Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторkakvokakvo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:25



Ооо, той си купува. В това няма проблем, че и все не му достигат, все няма и няма. Но си казвам - той работи, печели, ходи сред хората, има право на претенции (макар че те се появиха в последните няколко години, преди не беше такъв). Чак срам и яд ме хваща, защото аз съм практична жена и макар че суетността ми е присъща, не мога да хвърлям толкова пари за дрехи. Сърце не ми дава, след като трябва да се облича и детето, че и той. Е, понякога, когато ситуацията го налага си позволявам, но не и както него.
Но това да му е проблема - не се оплаквам от това.



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:26



Стрейнджър, извинявай. Прочела съм грешно "да си купува", вместо "да й купува".





Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: mirror_]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:28



В това си права - 95%! (за жалост). Но въпросът е как да промени съдбата си?



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakвokakвo]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано24.02.07 21:29



Като иска да си перфектна, да ти осигурява възможност! Не бих търпяла мъж, който не ми прави комплименти, колко прекрасна съм за него! Взискателна съм в това отношение!



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakвokakвo]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано24.02.07 21:31



Вземаш се в ръце и правиш всичко възможно да промениш нещата и светът си така, че да се чувстваш красива, желана, удовлетворена ... прекрасна!



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakvokakvo]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано24.02.07 21:32



А не ви ли е общ бюджета?!



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: ariel$$]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:36



Съгласна съм с горенаписаното.
Аз подкрепям принципа, че "зад всеки преуспял мъж стои една всеотдайна жена" и май всячески се опитвам да го спазвам, но виждам, че е грешка или поне не се оценява, а дори се обръща в моя вреда.
Опитвала съм да почна недотам доходна работа, макар че имам висше образование и допълнителни квалификации, ала той винаги ме контрира, че моята работа носи на семейството само разходи, вместо приходи и по-добре да си стоя вкъщи и да гледам детето (а и с него няма кой да се занимава - от провинцията сме, а живеем в голям град). И аз решавам, че е прав, отдавам се на домакинството и детето и така - порочен омагьосан кръг. А годинките ми не са малко, та да съм вече и много конкурентноспособна, да не говорим за заболяванията ми...(дано последното не прозвучи отново като мрънкане и оплакване, просто изяснявам картината).








Благодаря ти, че сподели това за коляното с мен (нас).



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakвokakвo]  
Авторkakвokakвo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:38



И още нещо, ариел.
Приятелят ми казва, че контузеното коляно му е любимото. Въпрос на отношение и гледна точка.

Точно това отношение и гледна точка много ми липсва, ама много. Затова въпреки, че съм се примирила и свикнала, че друго не мога да очаквам от партньора си и трябва да бъда смела, подсъзнателно явно негодувам и бушувам.


Казват, че всеки заслужава съдбата си. Май е вярно...



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakвokakвo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:39



ами да взема да те излекувам



Тема Re: Още едно "какво"?нови [re: kakвokakвo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 21:40



- дали е вярно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.