Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: Jil]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:06



nakarai go da kupi i montira aspirator i nqma da mirishe

Аспиратор има! Вярно, че понякога го пускам на по-слаба функция, защото ми надува главата от бучене или пък ми изстиват раменете от духане.
(в това си признавам вината)





Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: Бeзcъннa]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:08



Бооооже, ама сме толкова тъпи понякога, че простооооо!!!
Има милион места за готова и евтина храна! Забърсваш две пликчета пътьом след работа, децата ти се радват я на китайско, я на пица, ти не се занимаваш с тенджерии, а скъпият ще яде само ако мило е поръчал, че тая вечер ще желае храна. /много съм зла днес, ако си личи, да ми прощавате/

Правила съм го, но нали разбираш, че не може все с купена храна?
Аз се чудя мъжо накъде отива и с него как да се справям, че ако разкажа днес какъв проблем ми създаде рано сутрин, отново ще се смеете или ще плачете с мен. А аз наистина съм объркана какво да мисля и правя.



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: xpян]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:10



"не му се впрягай няма място за тревога, не е проблема в манджите!

хванал си е любовница"

И аз мисля, че не му е проблема в манджита, а другаде, ама още не мога да го установя. Тайно се надявам да не си е хванал любовница, щото ако беше, нямаше да реагира така, а щеше да е гузен и да се държи мило и кротко, поне така си мисля (не ми се е случвало досега).



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.03.07 09:15



Радвам се, защото докато те четях реших, че както го наричаш пред нас мъжо, така се обръщаш и към него в живота.

Което веднага щеше да доведе до една тирада от моя страна за изгасналия огън на чувствата, за рутината, която оставме да ни победи, за това, че животът и интересите ни все повече се въртят около всекидневните теми.
Искаш съвет? Освежи брака си. Когато следващия път дойде в кухнята да ти мърмори за миризмата на пържени чушки, го избутай до стената и му покажи, че ако не френски, владееш поне френската любов. Гаранция, че след това всички кухненски аромати ще са като френски парфюми за носът му

Горе главата! - казал палачът на осъдения.

Тема Йеееее!нови [re: EvaB.]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.03.07 09:20



Е, с този съвет окончателно освежи утрото ми! Да живее френската любов! Там, сред миризмата на кисело зеле и позагоряло свинско, под надвисналите пешкири (чудесна думичка), ще види той кой е "бабичка"! Няма да продължавам нататък, че ми е неудобно да споделя какви образи ми се завъртяха през главата на тема "Има ли място френската любов в кухнята на съвременната българска домакиня".



Евче, бъзик!



Тема Re: Смешно и тъжно едновременно!нови [re: MamaNetty]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:20



Дааа, така е, както го описваш. Тъжно и смешно едновременно

.
Съветите ти са добри и съм пробвала
Но няма да се свърши с това - никакво готвене от тук нататък в събота и неделя за поне два месеца напред. За децата - готова храна отвън.
За мъжа - вежлива, но хладна дистанция и ембарго на секса, докато не получа извинение, че не съм " бабичка"./ че кой мъж е** бабички, ха де?!/...
в младите си години. Не дава особен резултат. Само дето и аз си стоя на сухо без секс

Другото нещо - не си позволявам лукса да реагирам така темпераментно, въпреки, че съм огнена зодия, защото той реагира още по"темпераментно" като например ето така:

Наложи се да си изглади тая сутрин сам блузата. (аз съм още спяща в леглото - той тръгва по-рано от мен на работа). Ютията насъбрала котлен камък и изцапва блузата му (понякога вътре слагам препарат за котлен камък и той е направил беля). При което той се разкрещява така силно, че ме буди и започва да сипе ругатни, да мърмори, хваща ютията и както е още включена я хвърля на пода. Аз още сънена изумявам и мълча, защото няма смисъл да крещя и аз, просто кротувам. Водата се разтича по паркета и милия започва да го подсушава с моя блуза, понеже друго не намерил под ръка в банята.
Подобни изпъллнения на чупене и рушене вкъщи е имало и друг път, така че, се налага аз да ставам кротка и мила, колкото и да ми ври и кипи отвътре.
Всичко, създадено с толкова много труд, се руши и после се събират пари за ново.
ПИтам се, докъде и докога ще издържа? А неговата криза дали ще мине някога?



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.03.07 09:22



Ти пък сега! Хем ще имаш повод да го помолиш да ти разтрие раменете. Не знам как е при теб, но на мен масажът ми действа адски възбуждащо...





Тема Чакай,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.03.07 09:28



че и ти успя да ме разсмееш


Добре, опростих малко нещата. Но от моя гледна точка, проблемът тук не е в готвенето или в миризмите. Ако човек се чувства добре в една връзка, той не се заяжда така за дреболии. Явно е, че съпругът го боли нещо. Нещо не е както трябва, поне за него. Любовница? Може, но не вярвам. И дано не греша
Според мен този брак е станал прекалено рутинен и еднообразен, върти се около децата, сметката за парното и мръсните чорапи. За него тя е вече е част от декора, сякаш винаги е била там и няма с какво повече да го изненада.
Не, проблемът не е в ястията. Нито в миризмите им. Ако не беше това, щеше да е пералнята, която вдига много шум или телефона, който по цял ден е зает от нея. Това са все поводи, а причината...?

Горе главата! - казал палачът на осъдения.

Тема Re: Чакай,нови [re: EvaB.]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.03.07 09:33



Права си. Аз просто разчетох съзнателно буквално посланието ти и то завъртя във въображението ми редица комични сценки. Благодаря за което.





Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: EvaB.]  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:44




Ех, такова гениално решение не ми е минавало през ума. Ама като дечата тичат напред-назад, как да стане,м?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.