Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Един лек нюанс тукнови [re: koм]  
Автор3XЧ (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 13:26



А толкова си прав за самотата и сродната душа, ком!



Тема Re: Ейй, навъдили са се напоследък едни жени...нови [re: foam]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.12.06 13:27



А бе... ебал съм ги в приятелите, които ще ме тормозят със всекидневно звънене и няма да се съобразяват и с моите желания.
А иначе... когато човек звънне 2-3 пъти и не му откликнат единственото, което му остава е да си ходи. Ако една жена иска да спи с един мъж тя ще го направи на първата покана. Да си иска много пъти от жена, която не му дава може да направи един мъж жалък не само в нейните, но и в собствените му очи.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Не,нови [re: 3XЧ]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано30.12.06 15:31



не хапя... а най-добронамерено се опитвам да те посъбудя, и както казах - съчувствам ти. И още казах - наистина е трудно да останеш на страната на добрите; понякога се налага да пожертваш себе си или собственото си щастие. А дали си е струвало може би ще разбереш едва в последната си минута на тая земя. То и затова е трудно... някак ти се губи мотивацията заради тая несигурност дали си е струвало.
Хубаво е човек да остане дете в душата си и да може да изпитва искрени и чисти чувства; но пък е добре и да е в състояние да се държи като зрял човек. Най-добре е ако успее да балансира между тия две свои същности - така че да съумее хем да не разглези детето, хем да не му отреже крилата. А и да го опази от наранявания, поне доколкото може.

Там, где жили свиристели...


Тема Всички са дебели!нови [re: koм]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано31.12.06 15:18



Абе, в устата си плюли моите познати от сайтовете за запознанства бре! Ох, колко съм дебела, ох, ох, ох, трябва да отслабна, ох, ах, колко ми е голям задника, ах каква слабичка бях преди, ама като родих, ох, ах, ох, ах...

Абе, вашта мама, стига с тия превземки и преструвки! Дебели сте! ДЕБЕЛИ СТЕ ВСИЧКИ! А, мирясвайте сега и стига сте ми надували главата!





Тема Re: Всички са дебели!нови [re: ASSASSlN]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано31.12.06 15:34



хахха:)))) да , май с това наистина ще загуби приятелството на тези / на всички/ жени. дано не загуби и живота си


.



Тема Re: Абе, и аз това се чудянови [re: koм]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано02.01.07 15:55



Aма къде?По сайтове за запознансрва?В службата?На Лъвов мост?Къде налиташ на такива?Може ти да не търсиш където трябва:-)



Редактирано от esprit на 02.01.07 15:55.



Тема Re: Ей бе!нови [re: 3aryбилa чyвcтвoтo c]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано02.01.07 16:26



Интересен въпрос поставяш и с удоволствие бих го изкоментирал, но не ми харесва идеята да го коментирам от трибуната.
Ако проявяваш интерес да го изкоментираме, и ако не те притесняват поканата това да стане на имейл (в регистрирания ми профил има поща ама сега не мога дори да ле логна в клубчетата - дира пак нещо се бъгва) и евентуалната ми липса от уеб пространството за известно време то направи си труда да копираш този постинг на който отговарям в момента и го метни в пощата ми.
Пощата ми е severous_snape@abv.bg и определено мисля, че имам какво да кажа по темата, но просто не желая да бъда на трибуната, докато го казвам. Предпочитам някои разговори да ги водя един на един с този, с който ги водим.



Тема Абе - моженови [re: esprit]  
Автор koм (новак)
Публикувано02.01.07 22:01



В сайтове за запознанства не съм пробвал. И на лъвов мост не съм. То - всъщност май изобщо не съм пробвал на мост. Ти пробвала ли си?





Тема На въпроса: - Дебела ли съм?нови [re: ивв]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано03.01.07 07:55



какво да отговарям, а? Каквото и да кажа - все съм вътре в геджурата с двата крака!

- Дебела ли съм?
Аз си мълча тактично.
- А? Кажи, де! Дебела ли съм?
Пак мълча.
- Кажи, деееее!
- Нищо ти няма, добре си!
- Не ме лъжи, деее! Виж какъв задник съм отпрала!
- Нищо ти няма.
- Заблуждаваш ме. Трябва да отслабна поне 5 килограма.
Мълча си.
- А? Какво ще кажеш?
- Е, хубаво, де! Отслабвай колкото си искаш!
- Ето! Видя ли! Значи наистина съм дебела!
(Аз, наум.
- Абе, да ти го начукам в човката! Аз, ако не те харесвам, щяхме ли изобщо да сме на една маса???)

......................

Разни хора, разни идеали! Арабите харесват дебели жени. Колкото е по-дебела - толкова е по-хубава!





Тема Re: Ейй, навъдили са се напоследък едни жени...нови [re: koм]  
Автор jovana75 ()
Публикувано03.01.07 08:42



4е теб мама не те ли е у4ила да казваш "не"?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.