Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Аре, бе - и на теб ли?нови [re: foam]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 13:51







Тема Re: Неее - не си разбраланови [re: koм]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 13:51



или да разредиш контактите леееекичко проточени във времето...

Честно казано не мога да си представя, че ако ми е само приятен някой, ще обсебвам цялото му свободно време само да си "чуруликаме"... Не, определено тук има нещо повече, но дали заради семейство или не се налагат задръжки е отделен въпрос.



Тема Да,ще ти кажа..нови [re: Finch!]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.12.06 13:54



границата е там,където я сложиш.Мойта е -нещата се правят заедно,а не поотделно.Приятелите са общи(независимо чии са били преди брака или връзката).Тогава не се получава ситуацията,за която говориш.А честно казано,да изляза с някой,само за да си "почеша егото"си е чиста загуба на време,просто защото знам ,че съм си готин!



много сме,луди сме!

Тема Ами от твоя страна може и да иманови [re: Finch!]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 13:54



нещо повече, ама от отсрещната - няма. А и няма как да се породи нещо повече от едното "чуруликане".


Хубаво е, че не си от тези жени, де.



Тема Re: Да,ще ти кажа..нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 14:00



За готин няма спор и е хубаво, че го знаеш



Ами и аз си мислех, че нещата се правят заедно, но в последствие установих, че съм мнооого лекичко плъзната по наклона на компромисите и не можах да се задържа. Та сега като се ударих се чудя по кой точно път нагоре да поема и коя е моята граница... Чудното е дали заради неговите комплекси или заради моите, а може би комбинацията от двете ни доведе до тук. Не трябва да се мисли много, нали, повече глава боли, отколкото полза ;)



Тема Re: Ами от твоя страна може и да иманови [re: koм]  
Автор TePe3a (непознат)
Публикувано29.12.06 14:04



Ама ти наистина ли не знаеш каква тръпка е да се чувстваш желан??? Ма тва си е чиста проба наркотик че и повече, как няма да иска да е непрекъснато с извора на това усещане...



Тема Re: Ами от твоя страна може и да иманови [re: koм]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 14:04



при мъжа може и да не се зароди нищо повече, ама при жената е много вероятно, особено от това чуруликане и чуруликане и чуруликане и ...



/а не се знае от кой сорт съм, че нищо хубаво не ми е донесло мълчанието и недосаждането, та съм решила да се променям в това отношение ;)/



Тема Сега какво?нови [re: Finch!]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.12.06 14:07



"Чешеш ми егото" или ще ставаме само "приятели"?Щото сега,така както си говорим,то от приказка на приказка......


Ако другия иска да те излъже,ще го направи дори и да си му зашит за г..а.Но поне малко ако те уважава,не би си го позволил.Или хайде,хора сме.Но поне да го направи така,че да не разбереш.И никога повече да не повтаря!

много сме,луди сме!

Тема Знам, денови [re: TePe3a]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 14:12



Само, че разглеждам нещата от гледната точка на извора. Който в един момент се оказва ограден с бодлива тел при това без никой да има смелост да пие от него, а само да слуша румоленето.





Тема Re: Знам, денови [re: koм]  
Автор TePe3a (непознат)
Публикувано29.12.06 14:14



Е то тва е най-сладкото-да те държи жаден...
Имала съм подобни случаи-и съм се махала- не съм мазохистка все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.