Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 18:02



Дано да имат и музикален слух и да си оценяват творчеството

....

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано06.02.07 18:05



Явно наистина си изгубила навика да спиш с някого в едно легло, което си е нещо естествено и логично, след като доста време не си делила кревата си с друг. Защо не опитате да спите тогава в една стая, но на различни легла? Или пък като видиш, че не можеш да заспиш, просто да се измъкваш тихичко от леглото и да си лягаш в друга стая? Би трябвало човекът, който те обича и държи на теб, да ти влезе в положението все пак и може би с течение на времето ще свикнеш.
Аз също спя като ловджийско куче- постоянно, несъзнателно се заслушвам във всякакви шумове и се събуждам и от най- малките такива. Затова от години спя само с тапи в ушите- иначе не мога. Но тапите ми помагат- те "убиват" високите честоти най- вече и ми създават някакъв приспивен лек шум в ушите.





Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано06.02.07 18:07



То един почти- брак , ако зависи от едната човещинка, от едно приятелско подпръцкване и от едно добродушно похъркване, става на нещо като почти- лЕбоФ и ... егати брака!





Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 18:07



Това е съвсем отделен въпрос. И аз откривам, че народа поголовно хърка. Намирането на нехъркащ мъж, вече си е чист късмет.

Моля, ако има още такива, да вдигнат ръка

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано06.02.07 18:10



Има един малък проблем- някои пък може и да не знаят, че хъркат, та да вземат и лъжовно да вдигнат ръка.





Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано06.02.07 18:12



Аз предлагам да извлечем музикален креативитет от пръцкането, след което темата да бъде ковната за вечни времена към Музикалната тема.



П.П. Sorry, че се бъзикам, ама днес какво ми стана... От пръцкането ще да е...



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 18:14



Ама това е пример, как дребните камъчета обръщат колата. Първо отделни легла, после отделни стаи ....и накрая отделни къщи. Човека си намира някоя със здрави нерви, дето спи кат пън и хърка почече от него. Те тогава да видиш, що е музикално ухо



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: PipilotaViktualija]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 18:15



Той е търпелив,но усещам че с времето му се изчерпва търпението.
Аз пробвах няколко пъти да спя в спалнята,но ту ми става нетърпимо горещо от топлината на тялото му,ту ми става нервно от шумовете навън, ту започвам да чувам хъркането му като чук в главата ми, ту ми се образуват газове и имам чувството,че само да се опитам да ги пусна,ще събудя целият квартал.
И след като полежа около 2-3 часа се премествам тихичко,но ми се разбива съня и другият ден съм като парцал.
Сигурно имам психически проблеми след този брак и последвалия развод.
Мъжът ми се прибираше посред нощ пиян и все спях под напрежение и страх .
Не знаех в какво настроение ще се прибере (обикновено започваше да крещи,а аз не заспивах до сутринта).



Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.02.07 18:19





Гласувам с две ръце за предложението, докато не са изтрили темата, или подменили резултатите от вота

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: малко oFF-за пръцканетонови [re: aнoнимнa]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано06.02.07 18:23



Тук работата ми намирисва вече и на психолог.
Така или иначе, ако се обичате наистина, би трябвало тези неща да бъдат преодолявани от двама ви, т.е. и с негова помощ. Аз не виждам кой знае каква драма, ако не си в състояние да спиш с някого, да си спиш, както ти е удобно, за да имаш пълноценен сън. Нима това е показател и доказателство за любов? Не е ли малко егоистично от страна на половинката ти да те кара да се чувстваш толкова притеснена заради всичко това и едва ли не виновна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.