Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Извинявам се, грешканови [re: kakвokakвo]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано24.02.07 22:54



Ха честито :)



Тема Re: Извинявам се, грешканови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторkakvokakvo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:08



Ха, мерси!





Тема Re: Извинявам се, грешканови [re: kakvokakvo]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:39



Регистрирах се аз, ама нещо май не мога да вляза





Тема Re: Липсванови [re: jamie]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:42



jami, вероятно си прав.
Аз като жена разсъждавам от женска гледна точка.



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:43



ТРЯБВА!



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakвokakвo]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:44



МИ ДА!



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:49



Да. тъга...
Първо идва негодуванието и желанието да се бориш. После се бориш, бориш, вероятно недотам ефективно, щом няма резултат. Питаш се къде грешиш, кой от двамата трябва да се промени и защо пък трябва въобще да се променя, нали всички сме различни и това ни е хубавото...Може би пък самата ти трябва да промениш нещо в себе си, мисленето си?! Приемаш нещата...успокояваш се....до следващата обида и така ден след ден. уморяваш се, идва един момент в който се питаш - струва ли си всичко? докога? и как по-нататък? и отново - тъга.



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:57



Понякога имам чувството, че изисква да бъда тази, която не съм.
Откривайки това се опитвам да му кажа, че аз съм точно друг човек, не тоя, който му се иска да бъда и това ме прави уникална и незаменима.
макар че през годините на брачния живот съм се променяла и развивала.
Има неща, които изисква от мен и които не мога да сбъдна за жалост, уви. Това му тежи, знам го.
В други случаи ми се струва, че и той самият не знае какво точно иска и дори сам си признава това (но това се случва много рядко).
Налага ми се постоянно да опонирам и доказвам правотата си, но понякога той не се съгласява (което е нормално) и спорът приключва с тряскане на врати и бягство от дома.
Като прибавим и факта, че не желае да разговаряме задълбочено над нещата (намира ме прекалено философски настроена, а това за него е губене на ценното му време). Опитвала съм да изтръгна признания от негова страна в моменти на разгорещен спор, защото принципно е прикрит и таи нещата дълбоко в себе си, не желае да се разкрие напълно, макар че сме заедно толкова години. В такива моменти установявам, че и той страда и обвинява именно мен, че не се чувства щастлив. Ами тогава? Как да му дам щастието, от което се нуждае?



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakвokakвo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 00:00



споко



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakвokakвo]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 00:40



Остови той сам да си търси щастието, ти за това не отговаряш! Сега да не помислиш, че ти казвам да го натириш да си търси щастието по широкия свят...макар че аз и това съм го правила - да знаеш, има ефект, отиват да си търсят щастието...с друга

Не можеш да направиш никой друг щастлив, само себе си. Ако някой е решил да обвинява теб, щото така е по-лесно, вместо да си поеме отговорността за начина, по който се чувства, това си е негов избор, за който ти вина нямаш. Била съм в същата ситуация, после приятели ми казваха, че отвън всичко изглеждало прекрасно, как така и двамата не сме били щастливи толкова време, не било възможно...Ама аз си знам какво беше Е, и той, де. А ако си се променила изведнъж и скоро, нормално е да не може да свикне с това - поне за известно време...после става мъчително. Кофти е този път, не знам дали си струва да го вървиш на етапа, на който се намирате. Два въпроса: Обичаш ли го? Какво точно искаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.