Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема брейййййййнови [re: ASSASSlN]  
Автор jovana75 ()
Публикувано03.01.07 09:04



Ама ти много си 4укал, бре





Тема Re: Всички са дебели!нови [re: ASSASSlN]  
Автор jovana75 ()
Публикувано03.01.07 09:07



Ще ти кажа една тайна

Ако беше малко по-опитен сваля4 с по-добро само4увствие, щеше да съумееш да накараш дори дебела жена да се по4увства принцеса в компанията ти, а не да те подпитва
А сега, къде е топ4ето?



Тема Чукал съм, я! Много съм чукал!нови [re: jovana75]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано03.01.07 09:15



Орехи!

И бадеми. В казармата веднъж ни вкараха в бадемова гора. Тъкмо бяха узрели. Горките бадеми. Видяхме им сметката. Изчукахме ги. Е, после ТКЗС-то съдило армията, ама на нас какво ни пука?

----------
Ама, какво общо има чукането с дебелотата? Че какво от туй, че една жена е дебела? Какво й пречи да се чука? Даже аз харесвам да чукам дебели жени, щото съм кльощав. Ми да! Ако и тя е кльощава какво ще стане, а? Ще тропаме като костенурки и ще дразним комшиите!





Тема Абе, с теб досега карал ли съм се?нови [re: jovana75]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано03.01.07 09:33



Не си спомням да съм те сайдисвал.

Ся, да знайш, че който с мен се е заял - добро не е видял.

Нещо много неразбираемо ми звучиш. Да не би да си още махмурлийка? Ако съм бил с по-добро самочувствие щял съм бил да накарам дебела жена да се почувства...

К'ви са тия несвързани приказки? Нищо не разбирам.

Къде е топчето??? К'во топче, к'ви пет лева, к'ва банка?

Ако нямаш зелева чорба под ръка - пий една бира за изтрезняване!

Редактирано от ASSASSlN на 03.01.07 09:36.



Тема Re: Абе, с теб досега карал ли съм се?нови [re: ASSASSlN]  
Автор jovana75 ()
Публикувано03.01.07 09:42



сладур



Тема Сладур съм, я! А ти си дебела!нови [re: jovana75]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано03.01.07 10:03



Дебела си! Чак сега осъзнавам думите ти:

"Ако беше малко по-опитен сваля4 с по-добро само4увствие, щеше да съумееш да накараш дори дебела жена да се по4увства принцеса в компанията ти"

Ахааа! Ти, ако беше фина и стройна, нямаше как да го знаеш гози факт, дебела сваля4ка такава!



Тема Re: Сладур съм, я! А ти си дебела!нови [re: ASSASSlN]  
Автор jovana75 ()
Публикувано03.01.07 10:07



:)))))))))))))))))))))))) лелеееееееееее, как ме хвана

От къде този разум, не е 4овешко 4ак



Тема Разум, я! Заради него стигнах под кривата круша!нови [re: jovana75]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано03.01.07 10:22



Много умувах, много въпроси си задавах, на много от тях отговори не намирах и затова закъсах. Ама, кой ми е виновен? Още в училище ни обясняваха, че колкото повече знае човак, толкова повече разбира колко малко знае и толкова по-зле става положението...

Но нали ми е дървена главата - ей говна! В тоя клуп съм. В другите не ма щат щот съм бил много умен и съм им пречел.





Тема Re: Ей бе!нови [re: 3aryбилa чyвcтвoтo c]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано09.01.07 07:18



Ще се включа подкрепяйки обаче Хей Живот. Не искам да те разочаровам, но тя освен че е права, всъщност дори не е груба. Просто не ти харесва това,което казва. Иначе начинът й е дори приятелски. Колкото до влюбването .... то е въпрос на вътрешни бариери да не се оставиш да се увлечеш по женен мъж. Ако имаш такива бариери, уверявам те, че женените ще ги възприемаш малко по-неутрално и от евнуси. Как така хората не се влюбват в братята си, в първите си братовчеди /говоря за цивилизовани времена и места/...ами така, не защото е невъзможно, а защото хората го възприемат като невъзможно. Поставили са го в графа табу и даже не се замислят как и защо. Просто не го правят.

Terror incognita


Тема Re: Ейй, навъдили са се напоследък едни жени...нови [re: koм]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано09.01.07 07:39



аз пък не мога да разбера какви са тия мъже, които допускат жените достатъчно близо до себе си /за да ги считат за свои кошчета за душевни отпадъци/ пък после се оплакват, че им се лепели....ако го няма лепилото, няма да се лепят....Не че няма жени, които да са като булдози /в смисъл хванат ли не пускат - независимо приятел ли ще го искат, секс ли ще искат, менделсон ли ще искат... просто искам да кажа, че границите се поставят отначало. Но за съжаление това не става често. Суетата е в човешката природа и малко хора могат да й устоят. В началото е ласкателно и приятно да те търсят, да си говориш по кю-та, чрез пощи и прочее с някого. После явно се оказваш недостатъчно привлекателен за секс /за въпросната жена, не по принцип/ и почват да те спрягат за приятел. Ти от своя страна също не си заслепен от съответното създание от нежния пол и нямаш желание да проявиш настойчивост и блясък, за да я спечелиш. В резултат се получава досадна връзка, която от едната страна се крепи от желание за жената винаги да има подръка придружител и компания /докато не се появи нещо по-така/, а от другата от възпитание и в известен смисъл мъничко гузност, че сам си си докарал нещата да стигнат дотам....примерно де, може и да не съм права, нямам докторат по психология....А, и не се заяждам и си пиша колкото да не заспя



Terror incognita


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.