сходни по начин на реакции и "изява".

Колкото до поръчването - правим го, аз писах вече по-горе. И навън се храним често, но явно не това е проблема наистина.



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: лийлa]  
Авторroтвaчka c oпит (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 14:31



Лийла, приемам предложението и още как! :)

Насам народееее, каня днес всички клубари на вкусно свинско със зеле. Има ли желаещи?





Тема Re: Смешно и тъжно едновременно!нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано19.03.07 14:32



Е, не мога да повярвам, че чак сега осъзна колко инфантилно-селска му е словесната изява.
Прощавай, ама акоиска да те обиди, един мъж може да намери къде-къде по-префинение, че по тази причина и по-елегантно гаднички фрази.

Да те нарече "дърта готвачка" е толкова елементарно, да нарича гозбите ти "селски", все едно сал с хайвер се е хранил...ще ме прощаваш, ама просто на тази възраст почва да си избива комплексите.

И продължавам да си мисля, че е възможно да има няккаъв новопоявил се модел за сравнение.
Някоя колежка, дето ей така, мимоходом казва нещо от рода :"Ох, как мразя миризма на манджа, направо е отвратително.Аз никога не бих висяла в кухнята..."Всичко това придружено с пърхане на миглите и небрежен разговор по телефона, в който се уговаря за поредния клубен купон...
Ех, жената мечта...
А ти....



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: roтвaчka c oпит]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано19.03.07 14:33



Аз постя.Но затова пък, ако предложиш един СПА уикенд с децата, че и по-дълго - седмица, може и да се навия



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Е!нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор Li-da-da (песничка)
Публикувано19.03.07 14:40



А какво би казала да бъдат изпратени до магазина, парка, игрището .... (избери подходящото), та хем полезно, хем приятно





Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Авторroтвaчka c oпит (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 14:42



ЕЕЕ, ти пък сега - за тебе специално копривенка супа ще сготвя

.
Ама чак пък СПА уикенд - не е ли твърде прекалено? Уж мене пращате на такъв с децата . Може и организирано да го направим де, що пък не? През ваканцията например.



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: roтвaчka c oпит]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано19.03.07 14:46



Е, за това ставаше въпрос, де, не да ми плащаш уикенда, за компания, че иаз съм с дете и само се чудя къде да забия, ама все няма кой да ме придружи.Моят мъж е от много работещите



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Смешно и тъжно едновременно!нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Авторroтвaчka c oпит (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 14:48



Има една приказка: "С какъвто се събереш, такъв ставаш". Много вярна е, ей.
Всеки мисля, повлиява по някакъв начин и моделира другия в дългогодишното съжителство.

Казах вече, че не ме е нарекъл "дърта готвачка", а "бабичка". Названието аз сама си го "турих" (като сме почнали да използваме диалектни думи, да я докараме докрай). А това, че има база за сравнение с колежки, тип "тийнейджърски манталитет" ми е ясно отдавна. И че се влияе доста от чуждо мнение и изречени думи, също. Просто ги бях позабравила тия неща, мда, май и аз нещо не съм в ред - усещам го вече.

Абе, може и да има право човекът да не ме харесва. Освен да почна да си търся някой подходящ дядо, нищо друго не ми остава





Тема Re: Е!нови [re: Li-da-da]  
Авторroтвaчka c oпит (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 14:52



Синковеца, да, бих го изпратила, ама дребосъка няма начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.