Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 18:24



Сега сериозно! Според мен проблема ти е психологически. Аз се оттеглям, защото не мога да ти дам съвет. След брака, не съм живяла с друг човек. В нощите, когато не спя сама, не съм имала такива проблеми, може би защото са твърде къси



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано06.02.07 18:26



Като те гледам и с два крака гласуваш. Евала!


П.П. Малко ми е кофти за жената обаче,че е притеснена от такива човешки неща. Защо пък да не може да спи в отделна стая, докато и се нормализира психиката, докато се успокои и т.н.? Какво толкова? И аз най обичам да спя соло.



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: PipilotaViktualija]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 18:29



Май доста ви занимавам с моите проблеми,но да ви кажа само това .
Той в началото мислеше, че това положение е временно и с времето ще свикна да спя с него. Но вече ДВЕ години минаха,а аз нямам ни грам напредък.
А относно хъркането-аз чувам собственото си хъркане и се събуждам. За такъв феномен чували ли сте?
Добре че хъркам само като спя по гръб ,иначе няма да мигна цяла нощ.



Тема Мале,мале,нови [re: aнoнимнa]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 18:34



Мале,то стана една история-хъркане,пърдене...
Сигурно се питате що за жена е това и кой ли пък иска да спи с нея въобще.



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 18:40



Просто ми е чудно, как ще се успокои, като спи сама. Има ли нещо по-успокояващо от това, да заспиваш в прегръдките на любимия човек?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано06.02.07 18:52



Има- ако например любимият човек хърка като парен локомотив, моите уважения: мога да си го любя страстно и без да спя с него непременно в едно легло. Или поне не цяла нощ!





Тема Да,ама ненови [re: PipilotaViktualija]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 19:12



Е те там е проблема.
На човекът му се иска секс обикновено сутрин,а аз си хъркам в другата стая по това време.
А вечер когато аз съм на разположение за кратко време и то доста рядко,той пък си захърква като детенце .
Е сега се намеси и секса в проблема (всъщност то това си е основния му проблем май).



Тема Re: Да,ама ненови [re: aнoнимнa]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 20:47



Съчувствам ти, скоро ми се наложи да отида в командировка и трябваше да спя в една стая с колежка, която хъркаше-

Ужас!
Двете нощи спах по около два часа на пресекулки и се радвах, когато си тръгнахме, не мога да си представя как спи с някого в една стая-освен ако е глух напълно
Не виждам смисъл от тапи за уши и други такива, истинският проблем не е в това кой къде спи, а как да се синхронизирате в секса- имам предложение-наспивай се добре сама и си навивай часовника за този час, в който знаеш, че и двамата искате да сте заедно-нищо не пречи да му ходиш всяка сутрин на гости наспана и бодратогава няма да е проблем къде си изкарала предишните часове



Тема госпожо,нови [re: aнoнимнa]  
Автор ceлянинът (член-простак)
Публикувано07.02.07 08:10



два дни чета темата ви и сърцето ми се къса от драмата, която преживявате...

аман бе, кво толкоз!
нали с тоя човек ще се ебете, ще си обменяте телесни секрети, ще си бъркате в дупките, ще се знаете изотвътре, а па дай боже - като остареете - и по-неугледни ще ставате!

кво толкоз - едно попръцване и едно похъркване!!!
кажете си му на човека - па си се гушкайте заедно!



и да знаете - ако едно съжителство не може да устои на едно попръцкване - никакво съжителство не е!

а гушнете се - па си попръцквайте на воля!



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
АвторKим (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 08:33



Мезим-форте, или нещо такова, отделно по ТВ рекламираха един мъж, който излиташе към небето като балон, но жена му го върна също с илачи някакави, ама тя си го обичаше май и като балон де :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.