Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Че какво толкоз има?нови [re: aнoнимнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано07.02.07 08:44



Както вече казах - физиология! Нищо смешно няма, нищо срамно, нищо обидно. Имаше някакъв медицински термин.

Ами, с бившата когато някой от нас пръцнеше в леглото обръщахме нещата на смях. Нещо такова:

- Брееей, ти и на звук го издокара и на мирис.






Тема Не разбирам нищо от медицина и фармациянови [re: Kим]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано07.02.07 08:54



Само си философствам.

Тия илачи как действат? Струва ми се, че има нещо съмнително. Господ е казал как да излизат газовете, образувани в стомашно-чревния тракт. Илачите какво правят? Разтварят газовете ли? Ами, значи тия газове остават вътре в чавека. Или се разтварят в изпражненията?

Не знам. Нищичко не разбирам от тия неща.



Зер съм почнал! Същият проблем е и с уригването. И с шумното прозяване. Хм! Един колега като започне да киха - няма спиране. Поне десет минути.



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано07.02.07 10:13



Ако не си поговорите направо и ако не се отпуснете и приемете един друг смятай, че нещата само ще се задълбочават. Изводите си ги прави сама.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано07.02.07 10:18



Имаш проблем със стомаха,явно.Иди на лекар и промени изцяло начина на хранене.не чж газообразуващи храни,като зеле,боб спри газираното.изобщо смени храната с по здравословна.Има и лекарства които помагат еспумизан например.Но най добре се консултирай с гастро ентеролог.
не се притеснявай,проблема е решим:-))





Тема Re: Че какво толкоз има?нови [re: ASSASSlN]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано07.02.07 10:23



Че е физиология,така е.Ама Ако жената си има проблемен стомах,ето една причина за да се излекува.:-))) Иначе няма нищо смущаващо в чистата физиология.Както казваше моята учителка по хистология навремето :Няма срамни органи,а само срамни мисли:-))))Същото е и с физиологията.:-)))
Е това не значи трябва да пърдим където мни падне:-)))))))





Тема Всъщност...нови [re: aнoнимнa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.02.07 11:02



темата ти не е офтопик, а е една от малкото теми, които касаят спецефични детайли / красиви или грозни/ на новите връзки след развода.
Приветствам всякакви разговори и дискусии от този род ...


Те са необходими на клуба, въпреки лекия си "битов уклон", защото касаят новото начало, но и по други причини.

В момента, поради липса на време нямам възможност да ти спретна дълъг и подробен отговор, както ми се иска, но определено има какво да кажа по въпроса или поне да те утеша, че за разлика от повечето, които са ти отговорили досега - много добре разбирам притесненията ти.

Най- удачно е да ми пратиш някоя бележка, ако имаш регистиран профил и ще разчепкаме темата по-конструктивно.
/ много рядко каня някого на бележки, но в случая това ми се струва по-уместно, особено спрямо медицинската част на темата/


Non nova, sed nove.

Тема Re: Всъщност... [re: MamaNetty]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано07.02.07 11:08



Аууу, и сега ние, непоканените, обидени и пренебрегнати ли трябвада се чувстваме?!
Отивам кротко да си страдам и подпръцквам в ъгъла.





Тема Ако пръцкането е системно, а не инцидентно - [re: esprit]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано07.02.07 11:36



тогава проблема е здравословен.

Ама, да правя сцени, да се цупя, че пръцнала ей-така, защото сме яли нещо пръцливо??? Баси, никога! Ако някой мъж прави скандали за това - значи е путьо! Аз, ако пръцкането е миризливо, най-много да стана, да отворя прозореца, дя пръсна с дезодорант и да цункам весело мацето.

Хе-хе-хеее! Преди мноооого години имах едни шантави колеги. Дъъълги години работили раедно, омръзнали си, чудят се какви щуротии да измислят. Пърдят, та се късат. Даже се състезават кой ще е по-звучен и по-мириззлив. Някой като ги попита защо не отворят прозореца да се проветрят, отговора им беше:

- Студено е! Много са умрелите от студ, но от мръсен въздух никой не е умрял!



Иии, голям кеф е да се пърди в борова гора! Ммм!

А, още по-голям кеф е да се пръдне в асансьор! Ммм! Пръдва си човека и си излиза! К'во толкова?



Тема Браво на модераторката, която изтринови [re: aнoнимнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано07.02.07 12:24



провокацията! Точно така! Трийте без обяснения! Като изтриете даден провокатор 3-4 пъти и ще престане да провокира! Нарочно съм вулгарен към провокаторите. За да ви провонирам да размахате метлите.



Ред е на оня "аз", "az", "valls". Не ви ръся мозък, не ви поучавам, но тия където и да се появят предизвикват скандали.

А, и на мен ако ми изтриете или редактирате мненията, в които сте преценили, че има вулгаризми, 3 - 4 пъти и аз ще мирясам.



Тема Маме, защо лично? Темата наистина енови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано07.02.07 12:30



много сериозна. Нищо срамно няма. Да не би да има човек, който да не пръцка??? Полезно ще е да ни ограмотиш. Напълно съм сериозен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.