Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Ето - за това е тематанови [re: lakshmy]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 13:14



И аз като мъж мога да ти кажа, че не е въпроса до его-то. Наречи го възпитание или криво-разбрано кавалерство, но най-малко егото ми се подхранва от жени, които с повод и без повод ми заявяват, че "не ставам". Защото - на практика точно това казват (макар и аз да знам, че не го мислят).
Та - тук идва момента с отрязването - в един момент човека с ограничени ресурси трябва да зареже предразсъдъците и да резне паразитите, защото наистина е проблема е само негов (или нейн)



П.С. И си права, че предимно мъжете страдаме от това.

Редактирано от koм на 29.12.06 13:15.



Тема Re: Ейй, навъдили са се напоследък едни жени...нови [re: koм]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 13:15



Ммммдааа, да сте чували за "приятелство със сексуален елемент"... то само това се върти във всички глави, а останалото е измъкване от ситуация без обидени и както се казва "щадене на чувства"...



Тема Ти ме заинтригуванови [re: TePe3a]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 13:18



И той не се е опитвал нито веднъж да спи с теб? Хайде - стига бе - този момък нещо му има.
Не, че е задължително, ама както го описваш - на мен ми прилича на случай "хем сърби, хем боли"



Тема Чакайте малко!нови [re: lakshmy]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.12.06 13:19



Вече две жени пишат че мъжете им(за едната тастоящ,за другата бъдещ)си имат обожателки или "приятелки",както ги наричат.И го приемат за нещо нормално.А техните половинки им казват най-спокойно че ще излизат с приятелки.
Е,не!Дори и в най-лошите моменти с бившата ми жена не съм го правил.
Абе хора,уважавайте себе си,за да ви уважават и другите!

много сме,луди сме!



Тема Неее - не си разбраланови [re: Finch!]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 13:22



Не е въпроса за секса. Всеки от нас има приятели. Ама приятели, дето ти заемат 100% от свободното време - това вече е прекалено. Няма лошо да откажеш секс на някой. Ама да му откажеш секс и после да го дебнеш да се появи и да му се лепнеш, защото ти е приятно да си говорите е перверзно.



Тема Re: Ти ме заинтригуванови [re: koм]  
Автор TePe3a (непознат)
Публикувано29.12.06 13:28



Нито веднъж.
Харесва му обаче да знае че го харесвам, когато му е посмачкано егото да дойде да му кажа нещо в смисъл"колко е готин" и ей такива неща.
Абе...имам си теория по въпроса, ама си ми е скъп и съм го допуснала до мен:)



Тема Re: Неее - не си разбраланови [re: koм]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 13:31



добре де, а приказката, че жените правят секс, за да говорят, а мъжете говорят, за да правят секс? То е същото - опознаване и говорене и пак ще се стигне до там... Първо жената трябва да опознае, а после да отказва или да приема. Това е валидно за по-голямата част. Другите може да са направо за секса и след това край или евентуално повторение.



Тема Re: Чакайте малко!нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 13:38



Прав си в това отношение, че губите уважението към нас, ако не протестираме в такива ситуации. Аз обаче разсъждавам, че ако искаш ще намериш начин и ще ме излъжеш и пак ще излезеш с тях, за да погъделичкаш егото си. Що да правя скандали и да демонстрирам обида?! Излизам с приятели и за някои знам, че биха искали добавъчния елемент към приятелството, но ми е приятно да общувам с тях. Ако мъжът ми иска е добре дошъл и той, но с времето заради него се отдалечих и прекъснах връзката с почти всички мои познати и приятели и останаха само неговите, но и това не доведе до запазване на уважението. Та макар и да стана малко объркано, смятам, че разбираш за какво говоря и би ли ми казал къде е границата?



Тема Re: Неее - не си разбраланови [re: Finch!]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 13:45



Абе - секса не е целта във връзката с такава жена. Тя много добре знае, че не може и не иска да има интимна връзка. Всеки опитен мъж може да постигне секс с такава жена, защото тя ще даде секс в замяна на внимание.
Представи си следната ситуация - ти си свободна и се срещаш с женен мъж. Ама не просто се срещаш, ами той те търси постоянно и ти отнема толкова много време, че не ти остава време да се срещаш с никой друг. Естествено - той няма да си зареже семейството заради теб, а ти дори и не искаш това, защото той ти е просто приятен. Нищо повече. Е - ще посветиш ли примерно 1 година на такъв мъж? В края на краищата ще се наложи да го разкараш.



Тема Re: Ейй, навъдили са се напоследък едни жени...нови [re: koм]  
Автор foam (непознат за теб)
Публикувано29.12.06 13:48




Ами то е така да. И на мен Брад Пит звъни всеки ден, омръзна ми да му повтарям че освен "приятели" друго не можем да бъдем. Ама той не та не.
И кво търпя и не се оплаквам много. Не мога да му се сърдя нали сме приятели.

....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.