Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Точно по това време започватнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.03.07 15:36



Да, точно затова и разводите на тази възраст са много често явление.



Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него

Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
АвторJil (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 17:05



nakarai go da kupi i montira aspirator i nqma da mirishe

a za drugoto - ideiata za lidia kovacheva mnogo mi haresa





Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор Бeзcъннa (Сатурн в първи)
Публикувано18.03.07 17:40



Бооооже, ама сме толкова тъпи понякога, че простооооо!!!
Има милион места за готова и евтина храна! Забърсваш две пликчета пътьом след работа, децата ти се радват я на китайско, я на пица, ти не се занимаваш с тенджерии, а скъпият ще яде само ако мило е поръчал, че тая вечер ще желае храна. /много съм зла днес, ако си личи, да ми прощавате/

- - - -



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Авторxpян (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 20:14



не му се впрягай няма място за тревога, не е проблема в манджите!

хванал си е любовница





Тема Смешно и тъжно едновременно!нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано18.03.07 20:21



Колко жалко наистина, че има дни като този, когато оставаш сама в кухнята и докато ръцете ти с опитни и премерени движения вършат нещо разумно, уж " разумните" ти мисли се разхвърчат във всички посоки като ято подплашени птици...разбирам те...и не само аз...

Днес, ти не просто си преглътнала една привидно непреднамерена обида.... но се е случило и друго - " червената лампичка", че нещо не е наред между двама ви е светнала.


Объркана си... не знаеш с каква мярка да реагираш на подобна " неадекватност" , а е така, защото нещо НАИСТИНА се е променило, иначе досега щеше да имаш отработен отговор и познати варианти за реакция не само на думата " бабичка" но и на цялостното му отношение.

Аз ще си позволя да ти дам два кратки съвета:

1. Разбери точно какво се е променило при него - наблюдавай го, усещай го, говори с него !
2. Бъди естествена в реакцията си, когато/ако се почувстваш дори леко обидена, отхвърлена и неразбрана, колкото и лесно преодолимо да е за теб това чувство, на фона на дългогодишния ви брак. Не подтискай чувствата си само заради " мира в къщи"!

Какво бих направила аз в твоята ситуация... всъщност правила съм го / моля кубарите да проявят снизхождение към темперамента и ината ми/
Бих тръшнала цялото зеле в кофата за боклук, бих му казала ядосано, но немногословно, право в очите, че отношението му е обидно и показва неуважение към труда ми, след което ще вляза в банята ще взема душ и ще изляза да вечерям навън.
Но няма да се свърши с това - никакво готвене от тук нататък в събота и неделя за поне два месеца напред. За децата - готова храна отвън.
За мъжа - вежлива, но хладна дистанция и ембарго на секса, докато не получа извинение, че не съм " бабичка"./ че кой мъж е** бабички, ха де?!/...

За добро или лошо любимият ми е много изобретателен в извиненията, та нищо чудно да ми заяви, че ме е нарекъл " бабичка" в неконтролируем пристъп на геронтофилия и да ми връхлети под предлог, че го тресе яко..." паркинсона"...

Non nova, sed nove.

Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дявoлчe]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:56



Водил ни е. хапваме навън понякога. Ама не може все навън, поради финансови причини, а и не само.



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:58



Достатъчно капризи проявява той, за да си позволя лукса и аз да се превърна в капризна млада госпожичка. А и не ми подхожда някакси на възрастта и стила. Мислила съм го де, като вариант, обаче - не сработва нещо.



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: EvaB.]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:00



Незнам от постинга ми стана ли ясно, че не ме е нарекъл "Дърта готвачка" (това аз си го измислих), нарече ме "бабичка", че готвя селски манджи.
Аз се обръщам по него по име (гальовно при това

)



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: MЪЖ]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:02



Раздели хол и кухня!

НЕВЪЗМОЖНО!



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: terracot]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:04



Звучи ми, като че ли гладолечението ще помогне! За справки - Лидия Ковачева!

Добра идея, обаче неосъществима, заради децата. Не мога да ги държа гладни.
Колкото до него, ясно е, че понеже има средства, може да си купи каквото и когато му се прииска и да си го изпапка. Затова има и претенции, навярно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.